Video tjednik: Najbolje teme iz Buga 307 (06/2018)

poruka: 9
|
čitano: 3.446
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Video tjednik: Najbolje teme iz Buga 307 (06/2018)".
16 godina
offline
Video tjednik: Najbolje teme iz Buga 307 (06/2018)

Volim ove vase kratke osvrte! Pozitivno i lijepo svaki put! Cekam Bug nad iPadu, hajde vise :) pozz

 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Video tjednik: Najbolje teme iz Buga 307 (06/2
Adin kaže...

Volim ove vase kratke osvrte! Pozitivno i lijepo svaki put! Cekam Bug nad iPadu, hajde vise :) pozz

Hvala na riječima podrške.

 

U digitalnom izdanju novi Bug bit će dostupan danas u kasnijim večernjim satima.

...
16 godina
offline
Re: Video tjednik: Najbolje teme iz Buga 307 (06/2
Dead kaže...

Vrlo vrlo ugodni komentari svega interesantnog što se desilo u proteklom periodu. Samo tako nastavite. I još nešto g. Miro, da li planirate uvesti pretplatu isključivo na digitalno izdanje?

 Pretplata na digitalno izdanje vec postoji, samo je dostupna kroz BUG app na iPad-u, ali i kroz app na Windows store. Sad je pitanje dobro za recimo web pristup... sto mislim da je teska realizcija zbog piratstva.

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Video tjednik: Najbolje teme iz Buga 307 (06/2018)

Zanima me ukoliko imam iPad preplatu na Bug, dali mogu pristupiti i digitalnom izdanju na web-u?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Video tjednik: Najbolje teme iz Buga 307 (06/2
Exilo kaže...

Zanima me ukoliko imam iPad preplatu na Bug, dali mogu pristupiti i digitalnom izdanju na web-u?

 Koliko znam ne. Jedini pristup prema webu imaju regularni pretplatnici.

11 godina
offline
Re: Video tjednik: Najbolje teme iz Buga 307 (06/2

Preplatu na čisto digitalno izdanje mozes imati ako imaš iPad. A mislim da istu funkciju nudi i windows 10 aplikacija, dakle preplata samo na digitalno izdanje.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.5.2018 21:50 (Exilo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Video tjednik: Najbolje teme iz Buga 307 (06/2
Adin kaže...
Dead kaže...

Vrlo vrlo ugodni komentari svega interesantnog što se desilo u proteklom periodu. Samo tako nastavite. I još nešto g. Miro, da li planirate uvesti pretplatu isključivo na digitalno izdanje?

 Pretplata na digitalno izdanje vec postoji, samo je dostupna kroz BUG app na iPad-u, ali i kroz app na Windows store. Sad je pitanje dobro za recimo web pristup... sto mislim da je teska realizcija zbog piratstva.

Što je više verzija digitalnih izdanja tako se otvara više mogućnosti za piratiziranje, ali - kao što svi znamo, dok nije bilo ni jedne naše digitalne verzije, ipak je bilo piratluka. Tako da se tome može najbolje parirati s kvalitetnijim rješenjem s naše strane, koje će pružiti dovoljno komoditeta i praktičnosti, pa neće biti ni problem platiti za takvu opciju.

Adin kaže...
Exilo kaže...

Zanima me ukoliko imam iPad preplatu na Bug, dali mogu pristupiti i digitalnom izdanju na web-u?

 Koliko znam ne. Jedini pristup prema webu imaju regularni pretplatnici.

Točno Adin - hvala na odgovoru.

Exilo kaže...

Preplatu na čisto digitalno izdanje mozes imati ako imaš iPad. A mislim da istu funkciju nudi i windows 10 aplikacija, dakle preplata samo na digitalno izdanje.

Da, za sada je tako...

...
16 godina
moderator
offline
Re: Video tjednik: Najbolje teme iz Buga 307 (06/2
Adin kaže...

Volim ove vase kratke osvrte! Pozitivno i lijepo svaki put! Cekam Bug nad iPadu, hajde vise :) pozz

 Evo, dostupan je novi broj (pretplatnicima i ostalima) i u digitalnom obliku...

...
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.5.2018 22:56 (Miro).
16 godina
offline
Video tjednik: Najbolje teme iz Buga 307 (06/2018)

Mene je OCD natjerao da napišem komentar i kažem vam da popravite ovu policu iza vas na kojoj su brojevi časopisa.

Ili dodajte s lijeve strane pa popunite rupu ili pomjerite sve ulijevo pa dodajte koji broj desno, samo nemojte ostaviti ovako.

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice