Vip i B.net do kraja godine postaju A1

poruka: 25
|
čitano: 11.201
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vip i B.net do kraja godine postaju A1".
15 godina
offline
Vip i B.net do kraja godine postaju A1

Tko ih šljivi...

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Vip i B.net do kraja godine postaju A1

oni su oduvijek A1

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vip i B.net do kraja godine postaju A1
Vip mora jos dobrano poradit na supportu za tehnicare i korisnike. Jako losa organizacija, slaba strucnost i premalo ljudi u SMC.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Vip i B.net do kraja godine postaju A1
BlackDwarf kaže...
Vip mora jos dobrano poradit na supportu za tehnicare i korisnike. Jako losa organizacija, slaba strucnost i premalo ljudi u SMC.

 

ili to ili naplacivat pozive szk-u

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.6.2018 20:48 (Gorstak79).
15 godina
offline
Vip i B.net do kraja godine postaju A1

Smece bili i smece ce ostati, nebitno koje je ime.

 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Vip i B.net do kraja godine postaju A1

Po čemu su drugi bolji? Ne provociram, samo pitam.

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Vip i B.net do kraja godine postaju A1

Po tome sto se ne moras svaki puta iznova verificirati, a i kvaliteta linkova im je daleko losija od Iskona i HT-a.
Da ne pricam da ukidaju cam kartice za kabelsku i uvaljuju svoje spore kineske recievere.

O vracanju opreme necu ni pricati, nikad ne dodu po opremu, ali ovrhu ne zaborave poslati za tu opremu, firma u nevidenom kaosu.
Migracija Amis na Vip Internet nije radio 3 mjeseca u firmu koja ima POS aparate i na prituzbu su odgovorili sta bi vi neki su imali i veci downtime, a u drugom navratu zasto niste predali preko iste parice prikljucak za VIP. :)

Kod mene doma telefon nije radio isto 2 mjeseca, prijavim kvar posalju mi router na kojem ne radi ni Internet ni telefon (isto migracija Amis > VIP). Kad sam ih pitao WTF rekli su da su ponosni jer 80% je uspjesno migrirano, a ostalo rijesavaju u hodu, to u hodu znaci mjeseci bez usluge, a kad su migrirali na VIP ukljucili su mi nepostojecu uslugu flat mobile koju amis nikad nije imao, naravno opet salji mail, cekaj 15 dana i nakon 15 dana odgovor opet niste verificirani. A nakon verifikacije uvjeravanje da je to bila usluga u Amisu, nakon toga nisam vise mogao i raskinuo sam ugovor i presao na Iskon. Ne ponovilo se.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.6.2018 21:22 (Bono).
 
7 0 hvala 1
14 godina
offline
Vip i B.net do kraja godine postaju A1

Grade optiku 2 ulice od mene... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vip i B.net do kraja godine postaju A1

Ja koristim Bnet cca 10 god. i nikad problema. 

Razmišljao sam o prelasku na T-com ali na kraju sam ostao na Bnetu.

Razlog je taj što su financijski ispali povoljniji za manje/ više istu uslugu a o Iskonu i T-com pročitao sam komentare koji su slični tvome.

I sad budi pametan :-)

15 godina
offline
Re: Vip i B.net do kraja godine postaju A1
Vkm996 kaže...

Grade optiku 2 ulice od mene... 

 Imaju optiku u mojoj zgradi, ali rade sam na VDSL-u gdje sam Iskon nazvao ravno 0 puta nego da opet s njima imam posla.

8 godina
protjeran
offline
Vip i B.net do kraja godine postaju A1

Ja oko svoje zgrade u naselju svugdje oko sebe imam dovučenu svjetlovodnu mrežu iliti ga optiku po narodski al moš ga jebt kad sve dalje šalju preko koaksa ili bakrenih tel.parica FTTC mi je na 50m od mog stana znači do njeg je optika dovučena. Al njima je svima puno jeftinije to tako radit  nego razvlačit optiku do svakog stana al ljepo je sanjat da je tako blizu a tako daleko 

Možda kažem možda  jednog sunčanog dana produže optičke kablove iz tog FTTC pa ga pretvore u FTTH i uvuku nam te optičke niti u stanove.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.6.2018 22:21 (Seki001).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Vip i B.net do kraja godine postaju A1

U neka stara dobra vremena, imao sam mobilni gadget za svakog operatera, ali samo to. 

U slučaju svega doma, bio sam i jesam na T-Com-u ma koliko se tko bunio na njih, no ono što su nudili je, barem kod mene, uvijek bilo najbolje i najkvalitetnije. 

 

Bez obzira na "novo ime", još uvijek kod mene ne postoje razlozi zbog čega bih prešao k njima 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Vip i B.net do kraja godine postaju A1
A1 kreativnost na djelu 😂😂😂😂

Nego ja ih već tridesetak dana, molim i tražim da mi stave broj na "ne zovi" listu i na tajnu listu,
*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Vip i B.net do kraja godine postaju A1

B-net neće mijenjati ime.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.6.2018 23:09 (stipest).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Vip i B.net do kraja godine postaju A1
Nazalost u vipu se odlicno igra na kartu debilizma, upakovano u sareni celofan kretenizma, s masnicom birokracije... ;)

"dobar dan, javljam vam da je korisnik xxy preminuo, te da je zbog toga podnesen zahtjev za raskid ugovora"

VIP: samo korisnik koji je nositelj linije moze podnjeti zahtjev za raskid ugovora.

"aha, ok, ali korisnik je preminuo, dakle nemoze podnjeti zahtjev"

Vip: vlastorucni potpis nositelja linije, ili vlastorucni potpis na punomoc, za prijevremeni raskid ugovora

"dobro, jel dozivljavate vi mene uopce, korisnik preminuo, papirologija predana vipu, kako da korisnik podnese zahjev ako je preminuo"

Vip: molimo ispunite obrazac kojeg ce potpisati nositelj linije u kojem vas ovlascuje za raskid ugovora.....

"psmtr koji dio u covjek je preminuo i ne moze potpisati nista vi ne razumijete...

Vip: molimo verificirajte vasu mail adresu ukoliko nositelj linije nije ispunio obrazac

Ma nabijem vas....

I ovo nije sala, ovako je otprilike islo dopisivanje cca 2 mjeseca dok nisam uspio raskinuti ugovor....

Tako da, mogu se zvati kako god hoce i spojiti se s kime god hoce, dok se ne spoje s razumom, ni blizu njih vise
Moj PC  
20 0 hvala 0
15 godina
offline
Vip i B.net do kraja godine postaju A1

korisniku ništa to ne znači.

konj je isti, al novi jahači.

ijuju. 

 

iako sam im bio pretplatnik od početaka, prije nekoliko godina zauvijek sam ih poslao u vražju mater zbog bezorazluka, gluposti, nemara, skupoće, katastrofalne kvalitete "pratećih usluga" i pohlepe, što se sve umnažalo i gomilalo s promjenama u neobrazovanom ali poslušnom zbitoglavom menadžerluku. u tom su trenutku pokušali me zadržati "posebnom ponudom" (kao, za mene) koja je bila dvostruko skuplja za jednak skup usluga konkurentskog operatera, čime su si priskrbili počasni srednji prst. VIP/A1 i HT/DT - zdraaaavo. für immer. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.6.2018 7:18 (Ajar).
Moj PC  
7 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Vip i B.net do kraja godine postaju A1

firma bi se trebala zvati GLUP-GLUPLJI

ශ්‍රී ලංකා ප්‍රජාතාන්ත්‍රික සමාජවාදී ජනරජය
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vip i B.net do kraja godine postaju A1

Kako je onomad Stipe Petrina napisao na jumbo plakatu: "Isto sr*nje, drugo pakovanje".

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vip i B.net do kraja godine postaju A1
Jura iz druge galaksije kaže...

Kako je onomad Stipe Petrina napisao na jumbo plakatu: "Isto sr*nje, drugo pakovanje".

 Ne slažem se, ovo je veće sranje a isto pakovanje! Razlog? Ograničavanje prometa (pogledati tablicu) o čemu ne govori niti jedan od onih promotora koji te zovu na telefon da pređeš na Bnet

 

 
 

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.6.2018 12:22 (ivanv000).
6 godina
protjeran
offline
Re: Vip i B.net do kraja godine postaju A1
ivanv000 kaže...
Jura iz druge galaksije kaže...

Kako je onomad Stipe Petrina napisao na jumbo plakatu: "Isto sr*nje, drugo pakovanje".

 Ne slažem se, ovo je veće sranje a isto pakovanje! Razlog? Ograničavanje prometa (pogledati tablicu) o čemu ne govori niti jedan od onih promotora koji te zovu na telefon da pređeš na Bnet

 

 
 

 Zato koristim HT jer na ovako nešto ne želim pristati i još pritom plaćati iz svojeg džepa.

 

15 godina
offline
Vip i B.net do kraja godine postaju A1

ja sam dosad bio korisnik t-coma, amisa, vipa i sad trenutno iskona. mogu reci da svi imaju dobra i losa iskustva sa svima, nekog pitas kaze t-com bez problema, drugi ce ga popljuvat na najjace, isto je s vipom i ostalima. ali ono sto mogu reci je da vip sluzba za korisnike je najgora sluzba koja postoji. nitko nikad nije radio probleme, uvijek se sve rjesilo u i tcomu i amisu, tehnicari su relativno brzo(nekad uz zivkanje) izlazili na teren.

nakon sto je amis preso na vip ovi debili mi donjeli svoju opremu, nista nije radilo, sve je stekalo, kad sam zvao kazu ma sve je to dobro, nakon sto sam zvao 5. put i bio bezobrazan oni i dalje indiferentni, ono totalno ih zaboli ona stvar jel tebi radi il ne, jos su i bahati na telefonu. internet brzinu koju sam dobivao je bila 1 megabit, nikad losije u povjesti nisam imo, kad sam pito u cem je problem kazu parica vam ne dopusta vise. nakon sto sam odjebo te idiote za sva vremena preso na iskon, manji racun, brzina 25-30 megabita, bas me zanima kako su oni uspjeli ponudit 30 puta vecu brzinu na istoj parici.

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vip i B.net do kraja godine postaju A1
Gorstak79 kaže...
BlackDwarf kaže...
Vip mora jos dobrano poradit na supportu za tehnicare i korisnike. Jako losa organizacija, slaba strucnost i premalo ljudi u SMC.

 

ili to ili naplacivat pozive szk-u

 ili pošteno platit radnike

12 godina
offline
Re: Vip i B.net do kraja godine postaju A1
mar123 kaže...

ja sam dosad bio korisnik t-coma, amisa, vipa i sad trenutno iskona. mogu reci da svi imaju dobra i losa iskustva sa svima, nekog pitas kaze t-com bez problema, drugi ce ga popljuvat na najjace, isto je s vipom i ostalima. ali ono sto mogu reci je da vip sluzba za korisnike je najgora sluzba koja postoji. nitko nikad nije radio probleme, uvijek se sve rjesilo u i tcomu i amisu, tehnicari su relativno brzo(nekad uz zivkanje) izlazili na teren.

nakon sto je amis preso na vip ovi debili mi donjeli svoju opremu, nista nije radilo, sve je stekalo, kad sam zvao kazu ma sve je to dobro, nakon sto sam zvao 5. put i bio bezobrazan oni i dalje indiferentni, ono totalno ih zaboli ona stvar jel tebi radi il ne, jos su i bahati na telefonu. internet brzinu koju sam dobivao je bila 1 megabit, nikad losije u povjesti nisam imo, kad sam pito u cem je problem kazu parica vam ne dopusta vise. nakon sto sam odjebo te idiote za sva vremena preso na iskon, manji racun, brzina 25-30 megabita, bas me zanima kako su oni uspjeli ponudit 30 puta vecu brzinu na istoj parici.

 Mogu potvrditi, VIP je DALEKO najgori sto se tice korisnicke sluzbe. Kad sam ih zvao za prebacivanje broja iz Vipa u tomato doslovno... Dakle DOSLOVNO, ne pretjerujem nimalo, su me proslijedili na 7 razlicitih brojeva po redu. Dakle prvi kaze a ne ne to vam ne radimo mi, nazovite br XXX. Nazovem XXX, ah ne krivo su vam rekli, nazovite XXY. Nazovem XXY, ajooj, ma ne radimo mi to, mi smo odjel za bla bla bla, nazovite br XYY, oni ce vam sigurno moci pomoci. 7 jebenih puta. Vec sam se smijao i plakao i reko idem zvati dalje cisto da vidim dokud ce otic. I na kraju dobijem nekoga s kim rijesim stvar..... i za 5 min me zovu povratno "joj to ipak nije moguce na daljinu, morat cete doci u poslovnicu". A citava prica je krenula jer je pisalo na reklami i rekli su mi preko Facebook chata da mogu prenjeti broj bez da dolazim u poslovnicu. Tako da zbilja GG vip.

14 godina
offline
Re: Vip i B.net do kraja godine postaju A1
Minneyar kaže...
mar123 kaže...

ja sam dosad bio korisnik t-coma, amisa, vipa i sad trenutno iskona. mogu reci da svi imaju dobra i losa iskustva sa svima, nekog pitas kaze t-com bez problema, drugi ce ga popljuvat na najjace, isto je s vipom i ostalima. ali ono sto mogu reci je da vip sluzba za korisnike je najgora sluzba koja postoji. nitko nikad nije radio probleme, uvijek se sve rjesilo u i tcomu i amisu, tehnicari su relativno brzo(nekad uz zivkanje) izlazili na teren.

nakon sto je amis preso na vip ovi debili mi donjeli svoju opremu, nista nije radilo, sve je stekalo, kad sam zvao kazu ma sve je to dobro, nakon sto sam zvao 5. put i bio bezobrazan oni i dalje indiferentni, ono totalno ih zaboli ona stvar jel tebi radi il ne, jos su i bahati na telefonu. internet brzinu koju sam dobivao je bila 1 megabit, nikad losije u povjesti nisam imo, kad sam pito u cem je problem kazu parica vam ne dopusta vise. nakon sto sam odjebo te idiote za sva vremena preso na iskon, manji racun, brzina 25-30 megabita, bas me zanima kako su oni uspjeli ponudit 30 puta vecu brzinu na istoj parici.

 Mogu potvrditi, VIP je DALEKO najgori sto se tice korisnicke sluzbe. Kad sam ih zvao za prebacivanje broja iz Vipa u tomato doslovno... Dakle DOSLOVNO, ne pretjerujem nimalo, su me proslijedili na 7 razlicitih brojeva po redu. Dakle prvi kaze a ne ne to vam ne radimo mi, nazovite br XXX. Nazovem XXX, ah ne krivo su vam rekli, nazovite XXY. Nazovem XXY, ajooj, ma ne radimo mi to, mi smo odjel za bla bla bla, nazovite br XYY, oni ce vam sigurno moci pomoci. 7 jebenih puta. Vec sam se smijao i plakao i reko idem zvati dalje cisto da vidim dokud ce otic. I na kraju dobijem nekoga s kim rijesim stvar..... i za 5 min me zovu povratno "joj to ipak nije moguce na daljinu, morat cete doci u poslovnicu". A citava prica je krenula jer je pisalo na reklami i rekli su mi preko Facebook chata da mogu prenjeti broj bez da dolazim u poslovnicu. Tako da zbilja GG vip.

 Ista stvar kod mene. Prebacivao 2 broja u tomato preko weba nitko se nije javio 15 dana ... nakon silnih poziva rekli su da moram sve ponovo ... onda kartica nikad nije stigla pa zovi opet i na kraju još se javila neka bahata klinaka koja mi je digla tlak. Sve u svemu morao sam ić na prodajno mjesto po karticu.

 

Koma su totalna u svim segmentima svoje usluge ... a za SZK mi nije ništa čudno kad ih plaćaju ko kineze na minimalcu pa nitko neće radit mijenjaju se kao na traci.

15 godina
offline
Re: Vip i B.net do kraja godine postaju A1
Nista nisu bolje ni druge szk, iste place isti vrag...SZK je valda zadnje sto bi odabrao da moram nesto napraviti
battletag:MasnaKrvavic#2275
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice