Vjerujete li da će se EU raspasti do 2040. godine?

poruka: 62
|
čitano: 11.750
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vjerujete li da će se EU raspasti do 2040. godine?".
15 godina
offline
Vjerujete li da će se EU raspasti do 2040. godine?

prirodne se tvorevine teže raspadaju u odnosu na umjetne. dakle, neće potrajati. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Vjerujete li da će se EU raspasti do 2040. god
Pa jbte sad kad ja trebam dobiti novcane poticaje iz eu vi tu pišete o nekakvom propadanju, ma da nebi, svake godine su sve veci vjerovatno da im ide lose bi davali sve manje.lp
Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
3 2 hvala 1
13 godina
offline
Vjerujete li da će se EU raspasti do 2040. godine?

Nek propadne, svejedno je kad počne nuklearni rat ak svi od njih poblenave, možemo i na Mars odma (podobni, a ne sposobni).

Moj PC  
1 1 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Vjerujete li da će se EU raspasti do 2040. god
Onog trena kad je ušla RH, propast joj je zajamčena. Meni se, pak, čini da je 2040. preoptimističan rok (trajanja).
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.5.2019 17:54 (Antiseptik).
Moj PC  
3 21 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Vjerujete li da će se EU raspasti do 2040. godine?

Playbuzz anketa bombasticnog naslova da sto bolje skuplja klikove. Inace ova anketa se moze se objasniti kao strah da ce se EU raspasti jer nakon brexita podrska EU je na najvisim razinama u zadnjih 35 godina. Cak ni vecina desnih stranaka vise ne prodaje izlazak iz EU kao svoj politicki cilj. I sad smo kao regija relativno u banani, bez EU raskomadat ce nas Rusija, Kina, SAD...

 
24 0 hvala 2
7 godina
offline
Vjerujete li da će se EU raspasti do 2040. godine?

 

Sve je to uobičajeno: kroz ljudsku povijest non stop se neka carstva raspadaju a nova nastaju.

 

 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Vjerujete li da će se EU raspasti do 2040. godine?

Što prije se raspadne ta umjetna birokratska diktatorska tvorevina to bolje za sve nas.

Moj PC  
4 29 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vjerujete li da će se EU raspasti do 2040. god
Eu ce se raspast do 2025
AMD AntiBoy
Moj PC  
3 18 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Vjerujete li da će se EU raspasti do 2040. godine?

Raspast ce se kada bude bilo interesa da se raspadne. Ne vidim takav scenarij u blizoj buducnosti. To sta su Britanci prijetili izlazom radi politicke prevage, pa onda tu glupost i napravili, govori o krizi na Britanskoj politickoj sceni, a ne krizi EU-a. Naravno da ce i u buducnosti mnoge zemlje galamit o izlasku, ali mozda cak i manje nego do sada, bas zbog Britanije. 

Naravno puno je ljudi kontra EU-a i sigurno neki imaju i dobre razloge. Ali pogledajte alternativu, odnosno zemlje van EU (osim ako ne mislite da mozemo biti Svicarska ili Norveska sa nasim politickim trustom mozgova). 

I za kraj, zar stvarno mislite da bi Sanader dao ostavku, da nismo bili pristuna clanica EU-a? Ili je ostavka uzrokovana radom nasih efikasnih i neovisnih institucija? Mozda bi nam i dan danas bio premijer. 

Znam da EU nije idealna, ali ne vidim alternativu koja bi joj bila blizu. 

Moj PC  
31 1 hvala 0
14 godina
offline
Vjerujete li da će se EU raspasti do 2040. godine?

Već su puno puta najavljivali raspad EU. Grčka kriza, ekonomska kriza, Brexit - pa ipak i dalje postoji. Bilo bi joj bolje da još ojača da nas Kinezi, Rusi ili Ameri ne pojedu. Na kraju mi se čini da ni od Brexita neće biti ništa, da Velika Britanija ne ostane bez Škotske a moguće i Walesa. Reorganizacija EU da, raspad bolje ne.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
4 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vjerujete li da će se EU raspasti do 2040. god
Antiseptik kaže...
Onog trena kad je ušla RH, propast joj je zajamčena. Meni se, pak, čini da je 2040. preoptimističan rok (trajanja).

 Čemu tolika negativa. Tko zna, možda se jednom dogodi čudo u ovim našim tvrdim balkanskim glavama i shvatimo da se ipak moramo promijeniti. S obzirom da je udio RH u EU na granici statističke pogreške, teško da ćemo joj mi doći glave.

dolazim odmah - Godot
9 godina
offline
Vjerujete li da će se EU raspasti do 2040. godine?

Prije ce se Bug raspasti sa svojim playbuzz anketicama.

 
13 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Vjerujete li da će se EU raspasti do 2040. godine?

Nece se raspast, ako se raspadne nayebali smo.

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Vjerujete li da će se EU raspasti do 2040. godine?

do 2070. godine se vraca socijalizam, jer ovaj sistem nije održiv, raspada se sigurno...

Moj PC  
3 4 hvala 0
7 godina
offline
Vjerujete li da će se EU raspasti do 2040. godine?

svijet treba ujediniti a ne se raspadati, nadam se da će se ljudi opametiti i odjebati trumpa i separatističke budale kako bi očuvali ovaj naš planet za buduće naraštaje... jedino zajedno s globalnim zakonodavstvom, raspadnuti srljamo u propast a kako stvari stoje propast ćemo

Ajar kaže...

prirodne se tvorevine teže raspadaju u odnosu na umjetne. dakle, neće potrajati. 

 koje su to prirodne a koje neprirodne tvorevine? btw. plastika se vrlo teško raspada...

 

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.5.2019 23:15 (Louis Pluto).
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vjerujete li da će se EU raspasti do 2040. god
Vi socijalisti ste pomalo ko linuksasi.
HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5
11 godina
offline
Re: Vjerujete li da će se EU raspasti do 2040. god
EZY-E kaže...
Vi socijalisti ste pomalo ko linuksasi.

To je točno. Socijalizam je bolji operativni sustav od kapitalizma, ali jebiga, nitko ga ne koristi. Čak ni oni koji tvrde da su socijalisti, pače komunisti čak. 

42
7 godina
offline
Vjerujete li da će se EU raspasti do 2040. godine?

u drugom tabu pratim/pratio izbor za pjesmu eurovizije 2019

2 pratim
6 ne pratim
13 pratim temp. procesora
ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.5.2019 23:52 (Louis Pluto).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Vjerujete li da će se EU raspasti do 2040. godine?

Predivna zajednica kojom upravljaju samoizabrani pijanci, globalističke kuje i zagovaratelji otvorenih granica.

 
2 3 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Vjerujete li da će se EU raspasti do 2040. godine?

Ne,mislim da ce ojacati i biti cetvrta svjetska sila.

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vjerujete li da će se EU raspasti do 2040. god
Ja bih volio da nikada u nju nismo niti ušli.
Žalosno je da imamo tako malo povjerenja u sebe, naše znanje i mogućnosti. Hrvatska je pravi biser i za toliko malo ljudi (nažalost), trebala bi biti raj na zemlji.
Potreban nam je pravi vođa.
vicious
Moj PC  
5 8 hvala 1
15 godina
offline
Re: Vjerujete li da će se EU raspasti do 2040. god
Louis Pluto kaže...

 

 koje su to prirodne a koje neprirodne tvorevine? btw. plastika se vrlo teško raspada...

 

 ponešto pamtim iz povijesti: kolonijalna carstva, imperiji, austro-ugarska, čak i bivša juga. ima toga. osim toga, kažu "podijeli pa vladaj" a ne "ujedini ..." 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
7 godina
protjeran
offline
Re: Vjerujete li da će se EU raspasti do 2040. god
Austro-Ugarska se nebi nikad raspala...da nije ExYu mentaliteta.

Kad Srbija udje u Eu, bit ce belaja. A dok god Srbija plese kak Rusija pljesce, sve je Ok.
Moj PC  
0 3 hvala 0
7 godina
offline
Re: Vjerujete li da će se EU raspasti do 2040. god
Ajar kaže...

kolonijalna carstva, imperiji, austro-ugarska, čak i bivša juga. ima toga. osim toga, kažu "podijeli pa vladaj" a ne "ujedini ..." 

umjetno = prisilno?

 govoriš kao da nas siluju u europi... nitko nikoga nije osvojio, prisilio, ušli smo u nju svojom voljom i nitko nas neće puškom zaustavljati ukoliko se odlučimo otići, što se mene tiče nacionalne države su sranje, plemenske oznake i zapišavanje teritorija me nimalo ne interesira, to je izraz zaostalosti, budućnost je globalna ili nikakva imo...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.5.2019 8:04 (Louis Pluto).
5 godina
protjeran
offline
Vjerujete li da će se EU raspasti do 2040. godine?

Stvarno glupo pitanje

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vjerujete li da će se EU raspasti do 2040. godine?

Svakud se trpamo, a nigdi nas nema.

Težak je život nas konceptualnih umjetnika.
Moj PC  
2 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Re: Vjerujete li da će se EU raspasti do 2040. god
Jura iz druge galaksije kaže...

Svakud se trpamo, a nigdi nas nema.

 nesposobni smo..genetika... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
15 godina
offline
Re: Vjerujete li da će se EU raspasti do 2040. god
Anđeo bez falinge kaže...

 nesposobni smo..genetika... 

 sposobni smo samo onesposobiti sposobne. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
5 godina
protjeran
offline
Re: Vjerujete li da će se EU raspasti do 2040. god
EU na tragu pokreta DiEM25, to da.
Ovakva kakva je danas (ili, još gore, kakva će biti sutra - kad pobijedi ekstremna desničarska žgadija), nikako. Neka nestane... što prije to bolje.
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
1 4 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Vjerujete li da će se EU raspasti do 2040. god
Ajar kaže...

 sposobni smo samo onesposobiti sposobne. 

 mlađi sam od tebe 6 godina ali da sam nekih trideset, "odavno" bih radio kao mag psihologije u/na nekoj klinici Schwarzwald 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice