Weawow - moćna aplikacija za prognozu vremena s pr

poruka: 5
|
čitano: 2.668
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Weawow - moćna aplikacija za prognozu vremena s pr".
5 godina
protjeran
offline
Weawow - moćna aplikacija za prognozu vremena s pr

Iznimna aplikacija! 

Pis on ju :P
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Weawow - moćna aplikacija za prognozu vremena s pr

Vremenske aplikacije moraju se isticati po točnosti podataka i i mati podršku za više izvora, uključujući i podršku za PWS stanice, a ne po ljepoti fotografija. Po integriranim vremenskim servisima i točnosti podataka za pojedinu lokaciju, ovo je totalni shit. Ne instalirati, jer ćete imati netočne podatke, osim ako niste totalni meteo nobovi pa vas ne zanima ništa drugo osim krasnih fotki. Sreća što ovakvih bezvezarija nema na Apple Storeu.

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Takvi bi brzo prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Weawow - moćna aplikacija za prognozu vremena
BlackMoon kaže...

Vremenske aplikacije moraju se isticati po točnosti podataka i i mati podršku za više izvora, uključujući i podršku za PWS stanice, a ne po ljepoti fotografija. Po integriranim vremenskim servisima i točnosti podataka za pojedinu lokaciju, ovo je totalni shit. Ne instalirati, jer ćete imati netočne podatke, osim ako niste totalni meteo nobovi pa vas ne zanima ništa drugo osim krasnih fotki. Sreća što ovakvih bezvezarija nema na Apple Storeu.

 A šta profesionalac preporučuje da instaliramo?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Weawow - moćna aplikacija za prognozu vremena
Kombinacija za brzi pregled trenutne situacije i prognoze.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Weawow - moćna aplikacija za prognozu vremena
Visak kaže...
Kombinacija za brzi pregled trenutne situacije i prognoze.

 Ovo mi izgleda interesantno, što je to? I je li točno? 

Gledam te!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice