Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i Euro

poruka: 41
|
čitano: 21.389
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i Euro".
15 godina
offline
Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i Euro

I onda se svi cude ko' pura dreku zasto su Kodi pluginovi odjednom toliko popularni.

 

'Em placam uslugu, 'em mi guraju niz grlo reklame, i onda jos sami odlucuju sto je dobro za mene.

 

puj, puj, puj!

 

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
27 1 hvala 2
15 godina
offline
Re: Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i
syncmaster245b kaže...

I onda se svi cude ko' pura dreku zasto su Kodi pluginovi odjednom toliko popularni.

 

'Em placam uslugu, 'em mi guraju niz grlo reklame, i onda jos sami odlucuju sto je dobro za mene.

 

puj, puj, puj!

 

 

Iskreno, Discovery je u zadje vrijeme postao smeće. Sve se svodilo na pawn-shopove, storage huntere, lov jebenih rakova, ledene cesta i ostala smeća od programa. Nije da smo nešto previše izgubili.

Rvat katolik!
15 godina
offline
Re: Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i
tnakir kaže...

Iskreno, Discovery je u zadje vrijeme postao smeće. Sve se svodilo na pawn-shopove, storage huntere, lov jebenih rakova, ledene cesta i ostala smeća od programa. Nije da smo nešto previše izgubili.

 Slazem se, iako nije mi jasno da li je u to ubrojan i Discovery Science.

U onim rijetkim prilikama kada gledam TV, iskljucivo sam ili na Discovery Science ili ViaSat History.

I NatGeo sam prestao gledati radi reklama. (History Channel me skoro sramota spomenuti da imam u paketu)

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.1.2018 21:51 (syncmaster245b).
13 godina
offline
Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i Euro
Novi uzbudljivi sadržaji. Moš mislit.Evo liste:
Fine living,Viasat epic drama,Doku tv i Woman !!!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i Euro

Čisto mi svejedno, ni nemam IP TV .... a bome ni obicnu Tv ne gledam, pored neta i posla, jos da život trošim na tv

 
12 2 hvala 2
15 godina
offline
Re: Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i
bus kaže...

Čisto mi svejedno, ni nemam IP TV ..w.. a bome ni obicnu Tv ne gledam, pored neta i posla, jos da život trošim na tv

Ja sam zato rađe ostavio posao, tako sada imam više vremena za net i tv. Neću život potrošiti radeći...

10 godina
offline
Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i Euro

Hm, da moji ukućani gledaju prošireni b.net TV, te sam to i radi njih uzimao. Al' ništa me ne košta da pitam sutra B.net, zašto da nema više jurosporta, te diskoverija...

Probat' ću kao krajnji korisnik urigirati, al' ako ništa od toga ne bu...Ah, ide život dalje, za iste pare...

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i Euro

stvarno mi dodje da ukinem IPTV... neznam sto placam... prije si i moga pogledat nesto na Discoveryu,History  i ostalima...sad sto je rekao kolega gore,sve neke gluposti....

 

Sreca u nesreci je da mi istjece ugovor ubrzo...

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i Euro

Fali nekakav kanal sa dobrim dokumentarcima. NatGeo se tu poprilično pogubio i ide stopama Discovery-a.

Rvat katolik!
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i Euro

Ja od TV programa skoro više ništa ne gledam/pratim. Čak ni ne znam više kad je što na programu. Stvarno su rijetki trenuci da naletim na nešto što je zanimljivo pogledati. Prije 20 godina sam svako jutro čitao novine i pogledao u programu što će biti na TV. Tjedni program koji je izlazio petkom čuvao se na posebnom mjestu. Sad mi je to nezamislivo.

Ne valjaju više ni dokumentarci na natgeo, discoveryu i sl. jer je najčešće snimljeno kao "reality", sa dosadnim ponavljanjima k'o fol dramatičnih trenutaka... 

Netflix, Amazon, HBO, Youtube i to je to.

 

 

PSN - darklydexter
Moj PC  
9 0 hvala 0
13 godina
offline
Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i Euro
Al Eurosport je puno bitniji za nekoga tko prati sport. Ima prijenose svih teniskih GS, većih turnira, prati se skijanje, imaju prava na Bundesligu, Olimpijske igre, dosta mečeva snookera, moto sportovi...
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i Euro

Zbog  eurosporta 2 mi je najvise i zao. 

Bundesliga je bila vrlo aktualna, steta, zaista steta. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i Euro

Još jedna novost, ali za sve korisnike od IPTV-a: od 1. siječnja 2018. više ne postoji MTV Adria, te se na tom mjestu emitira MTV Europe.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i Euro

Inace zvao sluzbu za korisnike, naravno ugovor se NE moze raskinut, a zamjenski programi ce bit Women tv i neki reality programi. Kako je moguce da je takav ugovor legalan? Ugovor je napisan na nacin da provider moze promjenit programe po volji, e sad posto je to proizvod koji oni prodaju, meni je to u rangu ko da u ugovoru za prodaju auta pise da to moze bit bmw3 ali i bilo koji drugi auto, mislim da  je takav ugovor nelegalan po zakonu. Sta je sa onim 'novim' zakonima koji omogucuje raskid ako provider promjeni dio ugovora? Sve ovo mirisi na rvacku pricu, mislim da ovakav ugovor nemoze postojat na zapadu. Oni prodaju programe i za te programe smo potpisali ugovor---

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i
Ja idalje normalno pratim sve navedene programe preko IPTV i preko appa.
http://www.youtube.com/radiopulsfm
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i
zlosobno kaže...

Inace zvao sluzbu za korisnike, naravno ugovor se NE moze raskinut, a zamjenski programi ce bit Women tv i neki reality programi. Kako je moguce da je takav ugovor legalan? Ugovor je napisan na nacin da provider moze promjenit programe po volji, e sad posto je to proizvod koji oni prodaju, meni je to u rangu ko da u ugovoru za prodaju auta pise da to moze bit bmw3 ali i bilo koji drugi auto, mislim da  je takav ugovor nelegalan po zakonu. Sta je sa onim 'novim' zakonima koji omogucuje raskid ako provider promjeni dio ugovora? Sve ovo mirisi na rvacku pricu, mislim da ovakav ugovor nemoze postojat na zapadu. Oni prodaju programe i za te programe smo potpisali ugovor---

Ne znam što vam piše u ugovoru, ali u Uvjetim korištenja Vip TV usluge putem postojećeg, kabelskog ili svjetlovodnog priključka, u članku 2. piše:

 

- "Vipnet može mijenjati listu sadržaja dostupnog za javno prikazivanje, što će pravovremeno objavljivati na svojim web stranicama i/ili TV korisničkom sučelju. Kršenje jamstva iz ovoga članka predstavlja bitnu povredu Pretplatničkog ugovora te Pretplatnik odgovara VIPnet d.o.o. za svu štetu koja izravno ili neizravno nastane zbog kršenja navedenog jamstva. Vipnet može mijenjati Raspored programa, između ostalog, i tako da dodaje ili izuzima pojedine programe iz paketa ili da pojedine programe iz paketa zamjenjuje novima, ili da prestane distribuirati pojedine programe koje distribuira u paketu ili pojedinačno ili da započne distribuirati nove programe, pa i da prestane ili započne distribuirati cijeli paket programa, a o kojoj izmjeni će pretplatnici biti obaviješteni."

 

I pri dnu članka piše:

 

- "Pretplatnik će imati pravo na raskid ugovora bez obzira na razdoblje obveznog trajanja ugovora, odnosno bez naplate naknade zbog prijevremenog raskida, u slučaju za pojedinog pretplatnika značajnije izmjene pojedinog paketa programa koji se distribuira Pretplatniku."

 

Sad, možete li na temelju ovoga raskinuti ugovor - ne znam.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.1.2018 12:52 (Marko :D).
15 godina
offline
Re: Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i
Marko :D kaže...
zlosobno kaže...

Inace zvao sluzbu za korisnike, naravno ugovor se NE moze raskinut, a zamjenski programi ce bit Women tv i neki reality programi. Kako je moguce da je takav ugovor legalan? Ugovor je napisan na nacin da provider moze promjenit programe po volji, e sad posto je to proizvod koji oni prodaju, meni je to u rangu ko da u ugovoru za prodaju auta pise da to moze bit bmw3 ali i bilo koji drugi auto, mislim da  je takav ugovor nelegalan po zakonu. Sta je sa onim 'novim' zakonima koji omogucuje raskid ako provider promjeni dio ugovora? Sve ovo mirisi na rvacku pricu, mislim da ovakav ugovor nemoze postojat na zapadu. Oni prodaju programe i za te programe smo potpisali ugovor---

Ne znam što vam piše u ugovoru, ali u Uvjetim korištenja Vip TV usluge putem postojećeg, kabelskog ili svjetlovodnog priključka, u članku 2. piše:

 

- "Vipnet može mijenjati listu sadržaja dostupnog za javno prikazivanje, što će pravovremeno objavljivati na svojim web stranicama i/ili TV korisničkom sučelju. Kršenje jamstva iz ovoga članka predstavlja bitnu povredu Pretplatničkog ugovora te Pretplatnik odgovara VIPnet d.o.o. za svu štetu koja izravno ili neizravno nastane zbog kršenja navedenog jamstva. Vipnet može mijenjati Raspored programa, između ostalog, i tako da dodaje ili izuzima pojedine programe iz paketa ili da pojedine programe iz paketa zamjenjuje novima, ili da prestane distribuirati pojedine programe koje distribuira u paketu ili pojedinačno ili da započne distribuirati nove programe, pa i da prestane ili započne distribuirati cijeli paket programa, a o kojoj izmjeni će pretplatnici biti obaviješteni."

 

I pri dnu članka piše:

 

- "Pretplatnik će imati pravo na raskid ugovora bez obzira na razdoblje obveznog trajanja ugovora, odnosno bez naplate naknade zbog prijevremenog raskida, u slučaju za pojedinog pretplatnika značajnije izmjene pojedinog paketa programa koji se distribuira Pretplatniku."

 

Sad, možete li na temelju ovoga raskinuti ugovor - ne znam.

 Predpostavljam da o 'znacajnijoj izmjeni' odlucuje vip :D recimo meni su ukinuli 60% programa koje gledam, znaci meni je ovo znacjnije. Ono sto sam potpiso tog se moram drzat to mi je jasno, al mislim da je ovo rvacka kombinacija. Meni je to klasicno krsenje ugvora, prodana mi je jedna preptlata i sad je jednostrano izmjenjen sadrzaj iste. Mislim da u civiliziranim zemljama ovako nesto nije moguce, odnosno da se automatski ugovor smatra ne vazecim.

14 godina
offline
Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i Euro

Totalna sramota za Vip/Bnet, vidi se šta misle o rezidencijalnim korisnicima ... smatraju nas "stokom sitnog zuba" 

Mogu izbacivat/mijenjat programe koje imaju u paketu, ali su dužni obavijestiti o tome barem 30 dana unaprijed - oni nisu poslali nikakvu obavijest, samo su 1.1. ukinuli programe. Mislim da svatko tko ima ugovornu obavezu može raskinuti ugovor na temelju toga.

Inače ova odredba o pravu da izbacuju programe bez da korisnik ima pravo raskida ugovora je prilično nevjerojatna .. siguran sam da bi se to dalo oboriti kada bi se netko pozabavio s time. 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i
Abomb kaže...

stvarno mi dodje da ukinem IPTV... neznam sto placam... prije si i moga pogledat nesto na Discoveryu,History  i ostalima...sad sto je rekao kolega gore,sve neke gluposti....

 

Sreca u nesreci je da mi istjece ugovor ubrzo...

 

 

 Ja je ukinuo prošli mj. Plačam 100 programa od toga njih 3 gledam., sve ostalo repriza reprze...i to u nedogled.

 

Imam Kodi, skinuo listu s 572 progama. Svi bitni programi mi rade., imam neke koje nisam imao tako da je to to. 

 

Po meni je Kodi zakon.

15 godina
offline
Re: Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i
Marko :D kaže...
zlosobno kaže...

Inace zvao sluzbu za korisnike, naravno ugovor se NE moze raskinut,

Ne znam što vam piše u ugovoru, ali u Uvjetim korištenja Vip TV usluge putem postojećeg, kabelskog ili svjetlovodnog priključka, u članku 2. piše:

 

 

 Ne treba vjerovati SZKu, i ja sam jako davno postao korisnik BNeta i tada su uveli Fair Usage gdje ograničavaju kolićinu podataka skinutu u mjesec dana i da kome ne paše da može raskinuti ugovor...Naravno, zvao sam SZK da hoću raskinuti ugovor i žena, mislim da se predstavila kao Petra, me držaja 50 minuta na telefonu i svađala se sa mnom i govorila da ne može ići raskid ugovora. 

Na kraju sam poludio i rekao da sad idem u sve medije i da ću sve objaviti i tek onda je rekla da dobro da će napraviti raskid ugovora.

 

Ne znam kako je sada ali ako kažeš da piše da se ugovor može raskinuti onda navalite.

Uostalom, tu je i udruga o zaštiti potrošača pa pitajte njih. 

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
15 godina
offline
Re: Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i
R36 kaže...
..

 

 

 Ja je ukinuo prošli mj. Plačam 100 programa od toga njih 3 gledam., sve ostalo repriza reprze...i to u nedogled.

Imam Kodi, skinuo listu s 572 progama. Svi bitni programi mi rade., imam neke koje nisam imao tako da je to to. 

 

Po meni je Kodi zakon.

 

 

sta je najgore,imam PC odmah ispod TVa.

danas sam cak i gledao alternative,pa i da platim.

Davati +100 kn da bih od 40 programa gledao mozda 5 i onda ti uvale ovakav cevap i na te sta nekad i pogledas je malo preko granice.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.1.2018 14:19 (Abomb).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i
zlosobno kaže...

 Predpostavljam da o 'znacajnijoj izmjeni' odlucuje vip :D recimo meni su ukinuli 60% programa koje gledam, znaci meni je ovo znacjnije. Ono sto sam potpiso tog se moram drzat to mi je jasno, al mislim da je ovo rvacka kombinacija. Meni je to klasicno krsenje ugvora, prodana mi je jedna preptlata i sad je jednostrano izmjenjen sadrzaj iste. Mislim da u civiliziranim zemljama ovako nesto nije moguce, odnosno da se automatski ugovor smatra ne vazecim.

 Ne znam kakvo je stanje sa paketima kod VIP-a no kad je MaxTV ukinuo Eurosport ja sam ih zvao i rekao da želim prekinuti ugovornu obvezu. Nisu se ništa bunili nego su mi ponudili, tada max sporski paket (mislim da je bio 120kn) za 49kn mj, trajno. To sam prihvatio, Eurosport ionako nisam gledao. p.s. da pojasnim meni namjerna ni nije bila prekid usluge, a ni ugovorne obveze (pošto sam uslugu koristio i namjeravao dalje koristiti) nego čisto izvlačenje nekih popusta ili bonusa. 

 

A sad sigurno je da o značajnijoj izmjeni ne odlučuje VIP, odlučivat će ako ne dođe do dogovora HAKOM ili još gore sud. Koliko sam ja nešto čitao zakon (odmah da kažem da nisam stručnjak, tako da je moguće da sam nešto krivo protumačio) svaka promjena koja je na štetu korisnika je razlog za prekid ugovora. A što se tiče ovih uvjeta korištenja u njima je ništetno sve što je protivno zakonu, tako da mogu oni pisat što hoće ali to ne znači da ugovorm možeš prodat dušu vragu bez obizira što si samovoljno potpisao. Prema tome bi mogli napisati u općim uvjetima da mogu ukinut sve programe, a da ti i dalje moraš plaćat pretplatu.

 

Mislim da je ovo dovoljan razlog za prekid ugovora ili barem navlaćenje nekakvih popusta ili bonusa, sad sve zavisi koliko se hoćeš natezat s njima. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.1.2018 14:33 (BlackDog22).
12 godina
offline
Re: Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i
Abomb kaže...
R36 kaže...
..

 

 

 Ja je ukinuo prošli mj. Plačam 100 programa od toga njih 3 gledam., sve ostalo repriza reprze...i to u nedogled.

Imam Kodi, skinuo listu s 572 progama. Svi bitni programi mi rade., imam neke koje nisam imao tako da je to to. 

 

Po meni je Kodi zakon.

 

 

sta je najgore,imam PC odmah ispod TVa.

danas sam cak i gledao alternative,pa i da platim.

Davati +100 kn da bih od 40 programa gledao mozda 5 i onda ti uvale ovakav cevap i na te sta nekad i pogledas je malo preko granice.

 

Ma da čovjek ima što pametno pogledat još bi i dao. Nego vrte konstantno reprize repriza. Od 100 programa 10 nekih normalnih. Sve ostalo šrot.

 

14 godina
offline
Re: Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i

Koliko znam oni su dosta dugo pregovarali i valjda se do zadnjeg dana nije znalo hoće li ti programi ostati ili ne. Inače i T-comu i Vipnetu je Discovery Communications za produljenje ugovora tražio višestruko više love nego što je bilo ugovoreno ranije. Pretpostavljam da će ih i ostali operateri s vremenom otpilit, ionako im je kvaliteta programa sve gora.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.1.2018 14:58 (jozef).
13 godina
offline
Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i Euro

Mene baš zanima hoće li vratiti kanale. Sjećam se da je isto tako bilo i u Srbiji kod jednog operatera. Nisu obnovili ugovor s Discoveryjem i korisnici su se žalili, u roku od par dana Discoveryjevi kanali vraćeni nazad u ponudu. Amis je bio ostao bez SK kanala, pa kad su se ljudi počeli žaliti, dogovor je bio postignut i kanali su bili vraćeni u ponudu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i
Z3k0 kaže...

Totalna sramota za Vip/Bnet, vidi se šta misle o rezidencijalnim korisnicima ... smatraju nas "stokom sitnog zuba" 

Mogu izbacivat/mijenjat programe koje imaju u paketu, ali su dužni obavijestiti o tome barem 30 dana unaprijed - oni nisu poslali nikakvu obavijest, samo su 1.1. ukinuli programe. Mislim da svatko tko ima ugovornu obavezu može raskinuti ugovor na temelju toga.

Inače ova odredba o pravu da izbacuju programe bez da korisnik ima pravo raskida ugovora je prilično nevjerojatna .. siguran sam da bi se to dalo oboriti kada bi se netko pozabavio s time. 

Pa tu i okvirno spadano jel, uostalom VIP posluje u "kulturnoj Hrvatskoj po našim zakonima" itd.S obzirom da je Telecom Austria Group vlasnik VIP-a, u Austriji si takve poteze ne mogu dopustit jer Austrija nije banana država.

 

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
6 godina
protjeran
offline
Re: Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i
Abomb kaže...

stvarno mi dodje da ukinem IPTV... neznam sto placam... prije si i moga pogledat nesto na Discoveryu,History  i ostalima...sad sto je rekao kolega gore,sve neke gluposti....

 

Sreca u nesreci je da mi istjece ugovor ubrzo...

 

 

 Ne brini, potpisat ćeš novi. S njima ili nekim drugim providerom. Pa ćeš za koji mjesec čupati kosu kada shvatiš da i taj novi provider mijenja programe po paketima. Svi to rade. I zato ne potpisujem ugovore na 2 godine.

6 godina
protjeran
offline
Re: Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i
PzKpfw kaže...
Ah, ide život dalje, za iste pare...

 Na to i računaju. Inertnost.

14 godina
offline
Re: Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i
movie kaže...
bus kaže...

Čisto mi svejedno, ni nemam IP TV ..w.. a bome ni obicnu Tv ne gledam, pored neta i posla, jos da život trošim na tv

Ja sam zato rađe ostavio posao, tako sada imam više vremena za net i tv. Neću život potrošiti radeći...

 

Eto vidiš, svakaih nas ima, ja neću život potrošiti na TV ili uz TV...  a posao? Ako imaš svoju firmu, gdje ti je posao i zadovoljstvo, vjeruj mi da je to super osjećaj kad nešto stvoriš. A ti uživaj u TVu i netu, kad nemaš život

12 godina
offline
Re: Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i
bus kaže...
movie kaže...
bus kaže...

Čisto mi svejedno, ni nemam IP TV ..w.. a bome ni obicnu Tv ne gledam, pored neta i posla, jos da život trošim na tv

Ja sam zato rađe ostavio posao, tako sada imam više vremena za net i tv. Neću život potrošiti radeći...

 

Eto vidiš, svakaih nas ima, ja neću život potrošiti na TV ili uz TV...  a posao? Ako imaš svoju firmu, gdje ti je posao i zadovoljstvo, vjeruj mi da je to super osjećaj kad nešto stvoriš. A ti uživaj u TVu i netu, kad nemaš život

 Netko nema život a netko smisao za humor.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice