VIDEO: Hard core spika o Alder Lakeu i SSD-ovima s

poruka: 11
|
čitano: 6.034
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "VIDEO: Hard core spika o Alder Lakeu i SSD-ovima s".
12 godina
offline
VIDEO: Hard core spika o Alder Lakeu i SSD-ovima s

Nedostaje mi Hard report...

 
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: VIDEO: Hard core spika o Alder Lakeu i SSD-ovi
hm .. "trebat će vam za novi procesor nova matična ploča" pa teško se sjetiti da ista što se tiče intela- nije trebala, čak i kad je novi procesor bio pin kompatibilan sa starim socketom. Procesor jest vrlo zanimljiv ali i troši te se i zagrijava poput lokomotive. Je li to budućnost x86 procesora ? - nisam baš siguran zbog ove dvije nemale mane bez obzira na budući prijelaz na finije proizvodne procese .. Da se pita Apple, vjerovatno bi se nasmijali zbog potrošnje i grijanja istog do navodno normalnih 100'C ..
 
5 1 hvala 0
3 godine
offline
Re: VIDEO: Hard core spika o Alder Lakeu i SSD-ovi
Pc44 kaže...

Nedostaje mi Hard report...

 Aj bar neštoSamo jedna opaska ovo izgleda koda gledam Dnevnik u 20h

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.11.2021 12:14 (Boris grozni).
15 godina
offline
VIDEO: Hard core spika o Alder Lakeu i SSD-ovima s

Jedva čekam ovaj Bug, samo da ga dignem u zrak i da se slikam sa njim kao u Lion-Kingu. Ne moram ga ni otvarati.. ali dobit ćete sliku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: VIDEO: Hard core spika o Alder Lakeu i SSD-ovi
Boris grozni kaže...
Pc44 kaže...

Nedostaje mi Hard report...

 Aj bar neštoSamo jedna opaska ovo izgleda koda gledam Dnevnik u 20h

Sa takvim stavom i pljuvanje po Bug-u i BOL-u, nećeš doživjeti 13. mjesec staža. Mark my words. A poprilično si se napljuvao iz izvora sa kojeg piješ vodu.

15 godina
offline
Re: VIDEO: Hard core spika o Alder Lakeu i SSD-ovi
Uloge su se zamijenile, prije su se sprdali sa nesto visom potrosnjom i zagrijavanjem AMD procesora tipa ne treba ti grijanje u sobi i slicne budalastine, a sada je je 100c i 200+w kod Intela odjednom OK. Ista je stvar i sa frekvencijama, treba im dosta veca da budu al pari ili nesto bolji od AMD. U retrospektivi ne valja biti smijesni fanboy.
Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.11.2021 13:21 (boxer).
3 godine
offline
Re: VIDEO: Hard core spika o Alder Lakeu i SSD-ovi
Envy kaže...
Boris grozni kaže...
Pc44 kaže...

Nedostaje mi Hard report...

 Aj bar neštoSamo jedna opaska ovo izgleda koda gledam Dnevnik u 20h

Sa takvim stavom i pljuvanje po Bug-u i BOL-u, nećeš doživjeti 13. mjesec staža. Mark my words. A poprilično si se napljuvao iz izvora sa kojeg piješ vodu.

 Ideš na ignore jer nekužim te tvoje ubitačno dosadne proljeve od fora i komentara a vidim i ostali pa mogu predpostaviti da nije u meni problem, Live long and prosper.

14 godina
offline
VIDEO: Hard core spika o Alder Lakeu i SSD-ovima s

Fale jebacki Talk-show i hard-report...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
VIDEO: Hard core spika o Alder Lakeu i SSD-ovima s

Dobro je pratiti nova dostignuća u smislu obaviještenosti, ne i u smislu da se npr. kupuje procesor koji ti ne treba. A samo čitanje o tome usmjerava um na kupovinu, pošto je um kao napaljeni majmun, skočio bi na sve šta se stavi pred njega.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
VIDEO: Hard core spika o Alder Lakeu i SSD-ovima s

 

Najbolje emisija koju možete gledati na malim ekranima. Gdje god da se pojave bugovci rasture temu na proste faktor.

BUG je legenda koja traje. Odlična emisija.

 

Da, to su kompjuteri. BUG čini ljude sretnima. Volim kompjuter, volite BUG, čitajte i gledajte bugovce.

 

Denis je ljudina. Nema toga što on ne zna o kompjuterima, a Dragan odličan voditelj. Bugovci su vrhunski profesionalci visoke kvalitete.

 

Ostavite se ljudi jala, te ako nemate nešto suvislo za komentirati, produžite dalje.

Ne volim kada se BUG napada i tome slično.

 

BUG je najbolji i dalje takav misliostati.

 

BUG, rula nadmoćno!!

 

Mi volimo BUG i sve što pod BUG spada.

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
0 4 hvala 1
14 godina
offline
Re: VIDEO: Hard core spika o Alder Lakeu i SSD-ovi
U principu mi je zapelo za uši, Denis proširi malo vokabularu vidi se da te je trema spucala u videu.Nisi bio prije takav kad je hard report bio.
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice