A Way Out - Ništa manje od očekivanja

poruka: 9
|
čitano: 3.761
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "A Way Out - Ništa manje od očekivanja".
14 godina
neaktivan
offline
A Way Out - Ništa manje od očekivanja

"Nužno igranje dva igrača" kako to može biti minus onda svaka SP igra je minus jer nema MP 

"predvidljivi razgovi" 99% igara ima predvitljive razgovore ne bi vas ubilo da pod minus stavite da "minus je jer nema ništa za dodati pod minus" 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: A Way Out - Ništa manje od očekivanja
Jim Carrey kaže...

"Nužno igranje dva igrača" kako to može biti minus onda svaka SP igra je minus jer nema MP 

"predvidljivi razgovi" 99% igara ima predvitljive razgovore ne bi vas ubilo da pod minus stavite da "minus je jer nema ništa za dodati pod minus" 

 zato jer ovo ne možeš apsolutno nikako igrati sam, baš trebaš drugog igrača kako bi išta mogao napraviti.

14 godina
neaktivan
offline
Re: A Way Out - Ništa manje od očekivanja

takva je igra nije da se ljude prevarilo te je dobro uklopljeno

16 godina
offline
A Way Out - Ništa manje od očekivanja

jos jedna igra puna "cutscene", a i ono malo kaj se "igra" izgleda skriptirano do bola.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: A Way Out - Ništa manje od očekivanja
Jim Carrey kaže...

takva je igra nije da se ljude prevarilo te je dobro uklopljeno

 i dalje ti za igru treba netko inače ne može igrati, zamišljena tako ili ne jednostavno je minus.

9 godina
neaktivan
offline
A Way Out - Ništa manje od očekivanja

ja bih je rado odigrao ali nemam s kim i da to joj je minus baš zbog tog

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: A Way Out - Ništa manje od očekivanja

minus jer nemaš s kime da odigraš?

 

evo teme možda ovaj lik još traži nekoga, stavi tamo neka se tema digne netko će se javiti. Evo imaš na redditu koliko želiš. 

15 godina
offline
Re: A Way Out - Ništa manje od očekivanja
Jim Carrey kaže...

minus jer nemaš s kime da odigraš?

 

evo teme možda ovaj lik još traži nekoga, stavi tamo neka se tema digne netko će se javiti. Evo imaš na redditu koliko želiš. 

 Vidiš koji problemi? Čovjek želi igrati 10-20 minuta na dan možda i sad mora moliti i tražiti nekoga da igra s njim radi tih par minuta.

12 godina
offline
Re: A Way Out - Ništa manje od očekivanja
Ko nema s kim da igra nek ne uzima ovu igru. Ne znam u cemu je problem. Igra je namijenjena za dva igraca i to je ono sto je razlikuje od stotine dostupnih igara, i sto ovu igru prodaje. To moze biti plus, a nikako ne minus. Ako nemate brata, kuma, prijatelja s kim mozete igrati, onda ova igra nije za vas.
PSN Tokioplastic292
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice