VIDEO: Je li puknuo kripto-balon ili slijedi najve

poruka: 12
|
čitano: 10.691
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "VIDEO: Je li puknuo kripto-balon ili slijedi najve".
10 godina
offline
VIDEO: Je li puknuo kripto-balon ili slijedi najve

Hakeri se bave inovacijama koje omogucuju balone kao i u klasicnim financijskim sistemima, pa se postavlja pitanje sto je tu zapravo inovativno. 

 
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: VIDEO: Je li puknuo kripto-balon ili slijedi n
Slijedi najveći rast u povijesti...svi koji uđu sada sljedeće godine u ovo vrijeme su milijunaši...čak i kupnja sa kreditom iz banke je dobar potez...mediji bi trebali ljude obavijestiti na ovaj povijesni trenutak kad SVI MOGU BITI MILIJUNAŠI...ljudi...braćo...sestre...sve pare izvucite...iz čarapa...bičava...madraca...zakopano u zemlji...vodokotlića....iz zamrzivača.

Svu imovinu založiti za dignuti kredit.

U kvizu tko želi biti milijunaš...samo jedan može...međutim u crypto kvizu povijesni je trenutak da svi mogu.

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.5.2022 11:44 (HCMAA).
Moj PC  
34 0 hvala 6
3 godine
offline
Re: VIDEO: Je li puknuo kripto-balon ili slijedi n
Pazi što pišeš jer neki ljudi ne kuže sarkazam.
14 godina
offline
Re: VIDEO: Je li puknuo kripto-balon ili slijedi n
HCMAA kaže...
Slijedi najveći rast u povijesti...svi koji uđu sada sljedeće godine u ovo vrijeme su milijunaši...čak i kupnja sa kreditom iz banke je dobar potez...mediji bi trebali ljude obavijestiti na ovaj povijesni trenutak kad SVI MOGU BITI MILIJUNAŠI...ljudi...braćo...sestre...sve pare izvucite...iz čarapa...bičava...madraca...zakopano u zemlji...vodokotlića....iz zamrzivača.

Svu imovinu založiti za dignuti kredit.

U kvizu tko želi biti milijunaš...samo jedan može...međutim u crypto kvizu povijesni je trenutak da svi mogu.

 Digo sam kredit, šta sad?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
Re: VIDEO: Je li puknuo kripto-balon ili slijedi n
x18x05x kaže...
HCMAA kaže...
Slijedi najveći rast u povijesti...svi koji uđu sada sljedeće godine u ovo vrijeme su milijunaši...čak i kupnja sa kreditom iz banke je dobar potez...mediji bi trebali ljude obavijestiti na ovaj povijesni trenutak kad SVI MOGU BITI MILIJUNAŠI...ljudi...braćo...sestre...sve pare izvucite...iz čarapa...bičava...madraca...zakopano u zemlji...vodokotlića....iz zamrzivača.

Svu imovinu založiti za dignuti kredit.

U kvizu tko želi biti milijunaš...samo jedan može...međutim u crypto kvizu povijesni je trenutak da svi mogu.

 Digo sam kredit, šta sad?

 sve u LUNU

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
6 godina
offline
VIDEO: Je li puknuo kripto-balon ili slijedi najve

ne nego sve meni a ja ću za vas uložit, dobitak siguran, ako ne bude nemorate se sekirat jer me neće bit :)

Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
offline
VIDEO: Je li puknuo kripto-balon ili slijedi najve

najveća rasprodaja ikad a svi se nešto žale i kalkuliraju, pa sad se valjda kupuje

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
VIDEO: Je li puknuo kripto-balon ili slijedi najve

nIjE PoNzI !!!

 

HCMAA  Stari izgubio si touch za sarkazam, mene si navukao sigurno 2 puta, ali u par zadnjih postova si se razotkrio da nisi u kultu.

 

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.5.2022 16:36 (DarthMarkus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: VIDEO: Je li puknuo kripto-balon ili slijedi n
#DarthMarkus

Imao sam i ja svoje šok terapije...Agrokor(Ledo i Belje)...Khurchevi Dalekovod...početak pandemije...kad je sve otišlo u MP3...Sad Khurchevi Putin mi shebe Adriaplast...sve u svemu gubici oko 250000kn...Srećom dobitak je dovoljno velik da je pojeo gubitak i još ostalo:)

Onog koga su grizle zmije...i gušterica se boji...ja sam sad u tom filmu...i nema tih živaca koji mogu podnijeti sve te šokove...eto na kraju sam ipak u debelom plusu...ALI ŠOK TERAPIJA ostaje doživotno utkana u moj mozak.

I da sve je ovo iskreno i istinito...i zato savjet svima da je to sve hebena kocka...i bolje se s tim ne petljati...lako je sada svima koji su u plusu sa recimo BTC mudrovati...međutim nitko vam neće reći koliko su im otišli živci...koliko su popušili...malo njih će iskreno reći svoja iskustva...sve sami milijunaši...stvarnost je malo drukčija.
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.5.2022 19:34 (HCMAA).
15 godina
offline
VIDEO: Je li puknuo kripto-balon ili slijedi najve

Kako je nešto ciklus, ako je već i prije 2017. bilo jasno da je Tether tu da pumpa vrijednost bez pokrića, pa je Do Kwon namjerno gurao Teru/Lunu koja je sad pukla?

 

Ciklus čega?

Netko će opet napravit - citiram iz videa - "stablecoin sa lošom izvedbom" - koji će puknut?

 

Ili je možda ciklus namjere - al one malo kontroverzne?

Ili se sad, treći put, zbilja za ozbač vjeruje Do Kwonu, da časna pionirska neće sa Luna 2.0. napravit "stablecoin sa lošom izvedbom"?

 

Ili ćemo svi bit debili pa ćemo "stablecoine sa lošom izvedbom" shvatit kao normu, kao ciklus?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
VIDEO: Je li puknuo kripto-balon ili slijedi najve

Kako bude,bude.

Jedno je 100% sigurno,balon nije puko niti če puknut ikad.

Cijena može drastično past,ali balon nebu puko.

Ko voli kockat,kripto je puno bolji i sigurniji izbor nego "Hrvatska lutrija" i slično.

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
VIDEO: Je li puknuo kripto-balon ili slijedi najve

Sa isključivo centraliziranim stablecoinima Crypto postaje igračka za centralne banke.

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice