Vjerovali ili ne - CIA pokrenula vlastiti podcast

poruka: 8
|
čitano: 22.807
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vjerovali ili ne - CIA pokrenula vlastiti podcast".
15 godina
offline
Vjerovali ili ne - CIA pokrenula vlastiti podcast

Baš me zanima što će reći kada im se postavi pitanje, da li se bave i farmacijom? 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Vjerovali ili ne - CIA pokrenula vlastiti podcast

eo jedne anegdote:

 

jednom je direktor burns u dokolici obilazio poligone za obuku u vest virdžinja, mauntin mama kad li iznenada spazi mladu specijalnu agentkinju meri sju kako očajava nad praznom gumom bicikla, čupa kosu, ne zna što će.

- pa, što se dogodilo, specijalna agentušo te vas u očaj mladu bacilo? - upita on vidno zainteresiran.

= izletio mi je ventil iz zračnice, gospodine direktore, i ne mogu ga pronaći iako i onako nemam pumpu - kroz suze projeca specijalka, kršeći prste uz glasno pucketanje.

direktor burns, koji je i inače veoma duhovit čovjek, uz osmijeh ravučen oko lica sve do ušiju, na to se maši unutarnjeg džepa na sakou i izvuče futrolu s punom šakom ventila, a iz rukava mu ispadne specijalna stealth-pumpa za nepredviđene terenske nedaće.

- oh, hvala vam, direktore burns, spasitelju moj, - raspameti se na to dotad već od dešperacije obnevidjelo djevojče.

 

ovo bi se smjelo objaviti, jer je samo blago povjerljivo.  

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Vjerovali ili ne - CIA pokrenula vlastiti podcast

Sjajno.

 

Clanak o organizaciji koja je indirektno, a bogami u nekim slucajevima i prilicno direktno odgovorna za smrt nebrojeno mnogo ljudi, BOL strpa pod kategoriju "Zabava"

 

Ma sjajno.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
3 2 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Vjerovali ili ne - CIA pokrenula vlastiti podc
Oni sa Zapada pr je okej. Bilo bi drugačije da je Mossad u pitanju ;}
Ili moderni KGB(nezz kak se zove)
15 godina
offline
Re: Vjerovali ili ne - CIA pokrenula vlastiti podc
silvio3105 kaže...
Oni sa Zapada pr je okej. Bilo bi drugačije da je Mossad u pitanju ;}
Ili moderni KGB(nezz kak se zove)

 FSB.

I da, jednako bih reagirao.

Rijec "Zabava" i ime bilo koje tajne sluzbe (CIA,FSB, MI5, Seuritate, Gestapo...) ne idu niti smiju biti u istom tekstu.

 

Uzas.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
14 godina
offline
Re: Vjerovali ili ne - CIA pokrenula vlastiti podc

tebi bi avanture đejms bonda bile pod kojim žanrom? dokumentarac? horror?

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
15 godina
offline
Re: Vjerovali ili ne - CIA pokrenula vlastiti podc
all_or_nothing kaže...

tebi bi avanture đejms bonda bile pod kojim žanrom? dokumentarac? horror?

 Fikcija.

 

 

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
6 godina
offline
Vjerovali ili ne - CIA pokrenula vlastiti podcast

".... i tako ti mi pijemo jedan dan i padne nam na pamet - pa jebote' možemo prodavati drogu... i šef was like... pa da! " :)))))))

NULL!=NULL
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice