Wallpapers - aplikacija za pozadine na Androidu ko

poruka: 5
|
čitano: 2.821
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Wallpapers - aplikacija za pozadine na Androidu ko".
16 godina
offline
Wallpapers - aplikacija za pozadine na Androidu ko

preferiram Walp - stock HD wallpapers.

Tu se redovito nadodaju svi originalni wallpaperi za sve marke operativnih sustava i mobitela.

Omiljeni gaming žanrovi: simulacije vozila i RPG
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Wallpapers - aplikacija za pozadine na Androidu ko

MUI OS na Xiaomiu ima ful fora wallpaper za lockani screen - prikazuje vrijeme koje se mijenja kako se mijenja prognoza, izgleda fenomenalno. Buduci da nemam Xiaomi (nikad vise), iskoristit cu ovu temu da pitam postoji li nesto slicno za ostatak Android svijeta?

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Wallpapers - aplikacija za pozadine na Android
BorgMater kaže...

MUI OS na Xiaomiu ima ful fora wallpaper za lockani screen - prikazuje vrijeme koje se mijenja kako se mijenja prognoza, izgleda fenomenalno. Buduci da nemam Xiaomi (nikad vise), iskoristit cu ovu temu da pitam postoji li nesto slicno za ostatak Android svijeta?

 

Malo offtopic, ali mi je nejasno u čemu je problem. Imao sam Redmi 1S sa MIUI sučeljem, bilo je dobro, probao sam i neke druge operativne sustave na istom uređaju, također dobro.

Sada već 3 godine imam Xiaomi A2 Lite sa android One sustavom i također je korištenje dobro. Idući mobitel će mi biti sigurno neki Xiaomi Note jer su oni najbolja budget kupnja zadnjih 2 godine.

 

Ova moja aplikacija ima sve te wallpapere koje ti spominješ, ali mi lockscreen na mojem Android One sustavu nema mogućnost promjene wallpapera u hodu, već samo jedna slika to može biti.

Omiljeni gaming žanrovi: simulacije vozila i RPG
15 godina
online
Re: Wallpapers - aplikacija za pozadine na Android
BorgMater kaže...

MUI OS na Xiaomiu ima ful fora wallpaper za lockani screen - prikazuje vrijeme koje se mijenja kako se mijenja prognoza, izgleda fenomenalno. Buduci da nemam Xiaomi (nikad vise), iskoristit cu ovu temu da pitam postoji li nesto slicno za ostatak Android svijeta?

 Pogledaj ovo. Ja ju koristim i obožavam kako se sve mijenja ovisno o prognozi, satima, čak i blagdanima

Stoja
12 godina
offline
Re: Wallpapers - aplikacija za pozadine na Android
Korny1603987 kaže...
BorgMater kaže...

MUI OS na Xiaomiu ima ful fora wallpaper za lockani screen - prikazuje vrijeme koje se mijenja kako se mijenja prognoza, izgleda fenomenalno. Buduci da nemam Xiaomi (nikad vise), iskoristit cu ovu temu da pitam postoji li nesto slicno za ostatak Android svijeta?

 

Malo offtopic, ali mi je nejasno u čemu je problem. Imao sam Redmi 1S sa MIUI sučeljem, bilo je dobro, probao sam i neke druge operativne sustave na istom uređaju, također dobro.

Sada već 3 godine imam Xiaomi A2 Lite sa android One sustavom i također je korištenje dobro. Idući mobitel će mi biti sigurno neki Xiaomi Note jer su oni najbolja budget kupnja zadnjih 2 godine.

 

Ova moja aplikacija ima sve te wallpapere koje ti spominješ, ali mi lockscreen na mojem Android One sustavu nema mogućnost promjene wallpapera u hodu, već samo jedna slika to može biti.

 Ne pase mi, vise je do osobne preference. Dosao sam sa Oxygen OS-a kojeg koriste OnePlusovi, i po meni je to nemjerljivo najbolja verzija Android OS-a koja je vidla mobitela

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice