Vlada UK izradila sustav za borbu protiv ekstremiz

poruka: 6
|
čitano: 2.702
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vlada UK izradila sustav za borbu protiv ekstremiz".
14 godina
offline
Vlada UK izradila sustav za borbu protiv ekstremiz

nek se radije bave ekstremizmom na ulicama

Life is great
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Vlada UK izradila sustav za borbu protiv ekstremiz

Ovo je "samo jedan" oblik terorizma koji je specifično ciljan, ali sumnjam da neće doći do modernizacije smisla oglašavanja i prezentacija! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Vlada UK izradila sustav za borbu protiv ekstremiz

Ekstremista se mora obući u punu ratnu i stereotipnu opremu da bi sjeo za računar i vršio propagandu, naime mora se uživiti u lik... Je li mora uvijek biti ovako glupa slika kada se govori o cyber kriminalu... 

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vlada UK izradila sustav za borbu protiv ekstr
Zanimljivo, treba da se spriječi terorizam, al vidim toliko mogućih načina da se ovo zloupotrijebi 😟
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Vlada UK izradila sustav za borbu protiv ekstremiz

Nekako mi se čini da će ovaj alat biti usmjeren protiv Britanaca koji se usude na Twitteru objaviti da ne žele isilove teroriste natrag u svoju zemlju nakon što odu u Siriju.

Moj PC  
7 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Vlada UK izradila sustav za borbu protiv ekstr
Serious NERD kaže...

Ekstremista se mora obući u punu ratnu i stereotipnu opremu da bi sjeo za računar i vršio propagandu, naime mora se uživiti u lik... Je li mora uvijek biti ovako glupa slika kada se govori o cyber kriminalu... 

 Ajde, malo su promjenili bar imiđ, većinom je na skoro svim sajtovima bio onaj sa balaklavom na glavi, crnim kožnim rukavicama, drži laptop jednom rukom, a drugom nabada na tipkovnicu i to sa jednim prstom. Ovo je sad napredna ekipa, skriptu je marljivo napisao, opalio enter, obukao se u cat burglar odjeću, i pomno promatra svojih ruku djelo :D

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice