VIDEO: Komentiramo uspjehe domaće tech scene, novi

poruka: 7
|
čitano: 3.350
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "VIDEO: Komentiramo uspjehe domaće tech scene, novi".
15 godina
offline
VIDEO: Komentiramo uspjehe domaće tech scene, novi

Što se tiče lika iz Nanobita... Mislim da je imao poprilično negativna iskustva sa politikom, što lokalnom, što povećom. Ali, jedan od mojih osobnih mota je: Sve što mogu sam, napraviti ću.

 

Radije ću raditi sam na nečemu duže, nego da mi netko "pomogne", pa da me kasnije jebe.

 

I što manje petljanja sa državom, kao i države sa IT-om.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
VIDEO: Komentiramo uspjehe domaće tech scene, novi

Ali nije litij ogranicavajuci faktor, u bateriji od pola tone ima red velicine 10 kg litija. Plis ga ima svuda.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: VIDEO: Komentiramo uspjehe domaće tech scene,
F10EXX kaže...

Ali nije litij ogranicavajuci faktor, u bateriji od pola tone ima red velicine 10 kg litija. Plis ga ima svuda.

 

Postoje neke indicije da je razlog stradavanja mormonske obitelji u Meksiku, od prije par mjeseci zapravo sukob kartela oko nalazišta litija, a da je obitelj naletila na krivo mjesto u krivome trenutku. Pronađena nalazišta su najveća na svijetu, a Kina je bacila pogled...

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
15 godina
offline
Re: VIDEO: Komentiramo uspjehe domaće tech scene,
fredii kaže...
 

I što manje petljanja sa državom, kao i države sa IT-om.

Većini 'poštenih' stanovnika država ne miriše dobro, ali ne treba zanemariti veliki pozitivan utjecaj koji ona može i trebala bi činiti na IT biznis. Od obrazovanja u srednjim školama i fakultetima, preko porezne politike, do poticaja i olakšica za razvoj. Možemo mi sada raspravljati o trulim i korumpiranim političarima do beskraja, ali prije pljuvanja bi se trebalo sjetiti jedne sitnice - ne biraju političari nas nego mi njih. Kad nam to dođe do sivih stanica, možda će krenuti na bolje.

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.9.2020 14:57 (DexCro).
4 godine
offline
Re: VIDEO: Komentiramo uspjehe domaće tech scene,
DexCro kaže...
fredii kaže...
 

I što manje petljanja sa državom, kao i države sa IT-om.

Većini 'poštenih' stanovnika država ne miriše dobro, ali ne treba zanemariti veliki pozitivan utjecaj koji ona može i trebala bi činiti na IT biznis. Od obrazovanja u srednjim školama i fakultetima, preko porezne politike, do poticaja i olakšica za razvoj. Možemo mi sada raspravljati o trulim i korumpiranim političarima do beskraja, ali prije pljuvanja bi se trebalo sjetiti jedne sitnice - ne biraju političari nas nego mi njih. Kad nam to dođe do sivih stanica, možda će krenuti na bolje.

 Obrazovanje u školama i na fakultetima samo je jedna faza u životu. I ti se programi školovanja sporo mijenjaju jer država ima spore mehanizme za odobravanje promjena, plus, ne daju ljudima da mijenjaju ono što najbolje znaju raditi i u što imaju dubinski uvid, nego umjesto njih često odlučuju nekompetentne osobe koji su se nekako domogle položaja na kojem se odlučuje. Imaš cijeli život za učenje, nisu škole i fakulteti "točka na i" učenja.

 

Kod nas se previše "poduzetnika" naslanja na državu, a zagovaraju slobodno tržište i što sve ne. I zato ih ne cijenim. Primjer: aplikacija za covid-19. Koliko je koštala i kakav je uspjeh postigla?

16 godina
offline
Re: VIDEO: Komentiramo uspjehe domaće tech scene,
fredii kaže...

Što se tiče lika iz Nanobita... Mislim da je imao poprilično negativna iskustva sa politikom, što lokalnom, što povećom. Ali, jedan od mojih osobnih mota je: Sve što mogu sam, napraviti ću.

 

Radije ću raditi sam na nečemu duže, nego da mi netko "pomogne", pa da me kasnije jebe.

 

I što manje petljanja sa državom, kao i države sa IT-om.

 da... toliko negativna iskustva s politikom da su nakon njegovog javnog "bitchinga" odmah išli u izmjene Općeg poreznog zakona samo da

stanu tim raspojasanim paušalnim obrtnicima na kraj...

10 godina
offline
VIDEO: Komentiramo uspjehe domaće tech scene, novi

 

Odlična emisija!

 

Nanobit i Infinum su perjanice regionalnog IT. To je uspjeh svih oni koji marljivo rade i vjeruju u progres.

Samo hard work i vjera u napredak.

 

U tom tjednu kada sam čuo za te informacije bio sam sretan kao da je to moj osobni uspjeh. Volim biti suvremenikom ovih divnih dana kada pojedinac pobjeđuje cijeli jedan sistem, te tom sistemu i ljudima pokazuje tko su oni zapravo.

Drago mi je zbog Cara.

 

Ovakvi događaji su lučnoše boljeg svijeta u ovom šugavom mrklom mraku koji nas okružuje . Okreni se od IT i kompjutera sve je crno. 

 

 

--------------

Za Huawei nema zime. Unatoč svemu pobjeđuje konkurenciju u svim segementima. Nema više "kineskih" proizvoda i ostalih. Sada su svi kvalitetni.

Bar kaj se tiče potrošačke elektronike.

 

 

 

Nema telke do BUG-ove telke.

Bravo, drugovi!

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2020 15:17 (PzKpfw).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice