VLC preuzet preko 3 milijarde puta

poruka: 24
|
čitano: 7.762
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "VLC preuzet preko 3 milijarde puta".
15 godina
offline
VLC preuzet preko 3 milijarde puta

Mali ispravak netoocnog navoda.

 

Također, tvrtka VideoLAN koja stoji iza VLC-a najavila i kako već radi ne jubilarnoj četvrtoj inačici VLC-a koja će donijeti neke dugo priželjkivane mogućnosti koje zasad nisu otkrivene.

 

VideoLAN nije tvrtka nego neprofitna organizacija

I’ll tell you a DNS joke but be advised, it could take up to 24 hours for everyone to get it.
 
13 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: VLC preuzet preko 3 milijarde puta
Jednostavno najbolji program ovog tipa. U kombinaciji sa Plex-om kao serverom vrh. Kod mene doma vrti se na xbox one, iOS, i android kutiji kojeg sam dobio od operatora. Ovaj zadnji me posebno impresionirao jednostavnošću.
Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
VLC preuzet preko 3 milijarde puta

dugo sam bio vlc dork, ali ondak sam otvorio oči... https://mpv.io/

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
VLC preuzet preko 3 milijarde puta

Kod mene rula još uvijek za po mom mišljenju kralj: https://mpc-hc.org/

Moj PC  
9 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: VLC preuzet preko 3 milijarde puta
Envy kaže...

Kod mene rula još uvijek za po mom mišljenju kralj: https://mpc-hc.org/

https://github.com/clsid2/mpc-hc/releases

Fork MPC-HC-a

16 godina
offline
Re: VLC preuzet preko 3 milijarde puta
Envy kaže...

Kod mene rula još uvijek za po mom mišljenju kralj: https://mpc-hc.org/

 Koristim oba, povremeno naletim na nešto opskurno što radi u jednom, a ne u drugom. Rekao bih da je VLC univerzalniji, ali radije koristim MPC HC.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
12 godina
neaktivan
offline
VLC preuzet preko 3 milijarde puta

Ja od prvoga dana koristim VLC i super sam zadovoljan njime, možda ima i boljih playera ali kada koristiš isti player već 10 godina onda ti se neda išta drugo koristiti.

Moj PC  
9 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
VLC preuzet preko 3 milijarde puta

Možda bi se i moglo reći da neki playeri nude više mogućnosti, ali VLC ih nadmašuje čistom jednostavnošću. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2019 12:31 (NiramX).
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
VLC preuzet preko 3 milijarde puta

ja sam isto silne godine Na VLC i MPCHC...

zadnje dvije godine SMPlayer.  sve glatko i uredno kao kod navedene dvojice.  slučajno ga počeo koristiti kada se nekada poslužim linuxom.

preporuka!

https://www.smplayer.info

 

(btw kod vlc-a me nervira što nije zaživjelo strimanje na chromecast...opcija je za ukras..ne radi)

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
1 0 hvala 0
12 godina
online
VLC preuzet preko 3 milijarde puta

Jel sam ja jedini na forumu koji još koristi BSplayer ?

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: VLC preuzet preko 3 milijarde puta
DarthMarkus kaže...

Jel sam ja jedini na forumu koji još koristi BSplayer ?

 

Zar nije svojedobno imao inkorporiran spyware?

16 godina
offline
Re: VLC preuzet preko 3 milijarde puta
3n3m1 kaže...

Ja od prvoga dana koristim VLC i super sam zadovoljan njime, možda ima i boljih playera ali kada koristiš isti player već 10 godina onda ti se neda išta drugo koristiti.

Itekak ima da ili napredniji, točnije korejski PotPlayer koji ima naprednih opcija ko šalate da ne bi falilo jel.

 

Probaj u VLC ulovit/snimit video sa Webcama, dakle to je na papiru pilično jednostavno ali ne za VLC.Isprobaj pa buš videl kaj je gubljenje živaca i čuđenje.Zelenaš to odradi kad si rekel keks i još nudi koš video opcija, tak se to radi a ne kao šlamapasti VLC.Ako korisnik VLC-a oče kak spada ulovit video sa Webcam, nema druge opcije nego traži poseban program ili alat za takav posao.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-programa-tjedna/daum-potplayer-15/158972.aspx

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
14 godina
neaktivan
offline
Re: VLC preuzet preko 3 milijarde puta
DarthMarkus kaže...

Jel sam ja jedini na forumu koji još koristi BSplayer ?

 koristim ga ja da skinem titlove :D

12 godina
neaktivan
offline
VLC preuzet preko 3 milijarde puta

Jel ima netko da ne koristi ništa? 

Imam kodi ako se to računa a za gledanje gluposti snimane sa mobitelom se koristi ona krama šta dolazi sa windowsom "movies & TV"

Da moram birat bio bi BS player, on mi je nekada bio glavni.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: VLC preuzet preko 3 milijarde puta
bArut pLahor kaže...

dugo sam bio vlc dork, ali ondak sam otvorio oči... https://mpv.io/

I ja ga koristim.

U drugim playerima mi 4K sadržaji štekaju za poluditi i vjerojatno treba dodatno podešavati postavke, dok MPV vrti sve glatko od starta. Svakako preporuka i od mene.

Bit će!
7 godina
offline
VLC preuzet preko 3 milijarde puta

i ja koristim potplayer iako su autori tonu stvari pokrali od opensource playera a sami ga nisu otvorili i iako tu i tamo viđam da se konektira na udaljene servere bez nekog dobrog razloga... ono što potplayer pruža a koristim su gomile opcija koje omogućuju apsolutno sve i još ponešto što može pružiti jedan player, ne želim ga preporučiti jer su autori stoka

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2019 14:00 (Louis Pluto).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: VLC preuzet preko 3 milijarde puta

ma neeee, nisi jedini koji koristi BS Player.

ali kaj kada neće vrtiti .265 kodek....

 

ipak, po lakoći skidanja titlova (OK, ne najde uvijek sve titlove), BS Player je zakon. za ostalo ipak VLC.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2019 14:07 (s40vehl).
5 godina
offline
VLC preuzet preko 3 milijarde puta

Ja sam koristio bsplayer tamo negdje do pojave x264. Nesto mi je mrljavio tada sa codecom i nije to htio pokrenuti. Od onda sam presao na VLC, navikao se na njega i ostao na njemu.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
VLC preuzet preko 3 milijarde puta

pošto je tema zgodna i može istrpit podtemu oko chromecasta.

chromecast najviše habam tako što strimam sa PC-a na TV.

 

nevjerojatno je da je scena osuđena na videostream jer svi solo playeri pa i VLC nemaju blage veze sa ovom radnjom,a ipak su je jelte..."implementirali".

bio je tu strahovit player za strimanje na Tv putem chromecasta. Sodaplayer, zvijer koja radi posao bez greške,a CPU ima zauzeće 3%. sve prolazi preko wifi-a na tv.  svaki 1080p.

 

i jednog dana svane jutro gdje ekipa ustvrdi da Sodaplayer snifa juzeru po dokumentima i šalje na xy destinaciju.  od tada developer šuti i svi ga odbacuju.

 

ima li itko na forumu da koristi neko treće rješenje osim ova dva...videostream i kompromitirana Soda?

 

 

ovo sa slike mogu VLC , SmPlayer i ostali objesit mačku o rep što se tiče castanja na tv. 

 

 

 

edit: ništa plex, nego spartansko rješenje. player i ikonica cast.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2019 14:23 (torrente).
 
2 1 hvala 0
12 godina
online
Re: VLC preuzet preko 3 milijarde puta
s40vehl kaže...

ma neeee, nisi jedini koji koristi BS Player.

ali kaj kada neće vrtiti .265 kodek....

 

ipak, po lakoći skidanja titlova (OK, ne najde uvijek sve titlove), BS Player je zakon. za ostalo ipak VLC.

 Vrti 265.

 

Pri instalaciji ti ga ponudi u download.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
13 godina
offline
Re: VLC preuzet preko 3 milijarde puta
torrente kaže...

pošto je tema zgodna i može istrpit podtemu oko chromecasta.

chromecast najviše habam tako što strimam sa PC-a na TV.

 

nevjerojatno je da je scena osuđena na videostream jer svi solo playeri pa i VLC nemaju blage veze sa ovom radnjom,a ipak su je jelte..."implementirali".

bio je tu strahovit player za strimanje na Tv putem chromecasta. Sodaplayer, zvijer koja radi posao bez greške,a CPU ima zauzeće 3%. sve prolazi preko wifi-a na tv.  svaki 1080p.

 

i jednog dana svane jutro gdje ekipa ustvrdi da Sodaplayer snifa juzeru po dokumentima i šalje na xy destinaciju.  od tada developer šuti i svi ga odbacuju.

 

ima li itko na forumu da koristi neko treće rješenje osim ova dva...videostream i kompromitirana Soda?

 

ovo sa slike mogu VLC , SmPlayer i ostali objesit mačku o rep što se tiče castanja na tv. 

 

edit: ništa plex, nego spartansko rješenje. player i ikonica cast.

Bila je tolika buka oko podrške za Chromecast, ali još uvijek ne radi kako spada. Kad će popraviti, ne znam; meni čak VLC u većini slučajeva ni ne pronalazi Chromecast dok ga sve ostale aplikacije normalno pronađu. Probao sam VLC UWP verziju, ali ni na njoj ne radi castanje.

 

Da, Videostream je doslovno jedini besplatni program uz Plex koji sasvim pristojno odrađuje posao. Ne bi bilo loše da ih ima više. Ima još i neki Airflow koji je navodno odličan, ali iako je nekoč bio besplatan, sada se plaća, a trenutna besplatna verzija je ograničena na smiješnih 20 minuta castanja.

 

Soda Player je priča za sebe; ne samo da je otkriveno kako njuškaju po dokumentima, nego je čak i jednom prestao raditi u potpunosti (ne znam zbog čega). Developer šuti, a novijih verzija nema od tog skandala. Sve u svemu - sumnjivo.

 

Od besplatnog, uz već navedeno, imaš još jedino dodatak za preglednik cast player koji posao baš i ne odrađuje najbolje. Ima i Videku, te RealPlayer, ali dok se prvi koristi preko preglednika (pa ima iste mogućnosti kao i cast player), drugi je dosta ograničen program s kojim sam u prošlosti imao loša iskustva.

Pinkyz kaže...

 koristim ga ja da skinem titlove :D

I VLC pronalazi podnaslove, ali nije automatski. Naravno, polja unutar dodatka se sama ispune kada se otvori neka video datoteka.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2019 18:12 (Marko :D).
15 godina
offline
VLC preuzet preko 3 milijarde puta

ne znam sad treba li me biti sram ili ne no meni je gom izvrstan za svaki video. za audio mi je čist dobar i wmp. slično kao i kolegi iznad: koristiš godinama pa se navikneš. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
VLC preuzet preko 3 milijarde puta

MPC-HC zbog lakseg skidanja titlova kroz aplikaciju

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: VLC preuzet preko 3 milijarde puta
torrente kaže...

ja sam isto silne godine Na VLC i MPCHC...

zadnje dvije godine SMPlayer.  sve glatko i uredno kao kod navedene dvojice.  slučajno ga počeo koristiti kada se nekada poslužim linuxom.

preporuka!

https://www.smplayer.info

 

(btw kod vlc-a me nervira što nije zaživjelo strimanje na chromecast...opcija je za ukras..ne radi)

 

Potpisujem. SMPlayer mi je default, zbog vrlo bitnog razloga: može se optimizirati za stariji hardware da vrti npr x.265 bez glitcheva, desinhronizacije itd. Bila je neka greška u VLC ili naprosto nešto nije implementirano do kraja, tako da na starijem hw nove video ekstra kompresije naprosto ne rade uvijek kako treba, - nepotrebno.
Slično, kod nekih ekstra kompresija SM ponekad pokazuje "bolju sliku" i na novijem hw iz identičnog razloga... no nisam stručnjak već sam čitao o tome a u praksi sebi to opetovano potvrdio.

Sad, jbg, ja to činim na Linuxu pa ne znam za verzije na drugim platformama.
VLC inače standardno rula, ali svugdje.

edit: titlovi mi uvijek rade na SMPlayeru, a i neka druga namještanja. VLC ima sve ali je pomalo "clumsy".

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2019 20:42 (Zechina).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice