Waldpass – hrvatski uređaj za odvraćanje divljih ž

poruka: 6
|
čitano: 4.195
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Waldpass – hrvatski uređaj za odvraćanje divljih ž".
3 godine
protjeran
offline
Waldpass – hrvatski uređaj za odvraćanje divljih ž

Goran Husinec, dipl.ing., stalni sudski vještak za cestovni promet, tehniku i procjenu motornih vozila i plovila kaže drugačije:

 

Srna je inteligentna životinja te rijetko iskače pred vozilo koje se kreće dozvoljenom brzinom.

 

To je navedeni izjavio na portalu Željka Marušića, inace specijaliziranog za aeronautiku, koji je u slobodno vrijeme stručnjak za sportske događaje:

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Waldpass – hrvatski uređaj za odvraćanje divljih ž

a eo i alternative za one koji ne vjeruju tehnologiji odvraćanja kokošiju, pasanaca, klokana, baba trkačica, kukaca/kukica, ptica, krokodila, godzila, pijanih zagoraca na neosvijetljenom biciklu usred noći, žaba i ostalih uskoka ispred "motornih vozila". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Waldpass – hrvatski uređaj za odvraćanje divlj
Ajar kaže...

a eo i alternative za one koji ne vjeruju tehnologiji odvraćanja kokošiju, pasanaca, klokana, baba trkačica, kukaca/kukica, ptica, krokodila, godzila, pijanih zagoraca na neosvijetljenom biciklu usred noći, žaba i ostalih uskoka ispred "motornih vozila". 

 

Glede toga, nije zgorega imati adekvatnu zaštitu kakvu ima road train, najčešće viđen down under:

 

 

14 godina
offline
Waldpass – hrvatski uređaj za odvraćanje divljih ž

pred nekih 20-ak godina sam u Madžarskoj kupio neke fučke koje se stave na odbojnik i djelotvorne su iznad 50-ak km/h i do nekih 400 m...

 

mogu reći da sam primjetio da mačke "čepe" kad prolazim, psi preskaču kanale uz cestu i ogledaju se i općenito nisam imao izlijetanje živine pred Škodilaka...

 

ali kad su konačno otpale, više ih nisam našao....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Waldpass – hrvatski uređaj za odvraćanje divlj
Stric_Jura kaže...

pred nekih 20-ak godina sam u Madžarskoj kupio neke fučke koje se stave na odbojnik i djelotvorne su iznad 50-ak km/h i do nekih 400 m...

 

mogu reći da sam primjetio da mačke "čepe" kad prolazim, psi preskaču kanale uz cestu i ogledaju se i općenito nisam imao izlijetanje živine pred Škodilaka...

 

ali kad su konačno otpale, više ih nisam našao....

 Ovakvo nešto?

https://www.ebay.com/itm/333573798535

14 godina
offline
Re: Waldpass – hrvatski uređaj za odvraćanje divlj

slično, manje, okrugli profil "usisa"

Ju je je? Je ju je!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice