Warcraft 3: Reforged se prilagođava igračima World

poruka: 3
|
čitano: 2.184
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Warcraft 3: Reforged se prilagođava igračima World".
16 godina
offline
Warcraft 3: Reforged se prilagođava igračima World

Predbiljezba odradena prvi dan. :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Warcraft 3: Reforged se prilagođava igračima World

Ono sto je najvaznije je da ce sami gameplay ostati identican. Citao sam i gledao dosta videa od ekipe sto je pricala sa devovima na Blizzconu i sama "baza" ostaje ista, svaki pokret i animacija traju jednaki broj slicica kao sto je to bio u originalu, na taj nacin prakticki sve osim bolje grafike i redizajniranih mapa ostaje isto.

 

Svi tajminzi i kretnje ostaju isti, to najbolje opisuje cinjenica da ce multiplayer (gdje ce ladder, UI i sve ostalo biti unaprijedeno) medusobno moci igrati igraci originala i Reforgeda jedni protiv drugih, ovi iz originla ce cak moci u Reforged prebaciti svoje stare statistike. Odlicna stvar kod toga je sto ce cijela baza igraca koja bi nakon ovoga trebala biti podosta veca biti na jednom mjestu, a ljudi ce imati izbor koju verziju zele igrati.

 

Devovi takoder govore da su otvoreni za prijedloge i kritike i da se nadaju feedbacku igraca, nadajmo se da ce biti i neke betice. 

Moj PC  
6 1 hvala 0
15 godina
offline
Warcraft 3: Reforged se prilagođava igračima World

Nisam igrao W3 15 tak godina, pa se nesjecam detalja grafike ali cini se zanimljivo.

Ako se nevaram i W3 je imao nakraju neki kao demo gdje si igrao 2D verziju WoW sa hunterom po Durotaru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice