Vjerovali ili ne, Sony Xperia XZ2 i XZ2 Compact ko

poruka: 26
|
čitano: 9.909
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vjerovali ili ne, Sony Xperia XZ2 i XZ2 Compact ko".
16 godina
offline
Vjerovali ili ne, Sony Xperia XZ2 i XZ2 Compact ko

Dobrodošli u 2016.?

Moj PC  
20 7 hvala 1
16 godina
offline
Re: Vjerovali ili ne, Sony Xperia XZ2 i XZ2 Compac

Taj oblik cigle utječe na padove mobitela jer se ne može obujmiti mobitel polukružnim pokretom prstiju. Ne znam kada se misle odreći toga.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
12 godina
offline
Re: Vjerovali ili ne, Sony Xperia XZ2 i XZ2 Compac
Već sam prokomentarisao da 5 inča više nije kompakt. Godinama koristim kompakt modele, a mislim da taj neću. Druga stvar kod Sony-ja je izostanak RAW podrške. Imaju na stotine zahtjeva da to implementiraju, ali ništa se ne mijenja godinama.
Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Vjerovali ili ne, Sony Xperia XZ2 i XZ2 Compact ko

Još nemaju oled/amoled ekran?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Vjerovali ili ne, Sony Xperia XZ2 i XZ2 Compact ko

Imam Z3 od 1/2016 i nikad mi nije pao. 

 

Je, jednom na svadbi sam snimal kumove kak režu tortu i držal sam mobitel pritisnut između stropa i zida da imam kut odozgo a da se ne trese i pljusnul mi je sa tih 2 i pol metra na ćošak. Samo gumenu maskicu od 1$ sam imao na njemu i faking ništa. 

 

Dobre su xperie al promjena bi dobrodošla.

 

Ekipo kojima padaju mobiteli, kae s glavom? Nije mi to nikad bilo jasno, kaj su tak glupi ili nemaju kontrolu nad udovima ili kaj? Frend kupi S7 i ispadne mu iz ruke drugi dan. Za mjesec dana kupi edge i isto kroz par dana ode ekran. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
22 2 hvala 4
11 godina
offline
Re: Vjerovali ili ne, Sony Xperia XZ2 i XZ2 Compac
To mi je + u svakom slucaju
9 godina
offline
Re: Vjerovali ili ne, Sony Xperia XZ2 i XZ2 Compac
Rubovi su za 2016.
Moja L830 ima manje rubove
Ocekivao sam vise od sony-a
Mislio sam ubost kompakt al otpada
Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vjerovali ili ne, Sony Xperia XZ2 i XZ2 Compac
Hrvoje.RH kaže...
Rubovi su za 2016.
Moja L830 ima manje rubove
Ocekivao sam vise od sony-a
Mislio sam ubost kompakt al otpada

Zbog rubova sam napisao dobrodošli u 2016. i eto odmah pljuce i palci dolje.

15 godina
offline
Vjerovali ili ne, Sony Xperia XZ2 i XZ2 Compact ko

Koga su angažirali za dizajn,homera simpsona :) .

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Vjerovali ili ne, Sony Xperia XZ2 i XZ2 Compact ko

meni se uopće ne sviđaju(isto kao i većina današnjih samsunga,iphona itd.) ali zato su mi prijašnji sony super,neka samo izlaze pa kad još padne cijena starima xz1 i i xz1 compact upiknut starijeg u nekoj plavoj varijanti,stari su mi baš lijepi...

Moj PC  
13 0 hvala 0
13 godina
offline
Vjerovali ili ne, Sony Xperia XZ2 i XZ2 Compact ko

Meni su ljepši stari po dizajnu, mogli su na stare ubaciti 18/9 ekran i bili bi ljepši od ovog generičnog dizajna...

 
10 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Vjerovali ili ne, Sony Xperia XZ2 i XZ2 Compact ko

Kakav uzasan "dizajn". Ovo je kad ti se pokvari baterija u mobitelu pa se cijeli napuse, izbacivanje adudio jacka, kamera i dalje nema IOS (plus tradicionalno lose slike sa "izvrsnim" Sony softwareom).

Moj PC  
10 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vjerovali ili ne, Sony Xperia XZ2 i XZ2 Compac
gavranpero kaže...
Već sam prokomentarisao da 5 inča više nije kompakt. Godinama koristim kompakt modele, a mislim da taj neću. Druga stvar kod Sony-ja je izostanak RAW podrške. Imaju na stotine zahtjeva da to implementiraju, ali ništa se ne mijenja godinama.

 Zadržana je ista širina uređaja kao na ranijim kompaktima a dužina je malo porasla (8mm) zbog novog formata. Debljina je porasla zbog zaobljenja koje se meni nimalo ne sviđa i više me odbija nego tih 8mm dužine koji omogućavaju praćenje novog standarda i dosta veći ekran.

Mislim da je cijela linija fail jer je Sony do sada imao bazu kupaca isključivo zbog specifičnog dizajna. Ne znam što bi me danas privuklo Sonyju. Jedino uređaj manjih dimenzija a top specifikacija gdje su, začudo, još uvijek jedina opcija. 

12 godina
offline
Re: Vjerovali ili ne, Sony Xperia XZ2 i XZ2 Compac
gocc01 kaže...

Imam Z3 od 1/2016 i nikad mi nije pao. 

 

Je, jednom na svadbi sam snimal kumove kak režu tortu i držal sam mobitel pritisnut između stropa i zida da imam kut odozgo a da se ne trese i pljusnul mi je sa tih 2 i pol metra na ćošak. Samo gumenu maskicu od 1$ sam imao na njemu i faking ništa. 

 

Dobre su xperie al promjena bi dobrodošla.

 

Ekipo kojima padaju mobiteli, kae s glavom? Nije mi to nikad bilo jasno, kaj su tak glupi ili nemaju kontrolu nad udovima ili kaj? Frend kupi S7 i ispadne mu iz ruke drugi dan. Za mjesec dana kupi edge i isto kroz par dana ode ekran. 

 Dobro si dijagnosticirao da je stvar u glavi. Sa starom Xperiom sam milijun puta otvorio pivu. Onda popiješ 10-15 piva pa ne samo da ti mobitel ispada nego ga i bacaš. S ovim zaobljenim govnom taj feature nemaš. 

12 godina
offline
Vjerovali ili ne, Sony Xperia XZ2 i XZ2 Compact ko

užas od dizajna.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.2.2018 15:07 (Cryogenic).
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Vjerovali ili ne, Sony Xperia XZ2 i XZ2 Compac
BlueMax kaže...

 Dobro si dijagnosticirao da je stvar u glavi. Sa starom Xperiom sam milijun puta otvorio pivu. Onda popiješ 10-15 piva pa ne samo da ti mobitel ispada nego ga i bacaš. S ovim zaobljenim govnom taj feature nemaš. 

 

Meni je bilo žao izvodit takve egzibicije sa xperiom pošto je sva staklena al sam zato sa Nokiom N8 otvaral i prozore iznutra 

 

Ah... Nokia N8 

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
16 godina
offline
Re: Vjerovali ili ne, Sony Xperia XZ2 i XZ2 Compac
gocc01 kaže...

Imam Z3 od 1/2016 i nikad mi nije pao. 

 

Je, jednom na svadbi sam snimal kumove kak režu tortu i držal sam mobitel pritisnut između stropa i zida da imam kut odozgo a da se ne trese i pljusnul mi je sa tih 2 i pol metra na ćošak. Samo gumenu maskicu od 1$ sam imao na njemu i faking ništa. 

 

Dobre su xperie al promjena bi dobrodošla.

 

Ekipo kojima padaju mobiteli, kae s glavom? Nije mi to nikad bilo jasno, kaj su tak glupi ili nemaju kontrolu nad udovima ili kaj? Frend kupi S7 i ispadne mu iz ruke drugi dan. Za mjesec dana kupi edge i isto kroz par dana ode ekran. 

Šlampavost+šeprtljavost+ljudi zaborave da u ruci drže puno preskupi komad tehnikalija.

 

Nije to Nokia 3310, pa ko ga šljivi ako padne na pod nema se kaj niti razbit.Realno večina ljudi u ruci drži goli mob, dakle bez ikakve maske koja poružnjuje mob=tak se ne može hodat po špici ili po ulici.

 

Klasična crna ili prozirna silikonska ili gumena maskica, to je sasvim dosta da zaštiti mob od večine lakših padova na pod.

 

S obzirom na "modernu trofaznu konstrukciju mobitela", dakle najskuplje Jabučarsko smeče to ti je kao da u ruci držiš komad stakla.Ljudska moderna glupost nema granica, ajmo na mobove nabacat/naljepit malo stakla baš super ideja na kvadrat.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
11 godina
offline
Vjerovali ili ne, Sony Xperia XZ2 i XZ2 Compact ko

Ne vjerujem.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vjerovali ili ne, Sony Xperia XZ2 i XZ2 Compac
gocc01 kaže...

jednom na svadbi sam snimal kumove kak režu tortu i držal sam mobitel pritisnut između stropa i zida da imam kut odozgo a da se ne trese i pljusnul mi je sa tih 2 i pol metra na ćošak. Samo gumenu maskicu od 1$ sam imao na njemu i faking ništa.  

 Samo silikonsku masku

10 godina
offline
Vjerovali ili ne, Sony Xperia XZ2 i XZ2 Compact ko

Trenutno imam xperiu xz premium mobitel zaista ne vrijedi te novce kaera je fantazija msm bar meni... Ono sto zamjeram sony-u je odvratan dizajn i bilo bi pozeljno flash kod prednje kamere kao sto imaju već neki mobiteli također ovaj prostor koji ostavljaju za logo je bzvz bolje da jeveći zaslon no ako je to uvjet da da ekran bude extra cvrst kao sto je neka bude tako. Definitvno sto se tiče cvrstoće posramit će konkurenciju  msm kad već toliko kostaju onda bi trebali bar bit cvrsti a ne lomljivi na malo jaci dodir...

Bero
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Vjerovali ili ne, Sony Xperia XZ2 i XZ2 Compac
Bero_ng95 kaže...

Definitvno sto se tiče cvrstoće posramit će konkurenciju  msm kad već toliko kostaju onda bi trebali bar bit cvrsti a ne lomljivi na malo jaci dodir...

 kako će to posramiti konkurenciju? 

staklom o pločice ili beton je potpuno isto svima dok god vlada taj idiotski trend ostakljivanja sa svih strana

7 godina
offline
Re: Vjerovali ili ne, Sony Xperia XZ2 i XZ2 Compac
Nema konektora za slušalice
Moj sledeći mobitel je Samsung S serije ili Note.
 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vjerovali ili ne, Sony Xperia XZ2 i XZ2 Compac
O_O_O kaže...

Kakav uzasan "dizajn". Ovo je kad ti se pokvari baterija u mobitelu pa se cijeli napuse, izbacivanje adudio jacka, kamera i dalje nema IOS (plus tradicionalno lose slike sa "izvrsnim" Sony softwareom).

Byron kaže...

Meni su ljepši stari po dizajnu, mogli su na stare ubaciti 18/9 ekran i bili bi ljepši od ovog generičnog dizajna...

Tauri kaže...
Nema konektora za slušalice
Moj sledeći mobitel je Samsung S serije ili Note.

 I onda ćemo zapola godine čitati kako je jadni sony u gubicima i kako im nije jasno koja zla kob ih je snašla, i kako odustaju od smartphonea jer eto kinezi su zli pa nnude jeftine, a amerikanci ne žele ništa osim iphonea. Nekoć je sony grmio i oblačio ne samo smartphone tržištem, nego i svim ostalim segmentima - kako dizajnom, tako i funkcijama. Pa ovo je lošije nego kad brand preuzme i nastavi predstavljati nepoznati kinez, poput nokije. Ja fakat neznam gdje su im nestali dizajneri i inžinjeri iz prošlosti, ali ovo kao da je preuzeo proizvodnju msan.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vjerovali ili ne, Sony Xperia XZ2 i XZ2 Compac

Što će ti konektori za slušalice kad imaš bežične slušalice

15 godina
neaktivan
offline
Re: Vjerovali ili ne, Sony Xperia XZ2 i XZ2 Compac

Imaš pravo, na fotkama zaista izgleda ružno, no ja sam ga držao u ruci i vjeruj mi izgleda puno ljepše, čak bih se usudio reći izgleda baš lijepo

15 godina
neaktivan
offline
Re: Vjerovali ili ne, Sony Xperia XZ2 i XZ2 Compac
Nemoj ga gledati, nemoj ga kupiti i OK. Ostavi drugima kojima se sviđa da uživaju!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice