Više od milijun igrača već zaigralo Sea of Thieves

poruka: 6
|
čitano: 2.844
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Više od milijun igrača već zaigralo Sea of Thieves".
16 godina
offline
Više od milijun igrača već zaigralo Sea of Thieves

Samo, kako legalno kupiti igru ako živiš u HR? U Win10 store aplikaciji mi ju ne pronalazi, a preko web-a u HR store-u je tipka buy disable-ana i na njoj piše "Nije dostupno".

Tome dodajmo činjenicu da se kod kreiranja XBox Live-a ne može odabrati HR kao zemlja, tj. da usluga službeno nije podržana u HR znači da to mi možemo samo gledati na slikama i filmićima...

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: Više od milijun igrača već zaigralo Sea of Thi
Solo761 kaže...

Samo, kako legalno kupiti igru ako živiš u HR? U Win10 store aplikaciji mi ju ne pronalazi, a preko web-a u HR store-u je tipka buy disable-ana i na njoj piše "Nije dostupno".

Tome dodajmo činjenicu da se kod kreiranja XBox Live-a ne može odabrati HR kao zemlja, tj. da usluga službeno nije podržana u HR znači da to mi možemo samo gledati na slikama i filmićima...

 

Da niti meni ne prolazi. Kakvo je ovo njesra, zar je toliki problem postaviti igru na steam?? Barem bih znao ocjene igrača.

Bio sam zagrijan za igru, ali mislim da ću je preskočiti.

 

A ovo što se spominje Xbox Game Pass, to naravno ne radi za lijepu našu. Samo je nekoliko zemalja podržano.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Više od milijun igrača već zaigralo Sea of Thi
Solo761 kaže...

Samo, kako legalno kupiti igru ako živiš u HR? U Win10 store aplikaciji mi ju ne pronalazi, a preko web-a u HR store-u je tipka buy disable-ana i na njoj piše "Nije dostupno".

Tome dodajmo činjenicu da se kod kreiranja XBox Live-a ne može odabrati HR kao zemlja, tj. da usluga službeno nije podržana u HR znači da to mi možemo samo gledati na slikama i filmićima...

 Lijepo odustani od igre, kupi ps4 i igraj igre izdavača konzola koji te cijeni i daje ti sluzbenu podrsku...et jedino pametno rjesenje

13 godina
neaktivan
offline
Više od milijun igrača već zaigralo Sea of Thieves

Da ne pišem uputstva kako kupiti igru tj. probati je besplatno 14 dana, naletio na ovo:

 

 

https://www.hcl.hr/vijest/sea-of-thieves-besplatno-118945/

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Više od milijun igrača već zaigralo Sea of Thieves

promjenite IP kao da ste u americi i skinite igru jednostavno ili šta već želite.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Više od milijun igrača već zaigralo Sea of Thi
tomko kaže...
Solo761 kaže...

Samo, kako legalno kupiti igru ako živiš u HR? U Win10 store aplikaciji mi ju ne pronalazi, a preko web-a u HR store-u je tipka buy disable-ana i na njoj piše "Nije dostupno".

Tome dodajmo činjenicu da se kod kreiranja XBox Live-a ne može odabrati HR kao zemlja, tj. da usluga službeno nije podržana u HR znači da to mi možemo samo gledati na slikama i filmićima...

 Lijepo odustani od igre, kupi ps4 i igraj igre izdavača konzola koji te cijeni i daje ti sluzbenu podrsku...et jedino pametno rjesenje

 

Imam već dva komada, jedan "oficial" i jedan sa 4.55 FW koji vrti piratske igre :P

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice