Valve objavio popis najuspješnijih igara u 2017. g

poruka: 11
|
čitano: 3.276
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Valve objavio popis najuspješnijih igara u 2017. g".
9 godina
offline
Valve objavio popis najuspješnijih igara u 2017. g

Ovim putem pohvalio bih Mateju kao autoricu koja zna napisati tekst baš koncizno u takvoj mjeri da ga sa zanimanjem pročitam.

 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Valve objavio popis najuspješnijih igara u 201

Ovim putem pohvaljujem Thinkera kao komentatora koji zna napisati komentar baš koncizno da ga stignem nabrzaka pročitati.

9 godina
offline
Re: Valve objavio popis najuspješnijih igara u 201
BarbaVeli kaže...

Ovim putem pohvaljujem Thinkera kao komentatora koji zna napisati komentar baš koncizno da ga stignem nabrzaka pročitati.

 

9 godina
offline
Re: Valve objavio popis najuspješnijih igara u 201
Svaka cast svim hitovima na PC-u, ali trenutno najveci hit kod mene doma je Nintendo Switch s igrom godine Zelda Breath of the wild te se mijenjamo naizmjence. Nintendo je sa Switchom napravio odlican posao.
Battlenet - TheProdigy#2234
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Valve objavio popis najuspješnijih igara u 201
Zemljanin kaže...
Svaka cast svim hitovima na PC-u, ali trenutno najveci hit kod mene doma je Nintendo Switch s igrom godine Zelda Breath of the wild te se mijenjamo naizmjence. Nintendo je sa Switchom napravio odlican posao.

 Ali u drugom, sigurnosnom smislu sigueno ne jer je vec najavljen "future proof" (vjerojatno unpatch-able) exploit za njihovu konzolu 

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.1.2018 23:25 (lovac82).
9 godina
offline
Re: Valve objavio popis najuspješnijih igara u 201
lovac82 kaže...
Zemljanin kaže...
Svaka cast svim hitovima na PC-u, ali trenutno najveci hit kod mene doma je Nintendo Switch s igrom godine Zelda Breath of the wild te se mijenjamo naizmjence. Nintendo je sa Switchom napravio odlican posao.

 Ali u drugom, sigurnosnom smislu sigueno ne jer je vec najavljen "future proof" (vjerojatno unpatch-able) exploit za njihovu konzolu 

 Ne razmem te kolega

Battlenet - TheProdigy#2234
6 godina
protjeran
offline
Re: Valve objavio popis najuspješnijih igara u 201
Zemljanin kaže...
Svaka cast svim hitovima na PC-u, ali trenutno najveci hit kod mene doma je Nintendo Switch s igrom godine Zelda Breath of the wild te se mijenjamo naizmjence. Nintendo je sa Switchom napravio odlican posao.

 Netko tko ima proc na visokom taktu, Nvidia grafu i PS4 kontroler igra tu Zeldu kvalitetnije od tebe na Swichu. Ali da Zelda je čudo, GOTY 2017.

15 godina
offline
Re: Valve objavio popis najuspješnijih igara u 201
Zemljanin kaže...
lovac82 kaže...
Zemljanin kaže...
Svaka cast svim hitovima na PC-u, ali trenutno najveci hit kod mene doma je Nintendo Switch s igrom godine Zelda Breath of the wild te se mijenjamo naizmjence. Nintendo je sa Switchom napravio odlican posao.

 Ali u drugom, sigurnosnom smislu sigueno ne jer je vec najavljen "future proof" (vjerojatno unpatch-able) exploit za njihovu konzolu 

 Ne razmem te kolega

 http://team-xecuter.com/team-xecuter-coming-to-your-nintendo-switch-console/

 

Nasli su nacin kako zaobici sve mehanizme zastite u cilju otvaranja vrata ka piratstvu, a buduci da se radi o Xecuter-u (16-tag godina ili koliko vec su na sceni public) moramo im vjerovati na rijec. Nintendu se to naravno nece svidjeti, pogotovo ako se ne moze zakrpati s patchem/update-om sto bi znacilo da moraju producirati nove konzole, a od postojecih/pustenih u prodaju naravno ne smiju odustati. Medutim, jos nije niti jednom dokazano da je nekoj kompaniji (velikoj, poznatoj siroj masi ljudi) piratstvo ugrozilo/smanjilo zaradu.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.1.2018 17:39 (lovac82).
9 godina
offline
Re: Valve objavio popis najuspješnijih igara u 201
Paolo Maldini kaže...
Zemljanin kaže...
Svaka cast svim hitovima na PC-u, ali trenutno najveci hit kod mene doma je Nintendo Switch s igrom godine Zelda Breath of the wild te se mijenjamo naizmjence. Nintendo je sa Switchom napravio odlican posao.

 Netko tko ima proc na visokom taktu, Nvidia grafu i PS4 kontroler igra tu Zeldu kvalitetnije od tebe na Swichu. Ali da Zelda je čudo, GOTY 2017.

 Gle kad igras na 50" telki u FHD rezoluciji i to igretinu tipa Zelde  i jos mozes uzet konzolu uzet u ruke i igrat vani ili u autu itd. te dalje nemas kaj trazit,

medutim poanta mog komentara je da badava 4K rezolucije s extra kvalitetnim teksturama i ne znam cime sve ne

dok je igrivost AAA igara na razini neke  indie igre.

NIntendo je sa Switchom napravio odlican potez a igre za istog su uvijek jedne s najboljom igrivoscu.

Battlenet - TheProdigy#2234
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.1.2018 18:48 (Zemljanin).
9 godina
offline
Re: Valve objavio popis najuspješnijih igara u 201
lovac82 kaže...

 Ne razmem te kolega

 http://team-xecuter.com/team-xecuter-coming-to-your-nintendo-switch-console/

 

Nasli su nacin kako zaobici sve mehanizme zastite u cilju otvaranja vrata ka piratstvu, a buduci da se radi o Xecuter-u (16-tag godina ili koliko vec su na sceni public) moramo im vjerovati na rijec. Nintendu se to naravno nece svidjeti, pogotovo ako se ne moze zakrpati s patchem/update-om sto bi znacilo da moraju producirati nove konzole, a od postojecih/pustenih u prodaju naravno ne smiju odustati. Medutim, jos nije niti jednom dokazano da je nekoj kompaniji (velikoj, poznatoj siroj masi ljudi) piratstvo ugrozilo/smanjilo zaradu.

 Aha sad kuzim, medutim mene ne zanimaju piratske igre jer kupujem originale takm da..

Battlenet - TheProdigy#2234
12 godina
protjeran
offline
Valve objavio popis najuspješnijih igara u 2017. g

Dobro kad ce na tu listu vise H-L 3?lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice