Wargaming - zaboravite na World of Tanks 2

poruka: 16
|
čitano: 7.012
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Wargaming - zaboravite na World of Tanks 2".
13 godina
offline
Wargaming - zaboravite na World of Tanks 2

Member when there was NO gold ammo? I member....

Faith is a belief based on absence of data, allowed to the weak by the powerful.
Moj PC  
10 0 hvala 0
16 godina
offline
Wargaming - zaboravite na World of Tanks 2

misliš "REmember"...

Inače War Thunder je već prije koju godinu pokopao Wargaming igre. Još samo da uvedu brodove i to je to.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
 
5 6 hvala 0
11 godina
offline
Re: Wargaming - zaboravite na World of Tanks 2
Korny1603987 kaže...

misliš "REmember"...

Inače War Thunder je već prije koju godinu pokopao Wargaming igre. Još samo da uvedu brodove i to je to.

 Pufff!

Otkad je to Zastava pokopala Fiata?

Posao oslobađa.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Wargaming - zaboravite na World of Tanks 2
Istina a u najavi je da idu i dalje da u novu eru. Nadam se da će ići kao armored warfare sa novim tenkovima i ostalim
*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
13 godina
offline
Re: Wargaming - zaboravite na World of Tanks 2
Korny1603987 kaže...

misliš "REmember"...

Inače War Thunder je već prije koju godinu pokopao Wargaming igre. Još samo da uvedu brodove i to je to.

 Member when we said Remember? Oh, i member. 

Faith is a belief based on absence of data, allowed to the weak by the powerful.
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.10.2017 23:19 (lmutak).
16 godina
offline
Re: Wargaming - zaboravite na World of Tanks 2
Korny1603987 kaže...

 

Inače War Thunder je već prije koju godinu pokopao Wargaming igre. Još samo da uvedu brodove i to je to.

 Po kojem kriteriju? I čisto da se razumijemo, igram i jednu i drugu igru, te mi je zapravo WarThunder u neku ruku zanimljiviji (ali ga ne igram više od WOT-a), ali budimo realni, to što pričaš, baš i nema smisla...

War thunder dnevno igra oko 15 000 igraća.


WOT dnevno igra:
EU server: 121 000 igraća
RU server: 456 000 igraća
US server: 25 000 igraća
SEA server: 17 000 igraća

WOT Ukupno: 619 000 igraća dnevno.
I to je samo za WOT. WoP i WoW tu ne brojim.


Dakle, broj aktivnih igraća WarThundera je svega 2.4% broja aktivnih igraća WOT-a (da, nisam tu brojao konzole ni za jednu igru), tako da WarThunder nema apsolutno nikakvog utjecaja na WOT, jer da se broj igraća WarThundera i podupla, to je još uvijek manje od 5% igraća WOT-a. 

A da li je WarThunder bolja igra? Možda, ali mislim da je to subjektivno mišljenje, te ako je suditi po brojkama, ne dijele ga svi.

Ali, tu je jedna druga činjenica, a to je da broj aktivnih igraća WOT-a konstantno otpada (npr. na RU server u godinu dana je broj aktivnih igraća pao za milijun na tjednoj bazi), ali to nema nikakve veze sa WarThunderom, jer u istom periodu, broj aktivnih igraća WarThundera se nije drastično promjenio.

Izvor: 
WarThunder: http://steamcharts.com/app/236390
WOT: http://wot-news.com/stat/server/ru/norm/en

http://www.dd3d-studio.com/
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.10.2017 0:16 (Berko).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Wargaming - zaboravite na World of Tanks 2

Za mene je WT bolji po kvaliteti i dubini igre. Wot je više onako casual, jednostavniji je.


Inače slažem se s napisanim.

 

PS kako dođeš do broja max igrača za WT? 15000 je max online u zadnja 24h samo preko Steama. Broj ukupnih dnevnih igrača je veći, a to sve je još bez onih koji igru pokreću direktno (većina).

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.10.2017 10:13 (naarr).
15 godina
offline
Re: Wargaming - zaboravite na World of Tanks 2
Berko kaže...
Korny1603987 kaže...

 

Inače War Thunder je već prije koju godinu pokopao Wargaming igre. Još samo da uvedu brodove i to je to.

 Po kojem kriteriju? I čisto da se razumijemo, igram i jednu i drugu igru, te mi je zapravo WarThunder u neku ruku zanimljiviji (ali ga ne igram više od WOT-a), ali budimo realni, to što pričaš, baš i nema smisla...

War thunder dnevno igra oko 15 000 igraća.


WOT dnevno igra:
EU server: 121 000 igraća
RU server: 456 000 igraća
US server: 25 000 igraća
SEA server: 17 000 igraća

WOT Ukupno: 619 000 igraća dnevno.
I to je samo za WOT. WoP i WoW tu ne brojim.


Dakle, broj aktivnih igraća WarThundera je svega 2.4% broja aktivnih igraća WOT-a (da, nisam tu brojao konzole ni za jednu igru), tako da WarThunder nema apsolutno nikakvog utjecaja na WOT, jer da se broj igraća WarThundera i podupla, to je još uvijek manje od 5% igraća WOT-a. 

A da li je WarThunder bolja igra? Možda, ali mislim da je to subjektivno mišljenje, te ako je suditi po brojkama, ne dijele ga svi.

Ali, tu je jedna druga činjenica, a to je da broj aktivnih igraća WOT-a konstantno otpada (npr. na RU server u godinu dana je broj aktivnih igraća pao za milijun na tjednoj bazi), ali to nema nikakve veze sa WarThunderom, jer u istom periodu, broj aktivnih igraća WarThundera se nije drastično promjenio.

Izvor: 
WarThunder: http://steamcharts.com/app/236390
WOT: http://wot-news.com/stat/server/ru/norm/en

 Nemoj tako jadnog čovjeka napadati pa ne zna ni za memberberriese

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.10.2017 10:09 (Gajotres).
14 godina
offline
Wargaming - zaboravite na World of Tanks 2

Upravo tako, WoT i WT nisu ista liga, WT je točniji, bolji itd...

 

ali ga ne igram, WoT mi je zgodan za ispucavanje na kraju dana, ipak razvališ nakupinu pixela na ekranu koju kontrolira čovac 1000 km udaljen od tebe, nije nešto, ali čovjeka veseli...

 

još kad bi imali podijeljene bitke po vremenskim razdobljima i recimo čiste, bez ikakvih E ili Obj. tenkova (Hićo se igrao u kadi s gumenom patkicom i svojim pišulincem i eto, pala mu sjajna ideja, napravite 1500 tonski tenk - Ratte - googlajte), samo prave makine koje su sudjelovale u borbama..

 

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Wargaming - zaboravite na World of Tanks 2
Berko kaže...
Korny1603987 kaže...

 

 

 Dobar post, ali ovaj "igraĆ" me toliko smeta da bi ti mogao šamar opalit.

16 godina
offline
Re: Wargaming - zaboravite na World of Tanks 2
Crljo kaže...
Berko kaže...
Korny1603987 kaže...

 

 

 Dobar post, ali ovaj "igraĆ" me toliko smeta da bi ti mogao šamar opalit.

 Pa moram nekako opravdati poklonjenu dvojku iz Hrvatskog  

http://www.dd3d-studio.com/
12 godina
offline
Re: Wargaming - zaboravite na World of Tanks 2
Kakva dvica? Kakav prokleti nastavak???
Pa igra se stalno razvija, kako graficki tako i po pitanju fizike se razvila od pocetka do danas je razlika dan i noć, tko spada u staru gardu u ovoj igri zna o cemu pricam, e sad druga je priča da ima sve više botova, debila, poljaka itd...
S obzirom kako se igra razvijala ovo je već WoT 10
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Wargaming - zaboravite na World of Tanks 2
MP7 kaže...
Kakva dvica? Kakav prokleti nastavak???
Pa igra se stalno razvija, kako graficki tako i po pitanju fizike se razvila od pocetka do danas je razlika dan i noć, tko spada u staru gardu u ovoj igri zna o cemu pricam, e sad druga je priča da ima sve više botova, debila, poljaka itd...
S obzirom kako se igra razvijala ovo je već WoT 10

 

 

I sada je sranje od igre napucano Pay to Win-om i iskorištavanjem činjenice da ti nitko ne objašnjava niti osnovne mehanike igre niti gameplaya. Žalosno je šta je u osnovi free to play pa balavurdija od 8-18 godina u pauzama  između natezanja majmuna

glumata velike tenkiste bez mrvice mozga. Možda se igra nešto i razvila od početaka ali osnovni elementi živciranja su i dalje tu: Nevjerovatna činjenica da te matchmaking silom gura prema 50% pobjeda, nakon 7 pobjeda u nizu ide 7 poraza za redom kakav god ti rezultat u igri napravio. Mislim, ja ovo govno i dalje igram jer nemam vremena za ništa drugo i kratke partije mi odgovaraju ali igra bi trebala biti zabavna a ne da ja svaki drugi dan imam čir na želucu i želju da nekome zube prospem. A čak ni nisam toliko loš (52% WR i 2100 WN8).

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.11.2017 22:03 (Virtua Fighter).
15 godina
offline
Wargaming - zaboravite na World of Tanks 2

Igram igru od closed bete i nemogu reći da je igra pay to win ali  nadovezat  ću se na lmutak s I member....

 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Wargaming - zaboravite na World of Tanks 2
Virtua
Apsolutno se slazem sa svime recenim! To sa zivciranjem je stara prica a u zadnje vrijeme postaje sve gore, pa ja pokusavam prodati account vec mjesecima... to sa win rateom isto ziva istina jednom sam citao tekst jedan je isao analizirati kada mu namjestaju poraze tj sa svakim tenkom ima magicni broj postotka wr nakon kojeg mu ga pocnu spustat, jedini nacin da ne izludis toliko je da imas u platoonu dvojicu dobra igraca ne moraju bit unicumi ali ono...a ja recimo igram uvijek solo pa se mozes mislit, pa imas onaj clan koji se zove 3vs27 :)
12 godina
offline
Re: Wargaming - zaboravite na World of Tanks 2
Corporate Commander:
"Cistokrvna pay to win igra s certifikatom, EA Approves!"... "money, money, money... MONEYYY"...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice