VAR video tehnologija na svjetskom nogometnom prve

poruka: 13
|
čitano: 3.650
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "VAR video tehnologija na svjetskom nogometnom prve".
14 godina
offline
VAR video tehnologija na svjetskom nogometnom prve

Dakle ljudi, hajd' molim Vas recite mi, što Vam znači slijedeća jezična konstrukcija:

 

"...moći će mu putem radio veze komunicirati kako presuditi..."?!

 

Za Boga miloga dragoga, KOMUNICIRATI, KOMUNICIRATI???!!!

 

Ako se već želi ispasti pametan, vjerujem da je to moguće ostvariti na daleko intelignetniji način nego s jezičnim ostavštinama bivših premijera RH!

 

Nemojte se sramotiti poput naših političara, govorite i pišite književnim Hrvatskim jezikom, ne nekim polupismenim slengovima, a sve da bi ispali pametniji!

 

Neš ti pameti, pazi ti, oni KOMUNICIRAJU, oni ne RAZGOVARAJU, jer ako kažeš da će suci razgovarati, a onda je to tako, ono, kužiš, bezvezee, nije cool, kužiš spiku stari, ne!

 

Ma daje me najte...!!!

 
2 8 hvala 0
15 godina
offline
Re: VAR video tehnologija na svjetskom nogometnom
Jehonan kaže... 

Neš ti pameti, pazi ti, oni KOMUNICIRAJU, oni ne RAZGOVARAJU, jer ako kažeš da će suci razgovarati, a onda je to tako, ono, kužiš, bezvezee, nije cool, kužiš spiku stari, ne!

 

Ma daje me najte...!!!

 Hvala bogu pa nam je to najveci problem u Republici Hrvatskoj u ponedjeljak ujutro

 

http://hjp.znanje.hr/index.php?show=search_by_id&id=eltvXBk%3D&keyword=komunicirati

15 godina
offline
Re: VAR video tehnologija na svjetskom nogometnom
Znači...
morrisoN
 
9 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
VAR video tehnologija na svjetskom nogometnom prve

Jehonan je u pravu.

Zlo se vratilo. Ime mu (b)je Arendelle.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: VAR video tehnologija na svjetskom nogometnom
Mitch kaže...
Jehonan kaže... 

Neš ti pameti, pazi ti, oni KOMUNICIRAJU, oni ne RAZGOVARAJU, jer ako kažeš da će suci razgovarati, a onda je to tako, ono, kužiš, bezvezee, nije cool, kužiš spiku stari, ne!

 

Ma daje me najte...!!!

 Hvala bogu pa nam je to najveci problem u Republici Hrvatskoj u ponedjeljak ujutro

 

http://hjp.znanje.hr/index.php?show=search_by_id&id=eltvXBk%3D&keyword=komunicirati

Vidite, meni je!

 

Sjedneš za računalo, odeš na BUG, i prvo što ugledaš je to da sudci KOMUNICIRAJU!

 

Hanibala mu!

 

Onda tijekom dana, opet čuješ par političara kako KOMUNICIRAJU!

 

Dakle, ako ljudi koji sudjeluju u edukaciji svih nas, bilo to na nekom ležerno-šeretskom nivou, bilo to malo ozbiljnije, koriste takav kvazi-meta jezik, ako je sve relativno, sve dozvoljeno, bez pravila, moš kako oš, a što je onda sve ovo?!

 

Inače, ako je to tako baš sve skupa nebitno, te ako sam ja tu kao nekakav grammar nazi, a evo 

koji dolazi iz nekog drugog svijeta, poslušajmo što on veli o SVOM jeziku! Ipak on ima više utjecaja, treba samo povući paralelu! Naravno, ako se hoće.

 

I da, čak i u 7:00 sati

12 godina
offline
Re: VAR video tehnologija na svjetskom nogometnom
Jehonan kaže...

Dakle ljudi, hajd' molim Vas recite mi, što Vam znači slijedeća jezična konstrukcija:

"...moći će mu putem radio veze komunicirati kako presuditi..."?!

Za Boga miloga dragoga, KOMUNICIRATI, KOMUNICIRATI???!!!

Ako se već želi ispasti pametan, vjerujem da je to moguće ostvariti na daleko intelignetniji način nego s jezičnim ostavštinama bivših premijera RH!

Nemojte se sramotiti poput naših političara, govorite i pišite književnim Hrvatskim jezikom, ne nekim polupismenim slengovima, a sve da bi ispali pametniji!

Neš ti pameti, pazi ti, oni KOMUNICIRAJU, oni ne RAZGOVARAJU, jer ako kažeš da će suci razgovarati, a onda je to tako, ono, kužiš, bezvezee, nije cool, kužiš spiku stari, ne!

Ma daje me najte...!!!

 VJEROJATNO ovo pišu INFORMATIČARI a ne JEZIKOSLOVCI koji su ovu vijest ugledali na nekom ENGLESKOM portalu !!!!!

Pa su AUTOMATIZMOM napisali RIJEČ koju na dan kao INFORMATIČARI ČUJU stotine puta - COMMUNICATE - KOMUNICIRATI!!!!

Tako da ja mislim da je ovo prihvatljiva greška za nekog informatičkog novinara.

TI tako ne MISLIŠ?????

 

Naravno, slobodno mu javiš da je pogrešno napisao, bez potrebe za desecima uskličnika, upitnika, velikim slovima i zelenim označavanjem.

 

A sad dalje ozbiljno, bez gluposti.

Jako zanimljiva tehnologija, za koju bi bilo zanimljivo napisati kako kamere prate loptu, kojom brzinom, dal su stalno točno izad ili pokraj nje, kakve kamere, na kojoj visini....

 

A onda tu dolazi i onaj ljudski faktor. Već sam od dosta ljudi vidio da će ovo učiniti nogomet više "sterilnim", bez onog vikanja na suca, višesatnim razgovorima o svoji viđenjima i teorijama o nekim prekršajima, uglavnom "navijanje" :)

Pošto volim tehnologiju više od nogometa, meni je ovo fora 

 

Pozdrav.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Re: VAR video tehnologija na svjetskom nogometnom

NE!!!

 

Ja tako ne mislim!

 

I nemoj da ti sad raspalim par redova interpunkcijskih znakova obojanih u sve dostupne boje, paš onda vidit!

 

Pametnjaković relativizatorski.....my ass!

12 godina
offline
Re: VAR video tehnologija na svjetskom nogometnom
Jehonan kaže...

NE!!!

 

Ja tako ne mislim!

 

I nemoj da ti sad raspalim par redova interpunkcijskih znakova obojanih u sve dostupne boje, paš onda vidit!

 

Pametnjaković relativizatorski.....my ass!

 Probaj ovako:

Dragi autore (ti vjerojatno imaš bolju riječ) teksta Ime Prezime, upotrebljena riječ **** nije u skladu s pravopisom hrvatskog jezika, te bi bilo bolje da ste upotrijebili riječ ***.

S poštovanjem, Tvoj Nadimak.

 

Puno ljepše i pristojnije.

 

Pozdrav.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
VAR video tehnologija na svjetskom nogometnom prve

S obzirom na predmetnu temu, iz dubine bića ti se zahvlajujem na dobrohotnoj poduci te uistinu dobronamjernim savjetima i pozitivnim stavom!

 

Kako u formi, tako i u naravi!

 

Svako dobro ti želim, živ mi bio i neizmjerno mi je drago što smo ovako lijepo te nadasve srdačno, nas dva muškića, a na opće zadovoljstvo sveopće publike, tako lijepo KOMUNICIRALI!

 

Eto ga!

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: VAR video tehnologija na svjetskom nogometnom
Jehonan kaže...

S obzirom na predmetnu temu, iz dubine bića ti se zahvlajujem na dobrohotnoj poduci te uistinu dobronamjernim savjetima i pozitivnim stavom!

 

Kako u formi, tako i u naravi!

 

Svako dobro ti želim, živ mi bio i neizmjerno mi je drago što smo ovako lijepo te nadasve srdačno, nas dva muškića, a na opće zadovoljstvo sveopće publike, tako lijepo KOMUNICIRALI!

 

Eto ga!

 

 

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: VAR video tehnologija na svjetskom nogometnom
Mary Sue kaže...

Jehonan je u pravu.

Joooj kako si se upecala,poput karikature gore,nisi izdrzala!

Inaće,draga Arendelle dupli acc ti je zabranjen na forumu!

Ako već radiš ponovo acc,nakon sto si izbacena,onda barem promjeni avatara,da ne bude isti kao sto si koristila

Dobrodošla,bilo je dosadno bez tebe!

 

 

 

.....Što se tice VAR-a,bilo je i vrijeme da tehnologija odradi posao umjesto onih totalno beskorisnih dodatnih sudaca pored golova!

 

 

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
16 godina
neaktivan
offline
VAR video tehnologija na svjetskom nogometnom prve

Komunicirati se može i bez razgovaranja. Tipa, ovaj se u kontrolnoj sobi zakašlje, a sudac pokaže na kreč :)

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: VAR video tehnologija na svjetskom nogometnom
hrvooje kaže...

Komunicirati se može i bez razgovaranja. Tipa, ovaj se u kontrolnoj sobi zakašlje, a sudac pokaže na kreč :)

 Dosta neprofesionalno. To znači da je uplata sjela na pola tekme.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice