Video recenzija iPhonea X

poruka: 53
|
čitano: 14.215
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Video recenzija iPhonea X".
16 godina
offline
Re: Video recenzija iPhonea X
Feudalac kaže...

 Da, i? Svi koji su to imali odmah su dobili drugi uređaj. 

 

Ti bi se nesto svadjao jer sam objavio link?

14 godina
offline
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Video recenzija iPhonea X

Super, to sto Samsung ima probleme je dokaz da Apple nema?

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Video recenzija iPhonea X
sina-k kaže...
....

 ah... nis ne kuzis...  :(

 

u pitanju je cijeli eko sustav koji stoji iza svakog apple uredaja i ta izvrsnost, pedancija, perfekcija se placa... tu sve radi kako treba i nema nikakvih sranja.

jednostavno!

 

 Aha. Ajd reci tacno koliko adaptera ti treba ako imas MBP i iphone da bi mogao recim iskopirati slike sa kartice i prebaciti podatke na telefon i da ti radi brzo punjenje? Meni sa Androidom i HP Spectre treba okruglo 1 i to USB to ethernet koji ne moram imati nego je tu reda radi jer korisim wi fi. Tebi? Da pokusam nabrojati. Citac sd kartica, lightening to USB C, dodatni punjac i dodatni kabel za brzo punjenje i uslovno USB C to ethenret.. Samo za osnovne stvari. U pravu si treba ti cijeli sustav da bi to radilo. Perfekcija puno kosta. KOD applea naravno....

pravi_covijek kaže...
.....

 Slazem se probao sam Android na jeftinom kinezu od 500 kuna i bio je sranje, kupio sam Iphone od 10 000  kuna i moram da ti kazem razlika je zemlja i nebo.

 Tome sam se uvijek smijao ;) Daj 4000 kn u android svijetu i imas vrhunski mob...I u apple svijetu imas vrhunski mob za te pare...

7 godina
neaktivan
offline
Re: Video recenzija iPhonea X
Ovdje cu se sloziti,vjerojatno bi i npr Samsung i Huawei mogao konkurirati Iphoneu x kad bi napravio uredjaj u toj vrijednosti
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Video recenzija iPhonea X
Feudalac kaže...
pravi_covijek kaže...

Za primjer evo malo elegentniji bezeless telefoni.

 Osim što nije.

 Nego daj ti nama reci kolko si placen po postu ?

Takvu predanost vec dugo nisam vidio. 
Treba mi jedan takav za jednu lokalnu firmu pa mi se javi na pm ak si zainteresiran, no ne vjerujem da ce ti moc dat vise nego apple...

8 godina
offline
Re: Video recenzija iPhonea X
Sto se tiče prebacivanja na iPhone ne treba ti bas ništa - selektiraj fotke i filmove, klikni AirDrop i voila.
Ja rekoh
8 godina
odjavljen
offline
Re: Video recenzija iPhonea X
Santana kaže...
Feudalac kaže...
pravi_covijek kaže...

Za primjer evo malo elegentniji bezeless telefoni.

 Osim što nije.

 Nego daj ti nama reci kolko si placen po postu ?

Takvu predanost vec dugo nisam vidio. 
Treba mi jedan takav za jednu lokalnu firmu pa mi se javi na pm ak si zainteresiran, no ne vjerujem da ce ti moc dat vise nego apple...

 Ides pogresnim putem. Trebas mu prodati sto skuplje tj uzeti sto vecu marzu jer te po tome postuje.... Ako nije skupo ne valja ;)

13 godina
offline
Re: Video recenzija iPhonea X
Torent kaže...
Santana kaže...
Feudalac kaže...
pravi_covijek kaže...

Za primjer evo malo elegentniji bezeless telefoni.

 Osim što nije.

 Nego daj ti nama reci kolko si placen po postu ?

Takvu predanost vec dugo nisam vidio. 
Treba mi jedan takav za jednu lokalnu firmu pa mi se javi na pm ak si zainteresiran, no ne vjerujem da ce ti moc dat vise nego apple...

 Ides pogresnim putem. Trebas mu prodati sto skuplje tj uzeti sto vecu marzu jer te po tome postuje.... Ako nije skupo ne valja ;)

A ti ideš jedinim ispravnim, ti si kao neki duhovni vođa, kao samo se tebe treba slušati i slijediti ?!?! 

 

Daj za početak, napiši nešto jednom ali pametno, što ima veze sa naslovom teme! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: Video recenzija iPhonea X
Torent kaže...

 Aha. Ajd reci tacno koliko adaptera ti treba ako imas MBP i iphone da bi mogao recim iskopirati slike sa kartice i prebaciti podatke na telefon i da ti radi brzo punjenje? Meni sa Androidom i HP Spectre treba okruglo 1 i to USB to ethernet koji ne moram imati nego je tu reda radi jer korisim wi fi. Tebi? Da pokusam nabrojati. Citac sd kartica, lightening to USB C, dodatni punjac i dodatni kabel za brzo punjenje i uslovno USB C to ethenret.. Samo za osnovne stvari. U pravu si treba ti cijeli sustav da bi to radilo. Perfekcija puno kosta. KOD applea naravno....

 

pa netreba mi nista od spomenutoga... netreba mi nikakav kabel... to se rijesi u dva klika.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.11.2017 8:50 (sina-k).
8 godina
offline
Re: Video recenzija iPhonea X
Uvijek je tako. Kupio sinu flagship iz android svijeta, rekoh glupo je da nosi iPhone u školu i onda ga je razbio pa smo zajedno mijenjali ekran. Kakva je to jadna plastika unutra, čisto smeće. Naravno da je zamjenski ekran puknuo sam od sebe, cura mu imala isti takav pa je i njoj puknuo ekran iz čista mira Itd. Hoću reci, za kvalitetu se mora platiti i bok
Ja rekoh
15 godina
offline
Re: Video recenzija iPhonea X
Feudalac kaže...
Uvijek je tako. Kupio sinu flagship iz android svijeta, rekoh glupo je da nosi iPhone u školu i onda ga je razbio pa smo zajedno mijenjali ekran. Kakva je to jadna plastika unutra, čisto smeće. Naravno da je zamjenski ekran puknuo sam od sebe, cura mu imala isti takav pa je i njoj puknuo ekran iz čista mira Itd. Hoću reci, za kvalitetu se mora platiti i bok

Nikome ne vjerujem kad mi kaže da mu je ekran pukao "sam od sebe".

Priče za malu djecu. Ljudi ne paze na svoje uređaje i onda kad im padne mobitel ili zahvate neki objekt s njime, onda je kasnije spika tipa: ma sam od sebe je puknuo, ma pao je sa samo 10cm visine itd. Bez obzira bio to "flagship iz android svijeta" ili iPhone.

8 godina
offline
Re: Video recenzija iPhonea X
Pa ne moraš vjerovati, ne očekujem to. Uvijek velim da su naša osobna iskustva teško prenosiva na opću situaciju. Međutim, ono sto sam osobno vidio kada sam otvorio G3, meni vrišti - koliko para toliko muzike. I tako je općenito i životu, nitko neće samo tako uložiti u materijale, tolerancije i kontrolu da bi to prodavao ispod troška. Zato s8 i p10 koštaju dosta, možda bi i vise da nisu u poziciji dolje pa moraju i cijenom konkurirati Appleu kako bi mu oteli dio kupaca. Nedavno sam u sličnoj raspravi potegnuo banalnu stvar - kupio keramičke pločice koje su relativno skupe (opet nitko ne poklanja kvalitetne i zanemarimo dizajn/brend koji ponekad ima svoju dodatnu cijenu). Ali to nije sve - treba ih postaviti. 99% keramicara nema pojma kako se pločice kvalitetno postavljaju, a oni koji imaju i koji ti od toga neće napraviti štetu koštaju još vise. Plus vrijeme za pronalazak jednog i drugog, nadzor Itd pa dođeš na to da je finalni proizvod skuplji dva i pol puta od samog materijala. Nedavno sam tako radio poslić u zaštićenoj zoni u Zagrebu (stolarija vanjska) i usput pratio ostale majstore na istom objektu. Vlasnica naručila posebnu nijansu boje u kuhinji s perla efektom. Izredali se tri ili četiri majstora koji su to pokušavali nanijeti i ništa. I onda dojde čovjek iz Gospića i u pol sata iz prve napravi kako treba. Koštao je kao svi oni prije njega zajedno, vlasnica mu platila još i vise nego sto je tražio. O tome 99,99 posto ljudi nema pojma, zadovoljava ih i jupol beli namazan jednom.
Ja rekoh
15 godina
offline
Re: Video recenzija iPhonea X
Feudalac kaže...

Ovo za majstore je jasno kao dan, svi dobri su otišli van, a ovi dobri što su ostali masno naplačuju i imaju svako pravo. Ali ja govorim iz mog iskustva što se tiće mobitela i pucanja ekrana da ne treba nikome vjerovati jer ih većina mulja, pogotovo sa službenim mobitelima. Ekrani obično pucaju jer ih ljudi ne paze i nose u džepu zajedno s ključevima, kovinacama, uskim hlačama, u onom džepu na dupetu i onda se zaborave, sjednu i čuju samo kvrc. To se događa i na onima od 100$ i na onima od 700$.

A po drugoj strani vjerujem da i sami proizvođači ekrana zajebu neku seriju pa dođe do pucanja pod nekim određenim vremenskim, temperaturnim ili nekim drugim radnim uvjetima.

Recimo nevezano za ekrane, meni baterija nakon godine dana na galaxy s7 drži kriminalno kratko, dok kod frenda nema problema. Ovisi od primjerka do primjerka, iako bi se sam proizvođač trebao potruditi da do toga ne dolazi. Ali boli njih kurac za potrošače. Glavno da se lova okreće na zamjeni...

8 godina
odjavljen
offline
Re: Video recenzija iPhonea X
Feudalac kaže...
Uvijek je tako. Kupio sinu flagship iz android svijeta, rekoh glupo je da nosi iPhone u školu i onda ga je razbio pa smo zajedno mijenjali ekran. Kakva je to jadna plastika unutra, čisto smeće. Naravno da je zamjenski ekran puknuo sam od sebe, cura mu imala isti takav pa je i njoj puknuo ekran iz čista mira Itd. Hoću reci, za kvalitetu se mora platiti i bok

 Koji si ti ono mob sinu kupio? nesto se ne sjecam da je bio flagship... A i da je kakve veze ia sta je unutra? Inace prvo sto uradis jeste da otvoris mob i divis se PCB?

8 godina
offline
Re: Video recenzija iPhonea X
Čitaš redoslijed? Razbio, kod mijenjanja ekrana vidjeli kaj je unutra. Groblje. G3. Napravljen da izdrži do dućana, fizička oštećenja nisu u jamstvu pa koga briga. Uglavnom, tu je završila moja potraga za telefonom dobrog omjera kvalitete i cijene. Dok se ne nađe firma koja će 10-tak godina zaredom i bez greške izbacivati kvalitetu, ne odlazim od applea
Ja rekoh
8 godina
offline
Video recenzija iPhonea X

Pricas o LG G3 ? 

 

Evo pisem s jednog. Mobitel je cisti plasticnjak koji je prezivio dva pada s bicikla na cestu i uz to dosta manjih hehe.

Bez ikakvih maskica i zastita na ekranu. Ekran je kao nov dok kuciste je izgrebano i vidi se gdje je pao. Osim tih ogrebotina nema nikakvih posljedica i dalje ga koristim.

 

Da sam imao iphone morao bi jos cestu pomest da se netko ne ozljedi.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.11.2017 20:48 (Santana).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Video recenzija iPhonea X
Feudalac kaže...
Čitaš redoslijed? Razbio, kod mijenjanja ekrana vidjeli kaj je unutra. Groblje. G3. Napravljen da izdrži do dućana, fizička oštećenja nisu u jamstvu pa koga briga. Uglavnom, tu je završila moja potraga za telefonom dobrog omjera kvalitete i cijene. Dok se ne nađe firma koja će 10-tak godina zaredom i bez greške izbacivati kvalitetu, ne odlazim od applea

 G3 je model iz 2014 godine.... znas li ti koliko je 3 godine u IT tehnologiji?????????

 

Zaredom i bez greske? I stvarni treba nabrajati svaki fail od applea u 10 godina? Vjerovatno nema svrhe jer cim vidis jabuku tiltujes.....

8 godina
offline
Re: Video recenzija iPhonea X
Kakve veze ima iz koje godine je G3? To je u vrijeme kad sam ga kupio bio najjači mobitel koji velika korporacija s tada značajnim tržišnim udjelom ima za ponuditi. Apple ne spominji, imaju grešaka tu i tamo, ali nikad nisu imali tako jadnu izradu, ni blizu. Njihove stvari su napravljene da traju, točka.
Ja rekoh
10 godina
offline
Re: Video recenzija iPhonea X
Torent kaže...
sina-k kaže...
....

 ah... nis ne kuzis...  :(

 

u pitanju je cijeli eko sustav koji stoji iza svakog apple uredaja i ta izvrsnost, pedancija, perfekcija se placa... tu sve radi kako treba i nema nikakvih sranja.

jednostavno!

 

 Aha. Ajd reci tacno koliko adaptera ti treba ako imas MBP i iphone da bi mogao recim iskopirati slike sa kartice i prebaciti podatke na telefon i da ti radi brzo punjenje? Meni sa Androidom i HP Spectre treba okruglo 1 i to USB to ethernet koji ne moram imati nego je tu reda radi jer korisim wi fi. Tebi? Da pokusam nabrojati. Citac sd kartica, lightening to USB C, dodatni punjac i dodatni kabel za brzo punjenje i uslovno USB C to ethenret.. Samo za osnovne stvari. U pravu si treba ti cijeli sustav da bi to radilo. Perfekcija puno kosta. KOD applea naravno....

pravi_covijek kaže...
.....

 Slazem se probao sam Android na jeftinom kinezu od 500 kuna i bio je sranje, kupio sam Iphone od 10 000  kuna i moram da ti kazem razlika je zemlja i nebo.

 Tome sam se uvijek smijao ;) Daj 4000 kn u android svijetu i imas vrhunski mob...I u apple svijetu imas vrhunski mob za te pare...

 

Pa imaš AirDrop i iClodu, ne vidim zašto bi koristio kabel. Ja osobno syncam preko iClouda sve pa i slike na svim uređajima. Opet si se prosrao.

8 godina
offline
Re: Video recenzija iPhonea X
pusti, lik nije mrdnuo od PC-a, kablova i adaptera. Njemu je neshvatljivo da se Apple uređaji povežu čim su u blizini, sami od sebe. Zamisli da mu kažeš da novi iPhone možeš konfigurirati i napuniti s podacima iz starog bez wifi mreže, interneta i bilo kakvog kabela. Rekao bi da sanjamo.
Ja rekoh
8 godina
neaktivan
offline
Video recenzija iPhonea X

kako je lijepo čitati kako se bore apple fanboys oko ishit uređaja

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Video recenzija iPhonea X

Isto kao i tvoj vrhunsko argumentiran post.

 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice