Video savjet - YouTube Vancedom do dislajkova na m

poruka: 47
|
čitano: 72.863
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Video savjet - YouTube Vancedom do dislajkova na m".
5 godina
offline
Re: Video savjet - YouTube Vancedom do dislajkova
domac5 kaže...
Posmatrač kaže...

Pa nije ni YT premium tako skup preko VPN-a :)

 

 A nije al nema swipe kontrole za glasnocu i svjetlinu, preskakanje glupih uvodnih kadrova i tak neke korisne ilegalne stvari.. I ak cemo tak razmisljat 10 na yt premium, 15 na google drive onda se brzo nakupi cifra.. Sto manje placat ta izmisljena sranja to bolje 

 Placam 1 eur YT premium, 4,5 EUR HBO, 3,5 EUR NETFLIX premium ultra HD....

 

9 EUR mjesecno se moze izmoci nekako.....

15 godina
offline
Re: Video savjet - YouTube Vancedom do dislajkova
pravi_covijek kaže...
Envy kaže...
domac5 kaže...
Envy kaže...

Instalirao na Xiaomi MI8, morao ući u developer mode tamo isključiti ono MIUI, i sve je proteklo u redu.

Međutim sučelje mi se (tema poremetila i sva imena zamjenjena su brojevima u WhatsAppu i Viberu). POnovo omogućim onu optimizaciju i restartujem telefon i sve je ok osim brojeva u WhatsAppp-u

Sada kako to najlakše riješiti. Da deinstaliram WhatsApp pa ponovo da instaliram ili nešto deseto? 

 Odes u postavke, racuni, google i tamo stisnes sinkronizaciju za kontakte 

Gdje u postavke WhatsApp-a ili postavke telefona? 
 

Posmatrač kaže...

Pa nije ni YT premium tako skup preko VPN-a :)

 

Nije problem što nije skup, nećemo da plaćamo googletu ni lipe. Barem ja neću. Neka se snalaze kako znaju i umiju. 

 Ako si vratio nazad MIUI optimiziacije, samo remove pa re-add permissions za kontakte u WhatsApp aplikaciji. Ako hoces da ti rjesim problem onda je to £50 po sata (prijateljska cijena) mininalno 1 sat. Uz svaki sat dobije se Xeon procesor star minimalno 10 godina.

Odličan biznis, kao da si ga pokupio od nekog dobrog forumaša ovdje. Samo taj forumaš ne naplaćuje ostalim forumašima, nego se ponudi pa čak i pošalje (eto otišao Haswell neki dan kolegi sa Discora a ujedno kolegi i sa Foruma) o svom trošku.

Mala šala.. 5-6 godina sam koristio samo tablet kao telefon. I sada imam ovo čudo koji me ne prestaje oduševljavati točnije Xiaomi Mi 8. Ono što je dobro je što su se moje navike telefona iz LTE Tableta ostale i kod korištenja klasičnog telefona pa tu nema meljanja nikakvog po ekranima, ali imam sve na njemu i sada ovo čudo zvano YouTube Vanced.

Eh sada da se vratim na temu. Odmah sam vratio MIUI optimazaciju jer kada sam ju ugasio čitava tema mi se raspala. A onda vratim i rebotam i sve ok osim što u Chatu na WhatsApp-u piši brojevi umjesto imena. Doduše i kada hoću nekoga da zovem - nema imena.

A iskreno volio bih da mi ti riješiš taj problem uz jagnje i pivu naravano jer u telefonima sam taraba teška prosto jer me ne zanimaju.

Inače "samo remove pa re-add permissions za kontakte u WhatsApp aplikaciji" ne'am pojma gdje je ovo.

Btw: baš sam bezobrazan, danas su mi prijatelji kupili ovaj sat jer sam jedno njima 4-5 napravio ovaj vanced, sve od reda Xiaomi i jedan Samsung telefon. Nije da su morali, ali dobro se dobrim vraća.




13 godina
offline
Re: Video savjet - YouTube Vancedom do dislajkova
Posmatrač kaže...
domac5 kaže...
Posmatrač kaže...

Pa nije ni YT premium tako skup preko VPN-a :)

 

 A nije al nema swipe kontrole za glasnocu i svjetlinu, preskakanje glupih uvodnih kadrova i tak neke korisne ilegalne stvari.. I ak cemo tak razmisljat 10 na yt premium, 15 na google drive onda se brzo nakupi cifra.. Sto manje placat ta izmisljena sranja to bolje 

 Placam 1 eur YT premium, 4,5 EUR HBO, 3,5 EUR NETFLIX premium ultra HD....

 

9 EUR mjesecno se moze izmoci nekako.....

Sve je to lijepo i krasno dok ti ne ugase račun zbog kršenja uvjeta ili ga ne ograniče. Masa ljudi je kupovala YT Premium preko indijskog VPN-a, da bi nakon par mjeseci skužili da s Google računom ne mogu ništa dok ga ne potvrde indijskim dokumentima. Bilo je i onih koji su kupovali Netflix preko turskog VPN-a, samo da bi nakon par mjeseci dobili obavijest kako ga ne mogu gledati dok ne postave karticu izdanu od turske banke na račun.

 

Sve je lijepo dok radi, ali kad prestane, onda imate problem i uvijek je pružatelj usluge kriv.

5 godina
offline
Re: Video savjet - YouTube Vancedom do dislajkova
Otvoris novi i ides dalje 🙂
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Video savjet - YouTube Vancedom do dislajkova na m
What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Video savjet - YouTube Vancedom do dislajkova
Marko :D kaže...

YouTube Vanced je bila jedina aplikacija koja je omogućivala povezivanje Google računa; mislim da su i zbog toga nadrapali. Također nije ni isključeno da su nadrapali zbog uređivanja originalne YouTube aplikacije bez dopuštenja vlasnika. Jedino što ne razumijem je, zašto sad? Google već godinama zna za tu aplikaciju i kako se koristi na sve strane, i nikada još nisu napadali zbog iste.

Izgleda da je razlog obična pohlepa. Ekipa iza Vanceda je izdala NFTove i to je izgleda bilo to. Tolerirali su ih dok je sve bilo free i čisto (čak niti donacije nisu primali) a sad je bye-bye.

14 godina
offline
Re: Video savjet - YouTube Vancedom do dislajkova
Posmatrač kaže...

Pa nije ni YT premium tako skup preko VPN-a :)

 

 Nije. 16 eur godinu dana.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
offline
Re: Video savjet - YouTube Vancedom do dislajkova
x18x05x kaže...
Posmatrač kaže...

Pa nije ni YT premium tako skup preko VPN-a :)

 

 Nije. 16 eur godinu dana.

 Meni 12 :) Preko argentine ;)

Nije da mi treba.....

 Nije mi radio Vnaced na Note 10 pa sam zato platio al promijenio mob i sad radi vanced pa cu vidjeti....

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.3.2022 8:48 (Posmatrač).
13 godina
offline
Re: Video savjet - YouTube Vancedom do dislajkova
Posmatrač kaže...
Otvoris novi i ides dalje 🙂

Nekima to nije opcija, kao npr. meni.

5 godina
offline
Re: Video savjet - YouTube Vancedom do dislajkova
Marko :D kaže...
Posmatrač kaže...
Otvoris novi i ides dalje 🙂

Nekima to nije opcija, kao npr. meni.

 Sad sam googla za netflix i ne nailzam bas da ljudi prijavljuju probleme....

Ne nalazim ni za youtube......

13 godina
offline
Re: Video savjet - YouTube Vancedom do dislajkova
Nuclear_Phoenix kaže...
Marko :D kaže...

YouTube Vanced je bila jedina aplikacija koja je omogućivala povezivanje Google računa; mislim da su i zbog toga nadrapali. Također nije ni isključeno da su nadrapali zbog uređivanja originalne YouTube aplikacije bez dopuštenja vlasnika. Jedino što ne razumijem je, zašto sad? Google već godinama zna za tu aplikaciju i kako se koristi na sve strane, i nikada još nisu napadali zbog iste.

Izgleda da je razlog obična pohlepa. Ekipa iza Vanceda je izdala NFTove i to je izgleda bilo to. Tolerirali su ih dok je sve bilo free i čisto (čak niti donacije nisu primali) a sad je bye-bye.

Hmm... nedavno su se žalili na Telegramu na neke forkove Vanceda koji podržava preuzimanje videa. Zamolili su vlasnike da ih uklone jer bi preuzimanje videozapisa u aplikaciji moglo dovesti Vanced u probleme. Na kraju umjesto uklanjanja dobili su ban u grupi...

15 godina
offline
Re: Video savjet - YouTube Vancedom do dislajkova
Posmatrač kaže...
Marko :D kaže...
Posmatrač kaže...
Otvoris novi i ides dalje 🙂

Nekima to nije opcija, kao npr. meni.

 Sad sam googla za netflix i ne nailzam bas da ljudi prijavljuju probleme....

Ne nalazim ni za youtube......

Misliš otvoriš novi Google račun?

Ne volim google ali mi je nezamislivo da gmail koji imam od srednje škole još kada su pozivnice bile zamjenim za nekim novim.

Sve je to jeftino da je jedno, ali jedno po jedno i nabere se. YT premium, Pa Office 356, pa redom Netflix pa Amazon Prime, Disney TV, Apple TV+, itd itd.. da ne nabrajam do sutra nabere se i to je onda puna kapa računa... A kakva je situacija u svijetu želim ih svesti na minimum. 

2 godine
offline
Re: Video savjet - YouTube Vancedom do dislajkova
Marko :D kaže...
Posmatrač kaže...
domac5 kaže...
Posmatrač kaže...

Pa nije ni YT premium tako skup preko VPN-a :)

 

 A nije al nema swipe kontrole za glasnocu i svjetlinu, preskakanje glupih uvodnih kadrova i tak neke korisne ilegalne stvari.. I ak cemo tak razmisljat 10 na yt premium, 15 na google drive onda se brzo nakupi cifra.. Sto manje placat ta izmisljena sranja to bolje 

 Placam 1 eur YT premium, 4,5 EUR HBO, 3,5 EUR NETFLIX premium ultra HD....

 

9 EUR mjesecno se moze izmoci nekako.....

Sve je to lijepo i krasno dok ti ne ugase račun zbog kršenja uvjeta ili ga ne ograniče. Masa ljudi je kupovala YT Premium preko indijskog VPN-a, da bi nakon par mjeseci skužili da s Google računom ne mogu ništa dok ga ne potvrde indijskim dokumentima. Bilo je i onih koji su kupovali Netflix preko turskog VPN-a, samo da bi nakon par mjeseci dobili obavijest kako ga ne mogu gledati dok ne postave karticu izdanu od turske banke na račun.

 

Sve je lijepo dok radi, ali kad prestane, onda imate problem i uvijek je pružatelj usluge kriv.

 Kolegi sa posla ukinuli nakon 1 mjeseca turski netflix , dobio mail da mora potvrditi prebivaliste i nacin placanja vezan uz tursku. A taman sam se i ja htio prebaciti , nema smisla da se zezam bolje kupiti jedan acc pa dijeliti dok i to ne ukinu.

13 godina
offline
Re: Video savjet - YouTube Vancedom do dislajkova
Envy kaže...

Misliš otvoriš novi Google račun?

Ne volim google ali mi je nezamislivo da gmail koji imam od srednje škole još kada su pozivnice bile zamjenim za nekim novim.

Sve je to jeftino da je jedno, ali jedno po jedno i nabere se. YT premium, Pa Office 356, pa redom Netflix pa Amazon Prime, Disney TV, Apple TV+, itd itd.. da ne nabrajam do sutra nabere se i to je onda puna kapa računa... A kakva je situacija u svijetu želim ih svesti na minimum. 

Slažem se. Iako ne koristim Gmail, imam Google račun napravljen s drugom mail adresom koji mi je itekako važan jer koristim Drive, sinkronizaciju i još neke zgodne stvarčice koje Google nudi. Ne želim riskirat suspendiranje računa samo radi Premiuma za 11 kn.

 

Ovo je tipa savjet kako dobit besplatni Netflix—napraviš račun, uzmeš 1 mjesec besplatno, kasnije obrišeš račun, napraviš ga ponovno i tako non stop u krug. Iako da, može se gledat besplatno, nije ni najmanje praktično.

Sarevok kaže...

Kolegi sa posla ukinuli nakon 1 mjeseca turski netflix , dobio mail da mora potvrditi prebivaliste i nacin placanja vezan uz tursku. A taman sam se i ja htio prebaciti , nema smisla da se zezam bolje kupiti jedan acc pa dijeliti dok i to ne ukinu.

Pitanje je dana kada će i ovima koji se hvale po forumima kako Netflix plaćaju 22 kn/mj. ukinut račun. I ja sam htio uzet Netflix za 22 kn, ali kad sam vidio kako Netflix suspendira račune, odustao sam. Jednostavno se ne isplati; dok platiš VPN, dok platiš Netflix, na isto ti dođe.

5 godina
offline
Re: Video savjet - YouTube Vancedom do dislajkova
Marko :D kaže...
Envy kaže...

Misliš otvoriš novi Google račun?

Ne volim google ali mi je nezamislivo da gmail koji imam od srednje škole još kada su pozivnice bile zamjenim za nekim novim.

Sve je to jeftino da je jedno, ali jedno po jedno i nabere se. YT premium, Pa Office 356, pa redom Netflix pa Amazon Prime, Disney TV, Apple TV+, itd itd.. da ne nabrajam do sutra nabere se i to je onda puna kapa računa... A kakva je situacija u svijetu želim ih svesti na minimum. 

Slažem se. Iako ne koristim Gmail, imam Google račun napravljen s drugom mail adresom koji mi je itekako važan jer koristim Drive, sinkronizaciju i još neke zgodne stvarčice koje Google nudi. Ne želim riskirat suspendiranje računa samo radi Premiuma za 11 kn.

 

Ovo je tipa savjet kako dobit besplatni Netflix—napraviš račun, uzmeš 1 mjesec besplatno, kasnije obrišeš račun, napraviš ga ponovno i tako non stop u krug. Iako da, može se gledat besplatno, nije ni najmanje praktično.

Sarevok kaže...

Kolegi sa posla ukinuli nakon 1 mjeseca turski netflix , dobio mail da mora potvrditi prebivaliste i nacin placanja vezan uz tursku. A taman sam se i ja htio prebaciti , nema smisla da se zezam bolje kupiti jedan acc pa dijeliti dok i to ne ukinu.

Pitanje je dana kada će i ovima koji se hvale po forumima kako Netflix plaćaju 22 kn/mj. ukinut račun. I ja sam htio uzet Netflix za 22 kn, ali kad sam vidio kako Netflix suspendira račune, odustao sam. Jednostavno se ne isplati; dok platiš VPN, dok platiš Netflix, na isto ti dođe.

 Vpn ne placas jer ti treba samo dok registrujes racun. Netflix placam gift vaucerinma i nemam karticu vezan za netflix..... Jedino po IP adresama ali nesto ne vidim da se netflix time zamara.....Uostalom dok ide ide... KAda ugase registrujem drugi racun i idem dalje. YT premium sam platio jednom i kada istekne ne vjerujem da cu dalje placati jer mi ne treba... To je bio test....

HBO MAX placam regulare jer je prihvatljiva cijena,.,,,,

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.3.2022 13:54 (Posmatrač).
9 godina
online
Re: Video savjet - YouTube Vancedom do dislajkova
Envy kaže...
pravi_covijek kaže...
Envy kaže...
domac5 kaže...
Envy kaže...

Instalirao na Xiaomi MI8, morao ući u developer mode tamo isključiti ono MIUI, i sve je proteklo u redu.

Međutim sučelje mi se (tema poremetila i sva imena zamjenjena su brojevima u WhatsAppu i Viberu). POnovo omogućim onu optimizaciju i restartujem telefon i sve je ok osim brojeva u WhatsAppp-u

Sada kako to najlakše riješiti. Da deinstaliram WhatsApp pa ponovo da instaliram ili nešto deseto? 

 Odes u postavke, racuni, google i tamo stisnes sinkronizaciju za kontakte 

Gdje u postavke WhatsApp-a ili postavke telefona? 
 

Posmatrač kaže...

Pa nije ni YT premium tako skup preko VPN-a :)

 

Nije problem što nije skup, nećemo da plaćamo googletu ni lipe. Barem ja neću. Neka se snalaze kako znaju i umiju. 

 Ako si vratio nazad MIUI optimiziacije, samo remove pa re-add permissions za kontakte u WhatsApp aplikaciji. Ako hoces da ti rjesim problem onda je to £50 po sata (prijateljska cijena) mininalno 1 sat. Uz svaki sat dobije se Xeon procesor star minimalno 10 godina.

Odličan biznis, kao da si ga pokupio od nekog dobrog forumaša ovdje. Samo taj forumaš ne naplaćuje ostalim forumašima, nego se ponudi pa čak i pošalje (eto otišao Haswell neki dan kolegi sa Discora a ujedno kolegi i sa Foruma) o svom trošku.

Mala šala.. 5-6 godina sam koristio samo tablet kao telefon. I sada imam ovo čudo koji me ne prestaje oduševljavati točnije Xiaomi Mi 8. Ono što je dobro je što su se moje navike telefona iz LTE Tableta ostale i kod korištenja klasičnog telefona pa tu nema meljanja nikakvog po ekranima, ali imam sve na njemu i sada ovo čudo zvano YouTube Vanced.

Eh sada da se vratim na temu. Odmah sam vratio MIUI optimazaciju jer kada sam ju ugasio čitava tema mi se raspala. A onda vratim i rebotam i sve ok osim što u Chatu na WhatsApp-u piši brojevi umjesto imena. Doduše i kada hoću nekoga da zovem - nema imena.

A iskreno volio bih da mi ti riješiš taj problem uz jagnje i pivu naravano jer u telefonima sam taraba teška prosto jer me ne zanimaju.

Inače "samo remove pa re-add permissions za kontakte u WhatsApp aplikaciji" ne'am pojma gdje je ovo.

Btw: baš sam bezobrazan, danas su mi prijatelji kupili ovaj sat jer sam jedno njima 4-5 napravio ovaj vanced, sve od reda Xiaomi i jedan Samsung telefon. Nije da su morali, ali dobro se dobrim vraća.




 Kad stavis cijenu na svoju dobru volju, onda ti se javlja manje mlatimudana . Pogotovo poznanici i prijatelji, prijatelja. Probaj:

1. Otvoriti opcije za aplikaciju, drzi prst nad ikonom dok se ne pojave opcije

2. Otvori App permissions 

3. Remove access za kontakte (ako accessa nije bilo stavi Allow)

4. Izbaci app iz memorije (RAMa) ili restart telefon
5. Ponovi postupak i dodaj permissions za kontakte

15 godina
offline
Re: Video savjet - YouTube Vancedom do dislajkova
pravi_covijek kaže...
Envy kaže...
* * *





 Kad stavis cijenu na svoju dobru volju, onda ti se javlja manje mlatimudana . Pogotovo poznanici i prijatelji, prijatelja. Probaj:

1. Otvoriti opcije za aplikaciju, drzi prst nad ikonom dok se ne pojave opcije

2. Otvori App permissions 

3. Remove access za kontakte (ako accessa nije bilo stavi Allow)

4. Izbaci app iz memorije (RAMa) ili restart telefon
5. Ponovi postupak i dodaj permissions za kontakte


Kada me nešto interesuje onda i nađem.

1. Bukvalno držiš na WhatsAppi pojavi se Camera i ispod jedan broj telefona (valjda zadnji sa kojim sam kontaktirao).
2. Pa onda kliknem na srednji dio sa (i) ili App info
3. Kliknem na App permissions

4. I u opciji Contacts odaberem Allow (bilo je Deny).

Skoro isto si to objsnio, ali ruku na srce, ne znaš dobro objasniti. Recimo da sam ja laik za telefone. Kako sam ga Instalirao pustio sam ga me MIUI vodi i da se ja njemu privknem.

Ne žalim se, naviknem se na uređaj... eh sada još da mi je ove reklame da izbacim i Xiaomi Bloatware a pogotovo bi se volio riješiiti Chromea (Edge u integraciji sa Windowsovim Edge je je Chrome na stereoidima).... pa ako ti nije mrsko.. dođi tamo u temu Xiaomi Mi 8 (možda mislim ista postoji).

Malo Offtopica, bateriju je kao što mi je netko rekao ovdje na forumu zaista lako zamjeniti (zadnji dio se samo otvor, nema potrebe za odvajanjem ekrana) i prema iFixit-u tako da ću kada uhvatim vremena ovog tjedna ili sledećg otvoriti temu o Baterijama, počet ću tako što ću tražiti orginalnu ili "orginalnu" bateriju za moj Mi 8 kome je baterija na 60%.

U svakom slučaju puno hvala.

Jer stvarno sam osoba kome telefon je potreban za kontaktiranje sa voljenom osobom, tu i tamo nekim potrepštinama i to je - to.

Da ovaj post moram napisati na telefonu, umjesto što ga pišem na Xeonu - upucao bih se!

Piva za tebe: 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice