Vrati kusur – aplikacija za prijelazno razdoblje i

poruka: 131
|
čitano: 43.653
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vrati kusur – aplikacija za prijelazno razdoblje i".
9 godina
offline
Re: Vrati kusur – aplikacija za prijelazno razdobl
To se sad tako radi da se vidi da imaš. Doci na blagajnu, a ono iza tebe 10 ljudi u redu, neki od njih su tvoji poznanici. I ti vadis par novcanica, leprsas njima kao hrvatskom zastavom nakon osobodenja Knina, sve po 50 i 100 eura, pa jos koja novcanica od 500 i 1000 kuna, nek se nade. Nek se vidi da se ima...

E takav ti je nas mentalitet.
Neka zena dosla neki dan u trgovinu odjećom, kupila vestu na snizenju od 60% i vadi ona 1000 i 500kn, a vesta dođe 80kn. Mislim si di si ih nasla, Novcanicu od 1000kn nisam vidio vec godinama.
2 godine
offline
Vrati kusur – aplikacija za prijelazno razdoblje i

Ta apk na IPhone 11 je nekako "razmazana", preširoka.

U čemu bi mogao biti problem ?

Pitam za ženu.. 

De regno Dalmatiae et Croatiae libri sex.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Vrati kusur – aplikacija za prijelazno razdobl
Preskup mobitel, aplikacija detektira da ti ne treba preracunavanje....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vrati kusur – aplikacija za prijelazno razdobl
miki_the_pirat kaže...

Lokalni konzum... malo mjesto, svi se znamo i trgovkinja mi veli da imaju 150€ blagajničkog minimuma/maksimuma ili kako se već zove po kasi (nikad ne rade više od dvije kase, jer nemaju toliko radnica) i da na kraju dana moraju imati 150€ (u eurima) u kasi... kako, veli ona meni kad svi plaćaju kunama.

 To je trebala reći svom šefu, a ne tebi.

9 godina
offline
Re: Vrati kusur – aplikacija za prijelazno razdobl
Mandor kaže...
miki_the_pirat kaže...

Lokalni konzum... malo mjesto, svi se znamo i trgovkinja mi veli da imaju 150€ blagajničkog minimuma/maksimuma ili kako se već zove po kasi (nikad ne rade više od dvije kase, jer nemaju toliko radnica) i da na kraju dana moraju imati 150€ (u eurima) u kasi... kako, veli ona meni kad svi plaćaju kunama.

 To je trebala reći svom šefu, a ne tebi.

 požalila mi se... poznajemo se. A šef im je tako rekao... nije sama izmislila... tako da se može žaliti upravi vodovoda i vraćati kune... al eto, prošlo i to.

15 godina
offline
Re: Vrati kusur – aplikacija za prijelazno razdobl
miki_the_pirat kaže...
Mandor kaže...
miki_the_pirat kaže...

Lokalni konzum... malo mjesto, svi se znamo i trgovkinja mi veli da imaju 150€ blagajničkog minimuma/maksimuma ili kako se već zove po kasi (nikad ne rade više od dvije kase, jer nemaju toliko radnica) i da na kraju dana moraju imati 150€ (u eurima) u kasi... kako, veli ona meni kad svi plaćaju kunama.

 To je trebala reći svom šefu, a ne tebi.

 požalila mi se... poznajemo se. A šef im je tako rekao... nije sama izmislila... tako da se može žaliti upravi vodovoda i vraćati kune... al eto, prošlo i to.

 Ma ja znam da nije ona kriva ništa. To i kažem. Šef ili njegov šef je problem. Imao sam ja prijateljicu u Konzumu. Kad bi imala manjak u blagajni, morala ga je nadoknaditi, a kad bi imala višak, onda bi Konzum to zadržao. Ili on, ne znam. A uvijek će biti neka greška. Smradovi svi od reda.

15 godina
offline
Vrati kusur – aplikacija za prijelazno razdoblje i
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Vrati kusur – aplikacija za prijelazno razdobl

To bi značilo da imaju veliki polog, što je zanimljivo u svakom slučaju.

15 godina
offline
Re: Vrati kusur – aplikacija za prijelazno razdobl
love2ml86 kaže...

To bi značilo da imaju veliki polog, što je zanimljivo u svakom slučaju.

 Pa to piše u drugoj od šest rečenica članka.

6 godina
offline
Re: Vrati kusur – aplikacija za prijelazno razdobl
Mandor kaže...
love2ml86 kaže...

To bi značilo da imaju veliki polog, što je zanimljivo u svakom slučaju.

 Pa to piše u drugoj od šest rečenica članka.

Pa i komentiram da je zanimljivo ako imaju veliki polog..

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice