Vlasti Cupertina zainteresirane za Hyperloop

poruka: 6
|
čitano: 2.659
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vlasti Cupertina zainteresirane za Hyperloop".
8 godina
offline
Vlasti Cupertina zainteresirane za Hyperloop

Nije ovdje riječ o skraćivanju vremena nego u iskušavanju nove tehnologije. Za 5 min. se udaljenost od 15 km prevali brzinom od 180 km/h, a to je brzina suvremenih (običnih) vlakova. Put od 15 km konj u galopu prevali za 15 min - ne treba mu kao autu dva sata.  

 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Vlasti Cupertina zainteresirane za Hyperloop
danen kaže...

Nije ovdje riječ o skraćivanju vremena nego u iskušavanju nove tehnologije. Za 5 min. se udaljenost od 15 km prevali brzinom od 180 km/h, a to je brzina suvremenih (običnih) vlakova. Put od 15 km konj u galopu prevali za 15 min - ne treba mu kao autu dva sata.  

 Pa to je sjajno. Ovo nema smisla kaj si napisao. 

8 godina
offline
Re: Vlasti Cupertina zainteresirane za Hyperloop
danen kaže...

Nije ovdje riječ o skraćivanju vremena nego u iskušavanju nove tehnologije. Za 5 min. se udaljenost od 15 km prevali brzinom od 180 km/h, a to je brzina suvremenih (običnih) vlakova. Put od 15 km konj u galopu prevali za 15 min - ne treba mu kao autu dva sata.  

 a ta "nova" tehnologija je da se skrati vrijeme putovanja. 

14 godina
offline
Re: Vlasti Cupertina zainteresirane za Hyperloop
Kolacic kaže...
danen kaže...

 

 Pa to je sjajno. Ovo nema smisla kaj si napisao. 

 

Ja sam poruku shvatio. Da su vlasti željele riješiti prometni problem, mogle su to učiniti s postojećom i dobro poznatnom tehnologijom. Danen je dobro poentirao: netko je mogao napraviti bitnis i ponuditi konjsku zapregu za tu dionicu od 15 km.

15 godina
offline
Vlasti Cupertina zainteresirane za Hyperloop

ovo je hypergloop. đepenci ionako odavno imaju shinkansen, a to juri k'o šašavo. ma poslal bi im ja u Cupertino HŽ pa da vidiš apokalipse. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.8.2018 7:16 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Vlasti Cupertina zainteresirane za Hyperloop

Vrlo je bitna stvar koliki je broj putnika sposoban prevesti i koliko bi kostale karte i da li bi se u nekom dijelu subvencionirale od države. Može biti super stvar, ako možemo prevesti puno ljudi brzo.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice