Vivaldi - alternativni web preglednik podjednako d

poruka: 6
|
čitano: 3.147
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vivaldi - alternativni web preglednik podjednako d".
12 godina
offline
Vivaldi - alternativni web preglednik podjednako d

Sto mi vrijedi da je dobar, ako ga nema na iOS-u..?

Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vivaldi - alternativni web preglednik podjedna
Koristim ga na mobu, nije ni blizu fleksibilan kao desktop verzija, nista fleksibilniji od opere iskreno.
Koristim veeziju 4.x.x jer je verzija 5 polomila vise toga nego sto je donjela pa sam rollbackao nazad. Popusio postavke usput ali... Nezz jesu li popravili sve ali ne usudim se updateat :)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vivaldi - alternativni web preglednik podjedna
kerum kaže...

Sto mi vrijedi da je dobar, ako ga nema na iOS-u..?

 Da, jako je bezobrazno recenzirati aplikacije koje nisu zastupljene na oba najraširenija OS-a. Ali nije prvi put da Bugovi novinari rade nama korisnicima iOS-a ovakve i slične spačke!

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Takvi i slični njima, brzo bi prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.3.2022 0:04 (BlackMoon).
12 godina
offline
Re: Vivaldi - alternativni web preglednik podjedna

Ne smatram da je bezobrazno od strane Bug-ovih autora, ali cesto bude razocaravajuce da ne postoji verzija recenzirane aplikacije za iOS. Zato prvo scrolam na kraj clanka da vidim isplati li se uopce citati.

 

U slucaju Vivaldija mi je potpuno jasno da je glavni krivac za to Apple sa svojom (diskutabilno) anti-kompetitivnom politikom na iOS-u. Na macOS-u mi radi poprilicno dobro, ali nepostojanje mobilne verzije ga eliminira kao upotrebljivi browser u modernom okruzenju. Sada se trebamo strpiti dok:

a) regulatori natjeraju Apple da omoguci punokrvne browsere, a ne skinove za WebKit

ili

b) Vivaldi ne osvane u okljastrenoj verziji za iOS

10 godina
offline
Vivaldi - alternativni web preglednik podjednako d

Ja sam ga prvi put jucer instalirao na tablet i moram reci da sam zadovoljan. Jako podsjeca na Chrome a ima ad block i mogu staviti da mi otvara po defaultu sve stranice u desktop modu (11" tablet). Operu sam pokusavao vise puta ali mi nikako nije sjela, do sada mi je najbolja bila Opera Touch ali Vivaldi mi je bolji (za sada).

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Vivaldi - alternativni web preglednik podjednako d

 

 

Vivladi je guba. Otkako ga je prije nekoliko godina Šuštinjo predstavio, taj browser nisam prestao koristiti.

dzg
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice