Veliki pad Facebookovih servisa treći puta u malo

poruka: 27
|
čitano: 6.875
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Veliki pad Facebookovih servisa treći puta u malo ".
12 godina
odjavljen
offline
Veliki pad Facebookovih servisa treći puta u malo

I ja na mobilnom BUGu ne vidim slike pa eto, o tome ne pišete 😂

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Veliki pad Facebookovih servisa treći puta u malo

Napokon sam trajno izbrisao profil na toj antisocijalnoj mreži. Počeli mi dosađivati sa stalnim bombardiranjem prijedloga za prijateljstvo sa ljudima za koje nemam blagog pojma tko su. A ionako nisam skoro sa nikime od FB "prijatelja" bio u kontaktu.

Twitch-WTFrack
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Veliki pad Facebookovih servisa treći puta u malo

ccc, šta će sada raditi sve one silne cure, curice i "moderni muškarci" kada ne mogu na drustvene mreze uplodat selfije, što jedu, što rade i gdje su 

 

 

Moj PC  
6 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Veliki pad Facebookovih servisa treći puta u m
ibme74 kaže...

ccc, šta će sada raditi sve one silne cure, curice i "moderni muškarci" kada ne mogu na drustvene mreze uplodat selfije, što jedu, što rade i gdje su 

 

 

 možda odu u shopping centar... i kupe sebi novu majicu

11 godina
offline
Re: Veliki pad Facebookovih servisa treći puta u m
GrimReaperKC kaže...
ibme74 kaže...

ccc, šta će sada raditi sve one silne cure, curice i "moderni muškarci" kada ne mogu na drustvene mreze uplodat selfije, što jedu, što rade i gdje su 

 

 

 možda odu u shopping centar... i kupe sebi novu majicu

 

Dobra ideja, da selfiji izgledaju malo drugacije u novom outfitu... Ali nije to to kad ne mogu stavit sliku i oznaciti "lokacija shopping centra xy" 

 

P.S. gle ovu mary sue sto baca TD, sva frustrirana sto ne rade drustvene mreze pa malo surfa prostranstvima foruma 

16 godina
odjavljen
offline
Veliki pad Facebookovih servisa treći puta u malo

Ali zamislis se nad cinjenicom da netko sad stvarno ludi jer ne moze postaviti sliku i gledati kako ljudi lajkaju...

Freak Show Inc.
 
11 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Veliki pad Facebookovih servisa treći puta u m
Friday kaže...

Ali zamislis se nad cinjenicom da netko sad stvarno ludi jer ne moze postaviti sliku i gledati kako ljudi lajkaju...

 

Jos je sada super posto se i dlaje mozes dopisivati, postati "statuse" na fb i slicno, jedino slike/videozapisi ne funkcioniraju, sjecams e prije nekih mjesec ili vise kad je kompletno pao fb, isntagram i whatsapp bila cijea ltema na redditu gdje kroneri revu i lude jer drustvene mreze ne rade... ne zna čovjek dali bi se smijo ili plakao 

12 godina
offline
Re: Veliki pad Facebookovih servisa treći puta u m

Nastavit će naplačivat usluge kao i do sada, samo običnim pozivim na mobitel :D

11 godina
offline
Re: Veliki pad Facebookovih servisa treći puta u m
Čemu takva negativnost oko društvenih mreža, nitko vas ne tjera da imate za prijatelje ljude koji slikaju hranu, nitko vas ne tjera da uopće koristite mrežu ako vam se ne sviđa. Meni je Facebook super korisna mreža, jedna od funkcija koju koristim stalno su grupe. Proda san skuter priko facebooka, naša stan, grupu od škole san ima, od faksa, i sad grupu od posla imam tu. Nekad vidim objave od ljudi koji su mi dragi a ne viđam ih često. Ako mi neko smeta njega obrisem ili sakrijem objave od te osobe. SMS koristim dva puta godišnje od kad imam whatsapp, ima ga manje više svako. Video pozivi rade super, obični pozivi također. Sve češće pričam preko Whatsappa pa sada uzimam samo paket interneta. 60 kn mjesečno dosta za sve. Instagram ne koristim često, tu i tamo prolistam par ljudi koje pratim i objavim sliku svako godinu dana. To što se poruke prate u svrhu prikazivanja oglasa mi ne smeta. Većina ljudi je navikla sve džabe, ne ide to tako. Da ima model preplate umjesto oglasa plaćao bih to ali bolje i ovako nego ništa.
 
9 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Veliki pad Facebookovih servisa treći puta u m
ruzcheHR kaže...
Čemu takva negativnost oko društvenih mreža, nitko vas ne tjera da imate za prijatelje ljude koji slikaju hranu, nitko vas ne tjera da uopće koristite mrežu ako vam se ne sviđa.

 

Nisam ja negativan oko FB-a. Nego oko ljudi koji su grozno ovisni o tome i ciji se dan svodi na promjenu profilne slike i skljupljanje lajkova. Ja isto koristim FB svaki dan. Nekih 90-ak posto "prijatelja" su mi na unfollow (medju njima i stvarno dobri prijatelji) jer ne zelim gledati nicija sranja. Vidim neku sliku ili komentar (na bilo sta) koji mi se ne svidja - instan unfollow. Pratim neke stranice i onda mi zapravo feed kad otvorim FB izgleda kao svojevrstan agregator vijesti. Dogodi se da prodju dani da ne vidim niciju objavu jer su gotovo svi na ignore listi.

Freak Show Inc.
6 godina
protjeran
offline
Re: Veliki pad Facebookovih servisa treći puta u m
Friday kaže...

Ali zamislis se nad cinjenicom da netko sad stvarno ludi jer ne moze postaviti sliku i gledati kako ljudi lajkaju...

 To se stvarno događa 

https://www.index.hr/sport/clanak/pad-facebooka-pokvario-je-i-velike-planove-chelseaja/2098112.aspx

5 godina
offline
Re: Veliki pad Facebookovih servisa treći puta u m
ruzcheHR kaže...
Čemu takva negativnost oko društvenih mreža, nitko vas ne tjera da imate za prijatelje ljude koji slikaju hranu, nitko vas ne tjera da uopće koristite mrežu ako vam se ne sviđa. Meni je Facebook super korisna mreža, jedna od funkcija koju koristim stalno su grupe. Proda san skuter priko facebooka, naša stan, grupu od škole san ima, od faksa, i sad grupu od posla imam tu. Nekad vidim objave od ljudi koji su mi dragi a ne viđam ih često. Ako mi neko smeta njega obrisem ili sakrijem objave od te osobe. SMS koristim dva puta godišnje od kad imam whatsapp, ima ga manje više svako. Video pozivi rade super, obični pozivi također. Sve češće pričam preko Whatsappa pa sada uzimam samo paket interneta. 60 kn mjesečno dosta za sve. Instagram ne koristim često, tu i tamo prolistam par ljudi koje pratim i objavim sliku svako godinu dana. To što se poruke prate u svrhu prikazivanja oglasa mi ne smeta. Većina ljudi je navikla sve džabe, ne ide to tako. Da ima model preplate umjesto oglasa plaćao bih to ali bolje i ovako nego ništa.

 To ti je ko ona fore dok je GOT bio u trendu; Jesam li ja jedini koji ne gleda GOT? I onda svi u komentarima pišu, I ja, Ni ja ne gledam itd itd. I onda su svi sretni jer jedan drugom bacaju mastrurbaciju kako su oni posebni jer ne gledaju GOT. E sad zamijeni GOT sa Fejsarom i imaš isti profil ljudi koji jedan drugom masturbiraju jer oni ne koriste fejs...

Sve Vas Volim
12 godina
neaktivan
offline
Re: Veliki pad Facebookovih servisa treći puta u m
Friday kaže...
ruzcheHR kaže...
Čemu takva negativnost oko društvenih mreža, nitko vas ne tjera da imate za prijatelje ljude koji slikaju hranu, nitko vas ne tjera da uopće koristite mrežu ako vam se ne sviđa.

 

Nisam ja negativan oko FB-a. Nego oko ljudi koji su grozno ovisni o tome i ciji se dan svodi na promjenu profilne slike i skljupljanje lajkova. Ja isto koristim FB svaki dan. Nekih 90-ak posto "prijatelja" su mi na unfollow (medju njima i stvarno dobri prijatelji) jer ne zelim gledati nicija sranja. Vidim neku sliku ili komentar (na bilo sta) koji mi se ne svidja - instan unfollow. Pratim neke stranice i onda mi zapravo feed kad otvorim FB izgleda kao svojevrstan agregator vijesti. Dogodi se da prodju dani da ne vidim niciju objavu jer su gotovo svi na ignore listi.

Imas malo cudne frendove, jesi se zapitao mozda da nesto s tobom ne valja?

11 godina
offline
Re: Veliki pad Facebookovih servisa treći puta u m
Pa kako u životu tako i na facebooku, ljude koje ne želiš oko sebe makneš. S tim da facebook ima prednost da nekoga možeš obrisati u dva klika dok susjeda koji te nervira moraš trpit svakako :).
11 godina
offline
Re: Veliki pad Facebookovih servisa treći puta u m
Srce Isusovo kaže...
ruzcheHR kaže...
Čemu takva negativnost oko društvenih mreža, nitko vas ne tjera da imate za prijatelje ljude koji slikaju hranu, nitko vas ne tjera da uopće koristite mrežu ako vam se ne sviđa. Meni je Facebook super korisna mreža, jedna od funkcija koju koristim stalno su grupe. Proda san skuter priko facebooka, naša stan, grupu od škole san ima, od faksa, i sad grupu od posla imam tu. Nekad vidim objave od ljudi koji su mi dragi a ne viđam ih često. Ako mi neko smeta njega obrisem ili sakrijem objave od te osobe. SMS koristim dva puta godišnje od kad imam whatsapp, ima ga manje više svako. Video pozivi rade super, obični pozivi također. Sve češće pričam preko Whatsappa pa sada uzimam samo paket interneta. 60 kn mjesečno dosta za sve. Instagram ne koristim često, tu i tamo prolistam par ljudi koje pratim i objavim sliku svako godinu dana. To što se poruke prate u svrhu prikazivanja oglasa mi ne smeta. Većina ljudi je navikla sve džabe, ne ide to tako. Da ima model preplate umjesto oglasa plaćao bih to ali bolje i ovako nego ništa.

 To ti je ko ona fore dok je GOT bio u trendu; Jesam li ja jedini koji ne gleda GOT? I onda svi u komentarima pišu, I ja, Ni ja ne gledam itd itd. I onda su svi sretni jer jedan drugom bacaju mastrurbaciju kako su oni posebni jer ne gledaju GOT. E sad zamijeni GOT sa Fejsarom i imaš isti profil ljudi koji jedan drugom masturbiraju jer oni ne koriste fejs...

 

Izvlačiš iz konteksta, niko nije rekao da su društvene mreže sranje id a ih se en koristi, priča se o ovisnicima jer 90% korisnika je toliko navučeno da im je to sad dio života, ne kupe hebeni sendvic na poslu bez da ne slikaju i stave na story, o izlascimad a ne pričam, poanta izlaska je da bude 15 slika u klubu, u wc-u, i jedno 20 snimki zamračenog kluba gdje lupa glazba i vrte se svijetla, bitno je da su viđene na drustvenim mrezama, nije ni bitno dali je zabavno ili ne, e o tome pricamo.

 

 

 

12 godina
offline
Veliki pad Facebookovih servisa treći puta u malo

Ne treba podcjenjivati važnost objava. Nekima su vezane uz posao. Primjerice, objave tipa "kupili smo novi LCD televizor xyz ali ga nismo stigli ni raspakirati jer sutra idemo na more i neće nas biti deset dana tako da telka stoji na podu spakirana odmah do frižidera", su mnogim provalnicima izvor prihoda. Čovjek samo kopi-pejsta u njuškalo "prodajem neraspakirani LCD televizor xyz", kalauz, bateriju i potkapu u ruke i na posao. Kad takvi servisi stanu, proizvodnja trpi.

 
1 0 hvala 0
5 godina
online
Re: Veliki pad Facebookovih servisa treći puta u m
zoki.zlikowski kaže...
Friday kaže...
ruzcheHR kaže...
Čemu takva negativnost oko društvenih mreža, nitko vas ne tjera da imate za prijatelje ljude koji slikaju hranu, nitko vas ne tjera da uopće koristite mrežu ako vam se ne sviđa.

 

Nisam ja negativan oko FB-a. Nego oko ljudi koji su grozno ovisni o tome i ciji se dan svodi na promjenu profilne slike i skljupljanje lajkova. Ja isto koristim FB svaki dan. Nekih 90-ak posto "prijatelja" su mi na unfollow (medju njima i stvarno dobri prijatelji) jer ne zelim gledati nicija sranja. Vidim neku sliku ili komentar (na bilo sta) koji mi se ne svidja - instan unfollow. Pratim neke stranice i onda mi zapravo feed kad otvorim FB izgleda kao svojevrstan agregator vijesti. Dogodi se da prodju dani da ne vidim niciju objavu jer su gotovo svi na ignore listi.

Imas malo cudne frendove, jesi se zapitao mozda da nesto s tobom ne valja?

 Bas je cudak. Pusti ga.... Ko jos ima prijatelje od krvi i mesa kad moze imati FB "prijatelje" i viriti im u spavacu sobu, tanjir i novcanik svaki dan... 

Hm sad nesto razmisljam i ja sam onda cudak..... Odoh na kafu sa frendom jer od ovih na FB nikad ni kave ni pive ;) Btw mene kad neko nazove na viber ko da mi zube vadi. Alo alo pa malo pukne p alag... Ko nema par centi da me nazove ne zelim ni pricati sa njim.....

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.7.2019 14:46 (Posmatrač).
5 godina
offline
Re: Veliki pad Facebookovih servisa treći puta u m
ibme74 kaže...

 

Izvlačiš iz konteksta, niko nije rekao da su društvene mreže sranje id a ih se en koristi, priča se o ovisnicima jer 90% korisnika je toliko navučeno da im je to sad dio života, ne kupe hebeni sendvic na poslu bez da ne slikaju i stave na story, o izlascimad a ne pričam, poanta izlaska je da bude 15 slika u klubu, u wc-u, i jedno 20 snimki zamračenog kluba gdje lupa glazba i vrte se svijetla, bitno je da su viđene na drustvenim mrezama, nije ni bitno dali je zabavno ili ne, e o tome pricamo.

 

 

 

 E pa dobro, neka su i ovisni... Očito takvim lopatama i njihovim goblinima to i paše - neka ih. Ako tebe ne tegaju u te objave, što se brineš ili ako te te objave ne zanimaju zašto ih gledaš? U protivnom, zašto nekome smeta što neko drugi stavlja na fejs i jeli mu fejs život? Takvi fejs korisnici = tipovi po kladionicama = tipovi po birtijama = gejmeri itd - sve je to isto. Ignore i amen.

 Fejs je koristan alat ako se imalo potrudiš da ga takvim i napraviš - unfollowaš gobline (pičke ostaviš), odlajkaš sve naše portale ako jesi kojeg slučajno lajkao, učlaniš se u par grupa i polajkaš par dobrih stranih portala i aleluja - totalno drugačiji fejs nego što je kod Mate Apartmani-Ražanac NoviProfil.

Sve Vas Volim
16 godina
odjavljen
offline
Re: Veliki pad Facebookovih servisa treći puta u m
zoki.zlikowski kaže...
Friday kaže...
ruzcheHR kaže...
Čemu takva negativnost oko društvenih mreža, nitko vas ne tjera da imate za prijatelje ljude koji slikaju hranu, nitko vas ne tjera da uopće koristite mrežu ako vam se ne sviđa.

 

Nisam ja negativan oko FB-a. Nego oko ljudi koji su grozno ovisni o tome i ciji se dan svodi na promjenu profilne slike i skljupljanje lajkova. Ja isto koristim FB svaki dan. Nekih 90-ak posto "prijatelja" su mi na unfollow (medju njima i stvarno dobri prijatelji) jer ne zelim gledati nicija sranja. Vidim neku sliku ili komentar (na bilo sta) koji mi se ne svidja - instan unfollow. Pratim neke stranice i onda mi zapravo feed kad otvorim FB izgleda kao svojevrstan agregator vijesti. Dogodi se da prodju dani da ne vidim niciju objavu jer su gotovo svi na ignore listi.

Imas malo cudne frendove, jesi se zapitao mozda da nesto s tobom ne valja?

 

Pa nisam ja nigdje napisao da sa mnom sve valja. I to je OK. Ja ne tjeram nikoga da trpi mene na fejsu ali znam da bi se 99% njih koji su mi na unfollow JAAAAKO uvrijedili kad bi znali za to.

Ima vrlo uzak krug ljudi sa kojima se druzim, a mogu bez ikakvog druzenja izdrzati mjesece. Dovoljno mi je kad dodjem kuci sa mojim klinkama se malo glupirati, pricati sa zenom i pogledati nesto na TV-u eventualno. Prosle godine kad su mi klinke i zena otisle na more bio sam kod kuce sam nekih mjesec dana. U tih mjesec dana sam otisao jednom kod jednih prijatelja na nekih sat vremena. I to je to. Ostatak vremena sam sa sobom.

Ove godine cu cak i vise biti bez njih (36 dana ukupno). Odradio sam jucer jedno druzenje i mislim da je to otprilike to (iako planiram organizirati rostilj sa par frendova). Jucer kad sam zeni na telefon rekao da idem kod tih prijatelja (koji su stvarno predragi btw)rekla mi je "ma da, stvarno ides kod nekog???".

Nagledao sam se ljudi, zato ih i izbjegavam...

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Re: Veliki pad Facebookovih servisa treći puta u m
Čim se druženja stavljaju po mjesec dana unaprijed u kalendar znaci da se stari 😛.

Šalu na stranu, zadnja dva miseca sam bio sam u stanu, nisam se tako odmorio ne znam kada. I nikad mi dosadno nije, uvijek se preslagivaju neki fajlovi, odgleda serija, svira klavijatura, čita se nešto novo.

Da ne pričam o tome koji mi je gušt uz kavu sam prolistati vijesti na mobitelu i ne pričat apsolutno s nikim tu uru dok se razbudim, to mi je jutarnji ritual.
10 godina
offline
Veliki pad Facebookovih servisa treći puta u malo

Ovaj treći put pad servisa samo govori o tome koliko su neorganizirani ili slabi sa serverima...

 

Zen 2 soon....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Veliki pad Facebookovih servisa treći puta u m
CPU kaže...

Ovaj treći put pad servisa samo govori o tome koliko su neorganizirani ili slabi sa serverima...

 

 

Takva firma ovisi o masi drugih firmi i greska ne mora nuzno biti njihova. Jako je tesko garantirati uptime kakav FB ima. Sta ti uopce znaci da su "slabi" sa serverima?

Freak Show Inc.
10 godina
offline
Re: Veliki pad Facebookovih servisa treći puta u m
Friday kaže...
CPU kaže...

Ovaj treći put pad servisa samo govori o tome koliko su neorganizirani ili slabi sa serverima...

 

 

Takva firma ovisi o masi drugih firmi i greska ne mora nuzno biti njihova. Jako je tesko garantirati uptime kakav FB ima. Sta ti uopce znaci da su "slabi" sa serverima?

 Mislio sam na same specifikacije hardvera i na manjak samog broja servera, možda. Na to sam mislio.

Zen 2 soon....
11 godina
offline
Re: Veliki pad Facebookovih servisa treći puta u m
Da je manjak, ovakvi ispadi bi se događali puno češće i bili bi fokusiraniji na određene regije.
14 godina
offline
Veliki pad Facebookovih servisa treći puta u malo

Lastane, ja nemam fejkbuk, majke mu ga spalim i SladnomBregu, jesam li ja normalan ?

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.7.2019 20:49 (Stric_Jura).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Veliki pad Facebookovih servisa treći puta u m
CPU kaže...
Friday kaže...
CPU kaže...

Ovaj treći put pad servisa samo govori o tome koliko su neorganizirani ili slabi sa serverima...

 

 

Takva firma ovisi o masi drugih firmi i greska ne mora nuzno biti njihova. Jako je tesko garantirati uptime kakav FB ima. Sta ti uopce znaci da su "slabi" sa serverima?

 Mislio sam na same specifikacije hardvera i na manjak samog broja servera, možda. Na to sam mislio.

 

S obzirom da sve radi dobro i onda odjednom odredjene regije imaju problema - ja bih rekao da je ipak u pitanju mreza, ne? A tu FB ovisi o drugim igracima.

Freak Show Inc.
15 godina
online
Re: Veliki pad Facebookovih servisa treći puta u m
Stric_Jura kaže...

Lastane, ja nemam fejkbuk, majke mu ga spalim i SladnomBregu, jesam li ja normalan ?

 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice