Video recenzija iPhonea X

poruka: 53
|
čitano: 14.208
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Video recenzija iPhonea X".
12 godina
offline
Video recenzija iPhonea X

64 ili 128 giga RAM-a?  Mozda je cijena ipak opravdana.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Video recenzija iPhonea X

Ne. Nikad. Necu dat toliko love za mob. Suludo.

 

Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Video recenzija iPhonea X

Vrlo zanimljiv duhovit nadasve video uradak 

 

Da odgovorim i na postavljeno pitanje! 

Obzirom sam na "Plus" dimenzijama, makar X ima ukupno površinom veći ekran, neću uzeti X, ali, kada iduće godine izađe iPhone XL/X Plus, E tog ću svakako piknuti! 

Iz nekoliko razloga, prvo imati ću i njega moguće četri godine, najmanje, drugo, u drugoj ediciji će biti velika većina problema popeglana, treće, specifikacije će biti znatno veće i bolje od ovog "običnog" X modela, četvrto, možda bude primjeraka i sa 512GB interne memorije, peto ...!!!! 

 

A da sam nekim čudom zapeo na iPhone 5S, X bi bio moj i ničiji više, bijeli, sa 256GB interne memorije. 

ATJ Lučko
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Video recenzija iPhonea X
Strašno! Ali ne mislim na cijenu uređaja već na samu recenziju istog...
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Video recenzija iPhonea X

"Bezelesss dizajn, ali ne bas izvedenog na ovakav elegantan dizajnerski promisljen nacin". Na trenutak sam pomislio da gledam emisiju modnog macka. Za primjer evo malo elegentniji bezeless telefoni.

 
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Video recenzija iPhonea X
pravi_covijek kaže...

Za primjer evo malo elegentniji bezeless telefoni.

 Osim što nije.

Ja rekoh
9 godina
offline
Re: Video recenzija iPhonea X
Feudalac kaže...
pravi_covijek kaže...

Za primjer evo malo elegentniji bezeless telefoni.

 Osim što nije.

 Naravno da nije, sada idi dalje da trolas alterantivni strufmu. Noc je mlada, a kvota mora da se popuni.

16 godina
offline
Video recenzija iPhonea X

Malo je bez veze sto se "killer feature" Face ID poredi sa ukucavanjem PIN-a. Naravno da je to mnogo prakticnije, pa i sigurnije.

Ali izmedju toga imamo i otisak prsta, koji je jako praktican ako je kvalitetno izveden. Na mom telefonu radi doslovno savrseno, kako uzimam telefon, tako mi je prst vec pozadi na scanneru i TRENUTNO otkljucan, bez da ikako razmisljam o tome. Power button prakticno i ne koristim. I sve to na "mid-rangeru", koji kosta barem 4x manje od iPhonea X.

Mozda je FaceID za 5% prakticniji (ali samo mozda...) - ali to sad isticati kao nesto nevidjeno i posebno prakticno - mozes samo ako poredis sa ukucavanjem PIN-a i ako prije toga nisi probao dobar fingerprint reader.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.11.2017 8:17 (knight).
 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Video recenzija iPhonea X

Notch...za normalne aplikacije gdje treba da se vidi vrijeme i status, to je OK, ali realno, gledanje videa i fotografija u full screenu je bez veze. Naravno da se na sve moguce naviknuti, ali kad se vidi "notch", ruzno je i fali informacija, a kad se odzumira da ne ide "preko", onda fali ekrana na sve strane, pa "bezel less" i ne izgleda tako atraktivno... Moze se naviknuti i da na srediti ekrana ima crna rupa, ali svejedno to nije cool, nego je bez veze. Ili mozda je bolje da sutim, da ne odajem "revolucionarne" ideje Apple-u.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.11.2017 8:27 (knight).
 
4 1 hvala 0
14 godina
offline
Video recenzija iPhonea X

za sve one koji se pitaju zasto je iPhone skup... zato sto se tamo ovakve stvari jednostavno nemogu dogoditi:

https://www.bug.hr/sigurnost/vise-od-milijun-preuzimanja-laznog-whatsappa-1271

 

 
0 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Video recenzija iPhonea X

Viš ja bi rado pogledao video recenziju ali znam da subjektivni amateri od ovih ironično "busam se u prsa svojim profesionalizmom" BUG novinara sigurno nisu napravili nimalo objektivni uradak.. a gledat neke loše pokušaje humora na račun Applea mi se ne da trpit da dođem do par informacija. Rađe zguglam pošteni i kvalitetni review na netu. 

Bug se pretvorio u čisti click bait na nekoj jadnoj razini.. nije bait na bazi naslova nego privlačenju hejtera i sličnog dna ljudske rase.

 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Video recenzija iPhonea X
sina-k kaže...

za sve one koji se pitaju zasto je iPhone skup... zato sto se tamo ovakve stvari jednostavno nemogu dogoditi:

https://www.bug.hr/sigurnost/vise-od-milijun-preuzimanja-laznog-whatsappa-1271

 

 Kakve to veze ima s cijenom smartphona? Pristup App store imaš i sa iPhone SE koji košta 2500 kuna, a s puno skupljim androidima si mogao skinut lažni whatsapp.

Life is a sexually transmitted disease and there is a 100% mortality rate.
Re: Video recenzija iPhonea X
Spem kaže...

Viš ja bi rado pogledao video recenziju ali znam da subjektivni amateri od ovih ironično "busam se u prsa svojim profesionalizmom" BUG novinara sigurno nisu napravili nimalo objektivni uradak.. a gledat neke loše pokušaje humora na račun Applea mi se ne da trpit da dođem do par informacija. Rađe zguglam pošteni i kvalitetni review na netu. 

Bug se pretvorio u čisti click bait na nekoj jadnoj razini.. nije bait na bazi naslova nego privlačenju hejtera i sličnog dna ljudske rase.

 

Ajde oladi malo.

12 godina
offline
Video recenzija iPhonea X

Ne znam zasto se ovo zove bezeless telefonom kad ima ogromni crni bezel po cijelom ekranu, notch ili ne. Mene to toliko smeta, koliko me smeta i top i bottom bezel na Edge samsunzima ili osmicama.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Video recenzija iPhonea X

meni je recenzija (ili što je to već) ok. dragan je rekao o telefonu sve što o njemu ima smisla reći, čak i malo više. drugi je par kobasa to što nije sve obavljeno na oltaru s upaljenim svijećama i opjevano u stihovima (time kuče, usliiiiši naaaas ...). to nek si doma mami rade oni kojima je ajfon fetiš (opsesija, sv(et)inja, izvor i gorivo samopouzdanja, placebo za komplekse, produljetak pimpeka itd.). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.11.2017 11:22 (Ajar).
Moj PC  
4 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Video recenzija iPhonea X

Nije mi jasno pod koju kategoriju ovaj video staviti. Završti ću ovjde jer ne želim biti nepristojan.

Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Video recenzija iPhonea X

Valjda najgluplji video koji sam u životu pogledao.

Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Video recenzija iPhonea X

Ha ha, ja napisah otprilike isto no izbrisah isto jer kad bih zaista napisao sve što mislim ispalo bih da vrijeđam čovjeka. Suma sumarum nit je komedija nit tech review ni tragedija jednostavno jedno veliko ništa. Žao mi nekoliko minuta vremena, no ako ništa neka su si pribrojili klik na youtube kanalu možda koja kunica kapne za kavicu i pivicu, kako bi Ferdo (ista su kategorija) rekal.

Voda tece a vrijeme prolazi ...
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.11.2017 12:27 (ned).
14 godina
offline
Re: Video recenzija iPhonea X
desh kaže...
sina-k kaže...

za sve one koji se pitaju zasto je iPhone skup... zato sto se tamo ovakve stvari jednostavno nemogu dogoditi:

https://www.bug.hr/sigurnost/vise-od-milijun-preuzimanja-laznog-whatsappa-1271

 

 Kakve to veze ima s cijenom smartphona? Pristup App store imaš i sa iPhone SE koji košta 2500 kuna, a s puno skupljim androidima si mogao skinut lažni whatsapp.

 ah... nis ne kuzis...  :(

 

u pitanju je cijeli eko sustav koji stoji iza svakog apple uredaja i ta izvrsnost, pedancija, perfekcija se placa... tu sve radi kako treba i nema nikakvih sranja.

jednostavno!

 

16 godina
offline
Re: Video recenzija iPhonea X
sina-k kaže...
desh kaže...
sina-k kaže...

za sve one koji se pitaju zasto je iPhone skup... zato sto se tamo ovakve stvari jednostavno nemogu dogoditi:

https://www.bug.hr/sigurnost/vise-od-milijun-preuzimanja-laznog-whatsappa-1271

 

 Kakve to veze ima s cijenom smartphona? Pristup App store imaš i sa iPhone SE koji košta 2500 kuna, a s puno skupljim androidima si mogao skinut lažni whatsapp.

 ah... nis ne kuzis...  :(

 

u pitanju je cijeli eko sustav koji stoji iza svakog apple uredaja i ta izvrsnost, pedancija, perfekcija se placa... tu sve radi kako treba i nema nikakvih sranja.

jednostavno!

 

 

Posebno kad se "napuše" baterija. :)

Ili burn-in nakon par dana.

http://www.ladbible.com/news/technology-news-screen-issues-on-iphone-x-confirmed-by-apple-20171106

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.11.2017 10:25 (knight).
14 godina
offline
Re: Video recenzija iPhonea X
knight kaže...
sina-k kaže...
desh kaže...
sina-k kaže...

za sve one koji se pitaju zasto je iPhone skup... zato sto se tamo ovakve stvari jednostavno nemogu dogoditi:

https://www.bug.hr/sigurnost/vise-od-milijun-preuzimanja-laznog-whatsappa-1271

 

 Kakve to veze ima s cijenom smartphona? Pristup App store imaš i sa iPhone SE koji košta 2500 kuna, a s puno skupljim androidima si mogao skinut lažni whatsapp.

 ah... nis ne kuzis...  :(

 

u pitanju je cijeli eko sustav koji stoji iza svakog apple uredaja i ta izvrsnost, pedancija, perfekcija se placa... tu sve radi kako treba i nema nikakvih sranja.

jednostavno!

 

 

Posebno kad se "napuše" baterija. :)

Ili burn-in nakon par dana.

http://www.ladbible.com/news/technology-news-screen-issues-on-iphone-x-confirmed-by-apple-20171106

 ...da? koliko je bilo takvih baterija, valjda u promilima promila.

A burn in... pa OLED je to... bit ce ga isto koliko i kod Samsunga i ostalih.

 

16 godina
offline
Re: Video recenzija iPhonea X
sina-k kaže...
knight kaže...
sina-k kaže...
desh kaže...
sina-k kaže...

za sve one koji se pitaju zasto je iPhone skup... zato sto se tamo ovakve stvari jednostavno nemogu dogoditi:

https://www.bug.hr/sigurnost/vise-od-milijun-preuzimanja-laznog-whatsappa-1271

 

 Kakve to veze ima s cijenom smartphona? Pristup App store imaš i sa iPhone SE koji košta 2500 kuna, a s puno skupljim androidima si mogao skinut lažni whatsapp.

 ah... nis ne kuzis...  :(

 

u pitanju je cijeli eko sustav koji stoji iza svakog apple uredaja i ta izvrsnost, pedancija, perfekcija se placa... tu sve radi kako treba i nema nikakvih sranja.

jednostavno!

 

 

Posebno kad se "napuše" baterija. :)

Ili burn-in nakon par dana.

http://www.ladbible.com/news/technology-news-screen-issues-on-iphone-x-confirmed-by-apple-20171106

 ...da? koliko je bilo takvih baterija, valjda u promilima promila.

A burn in... pa OLED je to... bit ce ga isto koliko i kod Samsunga i ostalih.

 

Nebitno koliko baterija, da je samo jedna...ti si napisao gore boldano.

Burn-in je normalan nakon npr. godinu dana, ne u startu!

To su samo 2 onako letimicno izvadjena problema...niko nije rekao da je iPhone/iOS losa platforma, vec kada napises ovakvu besmislicu kao gore, onda ocekuj da ti se spocitaju "sranja" sa te platforme kojih ima kao i na drugim, a ne ono sto je dobro.

 

14 godina
offline
Re: Video recenzija iPhonea X
knight kaže...
sina-k kaže...
knight kaže...
sina-k kaže...
desh kaže...
sina-k kaže...

za sve one koji se pitaju zasto je iPhone skup... zato sto se tamo ovakve stvari jednostavno nemogu dogoditi:

https://www.bug.hr/sigurnost/vise-od-milijun-preuzimanja-laznog-whatsappa-1271

 

 Kakve to veze ima s cijenom smartphona? Pristup App store imaš i sa iPhone SE koji košta 2500 kuna, a s puno skupljim androidima si mogao skinut lažni whatsapp.

 ah... nis ne kuzis...  :(

 

u pitanju je cijeli eko sustav koji stoji iza svakog apple uredaja i ta izvrsnost, pedancija, perfekcija se placa... tu sve radi kako treba i nema nikakvih sranja.

jednostavno!

 

 

Posebno kad se "napuše" baterija. :)

Ili burn-in nakon par dana.

http://www.ladbible.com/news/technology-news-screen-issues-on-iphone-x-confirmed-by-apple-20171106

 ...da? koliko je bilo takvih baterija, valjda u promilima promila.

A burn in... pa OLED je to... bit ce ga isto koliko i kod Samsunga i ostalih.

 

Nebitno koliko baterija, da je samo jedna...ti si napisao gore boldano.

Burn-in je normalan nakon npr. godinu dana, ne u startu!

To su samo 2 onako letimicno izvadjena problema...niko nije rekao da je iPhone/iOS losa platforma, vec kada napises ovakvu besmislicu kao gore, onda ocekuj da ti se spocitaju "sranja" sa te platforme kojih ima kao i na drugim, a ne ono sto je dobro.

 

sry... odgovor ti je totalno bezveze.

neupucen citatelj bi pomislio da je Apple povukao s trzista stotine tisuca mobitela zbog problema sa baterijom a kad ono to je bio Samsung  :)

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.11.2017 1:02 (sina-k).
16 godina
offline
Re: Video recenzija iPhonea X
sina-k kaže...

 

sry... odgovor ti je totalno bezveze.

neupucen citatelj bi pomislio da je Apple povukao s trzista stotine tisuca mobitela zbog problema sa baterijom a kad ono to je bio Samsung  :)

 

Zaboli me za Samsung, ne pricamo o Samsungu.

Ne brini se ti za neupucenog citatelja, ne moze biti toliko neupucen da ne skonta da pises besmislice. Hajd' zdra'o.

14 godina
offline
Re: Video recenzija iPhonea X
knight kaže...

Zaboli me za Samsung, ne pricamo o Samsungu.

Ne brini se ti za neupucenog citatelja, ne moze biti toliko neupucen da ne skonta da pises besmislice. Hajd' zdra'o.

Patetican si...

Evo npr na iPhoneu bas testiram cocoon dev app i redi besprijekorno kad ko za 'vrapca google app store mi ni ne dozvoljava da instaliram na lenovotb3-710f jer kao nije kompatibilan a app je deklarirana za sve preko v 4.x a na tabletu je 5.0.1 i kaj sad... sjest i plakat.

To ti je to... zakaj Apple kosta. Zato kaj tamo nema nikakvih sranja (ili ako hoces bas cjepidlaciti ima ih 99% manje nego na raznoraznim Androidima).

A da ne spominjem da mozes zaboraviti da ces dobiti ikada ikakav update OS na Androidima osim mozda na par high end modela i to tek za jednu verziju vise nakon koje godine... i to je to.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.11.2017 17:51 (sina-k).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Video recenzija iPhonea X
a ono instaliraš na tabletu apk manualno i tako to
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
9 godina
offline
Re: Video recenzija iPhonea X
sina-k kaže...
knight kaže...

Zaboli me za Samsung, ne pricamo o Samsungu.

Ne brini se ti za neupucenog citatelja, ne moze biti toliko neupucen da ne skonta da pises besmislice. Hajd' zdra'o.

Patetican si...

Evo npr na iPhoneu bas testiram cocoon dev app i redi besprijekorno kad ko za 'vrapca google app store mi ni ne dozvoljava da instaliram na lenovotb3-710f jer kao nije kompatibilan a app je deklarirana za sve preko v 4.x a na tabletu je 5.0.1 i kaj sad... sjest i plakat.

To ti je to... zakaj Apple kosta. Zato kaj tamo nema nikakvih sranja (ili ako hoces bas cjepidlaciti ima ih 99% manje nego na raznoraznim Androidima).

A da ne spominjem da mozes zaboraviti da ces dobiti ikada ikakav update OS na Androidima osim mozda na par high end modela i to tek za jednu verziju vise nakon koje godine... i to je to.

 Slazem se probao sam Android na jeftinom kinezu od 500 kuna i bio je sranje, kupio sam Iphone od 10 000  kuna i moram da ti kazem razlika je zemlja i nebo.

8 godina
offline
Re: Video recenzija iPhonea X

 Da, i? Svi koji su to imali odmah su dobili drugi uređaj. 

Ja rekoh
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice