Valheim zaigralo šest milijuna igrača, krenuo rad

poruka: 4
|
čitano: 4.262
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Valheim zaigralo šest milijuna igrača, krenuo rad ".
16 godina
moderator
offline
Valheim zaigralo šest milijuna igrača, krenuo rad

Test

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Valheim zaigralo šest milijuna igrača, krenuo rad

Iako je igra u Early Access-u, ja je osobno preporučujem ljudima koji su uživali u Minecraftu kada je prvi puta izašao, terrariu, forestu, i drugim co op survival igrama u takvom žanru. Igra po meni je dašak sviježg zraka u survival žanru te je odlična za igrati s malom grupicom prijatelja, solo se može, al nije baš zabavno sam igrat, dapaće i malo je grindy solo igrat. 

LP
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Valheim zaigralo šest milijuna igrača, krenuo
Rado bi igral ali ne solo. Ako netko treba drustvo slobodno nek se javi pa kupim igru.
13 godina
neaktivan
offline
Valheim zaigralo šest milijuna igrača, krenuo rad

Nažalost, nešto je pošlo ukrivo. Ja sam jedna od ovih 6 milijuna i zajedno sa svoja dva frenda, odmah smo kupili igru. Pasionirani smo igrači Minecrafta, WOW-a, Ark-a i ostalih sličnih igara. Cijela priča nas je držala točno tri tjedna, čak smo zakupili server da se možemo odvojeno spajati na istu mapu već prema tome kako tko ima vremena. Razbili smo dva bosa, našli vendora i onda totalno izgubili volju. Imam dojam da nam je postalo repetitivno na neki način, a na drugi jest da je igra (po nama) dosta teška za igru solo pa čovjek izgubi volju. Baš me zanima koliko danas igra ljudi, 3 mjeseca nakon release...

pretpostavka je majka zajeba...
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice