Windows 10 na 800 milijuna uređaja u svijetu

poruka: 139
|
čitano: 18.962
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows 10 na 800 milijuna uređaja u svijetu".
7 godina
offline
Re: Windows 10 na 800 milijuna uređaja u svijetu
ihush kaže...

 -ne kontaš ti mene.. :)

ah, sooo, nisam nikad koristio jorgut instalacije pa pitam, uvijek imam orig iso pa onda ako netko traži... nisam još vidio niti jednu po difoltu zaraženu instalaciju pa pitam ... ozbiljno nemam jorgut verziju, mislim.. kao da je to bitno, crack probam na vm kao i tonu drugog softa kojeg znam probati i u sandboxieu... inače activator je passe

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
16 godina
neaktivan
offline
Windows 10 na 800 milijuna uređaja u svijetu

💖🌈💋💖😍💜🎶

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows 10 na 800 milijuna uređaja u svijetu
bunker kaže...

a do 2020 će se pruzati samo najosnovnije sigurnosne zakrpe.

 

Kaj ti fakat tražilice nerade kad tolko toga nagadjaš umjesto da provjeriš...

 

a mogao bi se ti malo prizemljiti sa svojim "aktualnim" informacijama i failanim google-fu-om 

MS ekšli nudi paid ESU (Extended Security Updates) za w7/s2008/r2 do 2023.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
7 godina
offline
Re: Windows 10 na 800 milijuna uređaja u svijetu
torrente kaže...

💖🌈💋💖😍💜🎶

 

 

gdje si naš'o taj stoljnjak? dezen mi baca na 80te a da je objektiv širokokutni sigurno bi uhvatio čaplju i gondolu u kredenci...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
7 godina
offline
Windows 10 na 800 milijuna uređaja u svijetu

 

@nine

 

A ti, ajar i ostalih 99% od 800 miliona korisnika ste baš tipični korisnici usluge koju si naveo, jelda...?

 

I xp se još uvjek vrti na gomili bankomata, ali to neznači da je taj os više preporučljiv za svakodnevnu home desktop upotrebu, baš kao niti win7.

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 na 800 milijuna uređaja u svijetu
torrente kaže...

btw3 za ostale korisnike ili za njegove sljedbenike koji vide u njemu opensource mesaju... ili vide Abu-Musu-Al-Redmondija koji će uništit MS..

Zečina je (s)izgoreo..LGBT aktivist kao i ja .. nekada davno marširao sličnim temama kao i sada...

 

 

(ovaj post je primjer činjenice sa argumentom) 

 ceo fudbal torrente, ceo fudbal...

Za žrtvenike i ognjišta, s Božjom pomoći
13 godina
offline
Re: Windows 10 na 800 milijuna uređaja u svijetu
bunker kaže...

A ti, ajar i ostalih 99% od 800 miliona korisnika ste baš tipični korisnici usluge koju si naveo, jelda...?

 

to je inače namijenjeno poslovnjacima koji jednostavno još ne mogu napraviti potpuni switch na noviji OS.. btw nisam čuo hvala za informaciju  

mene više zanima kako će ms znati tko je platio.. mislim da su dobre šanse da na kraju svi dobiju te update 

 

bunker kaže...

..ali to neznači da je taj os više preporučljiv za svakodnevnu home desktop upotrebu, baš kao niti win7.

 

ne vidim nikakve prepreke u korištenju win 7 dok god dobija security update.

čak i nakon toga za home desktop upotrebu, ukoliko ne trebaš nove fićure, onak who cares za security. i ovak i onak je najbolji security common sense.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 na 800 milijuna uređaja u svijetu
(s)izgoreo kaže...
torrente kaže...

btw3 za ostale korisnike ili za njegove sljedbenike koji vide u njemu opensource mesaju... ili vide Abu-Musu-Al-Redmondija koji će uništit MS..

Zečina je (s)izgoreo..LGBT aktivist kao i ja .. nekada davno marširao sličnim temama kao i sada...

 

 

(ovaj post je primjer činjenice sa argumentom) 

 ceo fudbal torrente, ceo fudbal...

  

Koji si ti psiho....aktivira account ugašen 2014 samo da bi ovo napisao.  Pa kako možeš očekivat da itko s tobom o ičem raspravlja?  Znači pored svih clonova sad aktiviraš account na kojem je do jučer pisalo neaktivan od 2014...(vidljivo na sličici).

Večeras će se pojavit i imaginarni sin sa naftne bušotine u Norveškoj ...buahahahaaha

 

Kad vas laik-sajko-analitičar malo promotri..ajvara i ekipu sa klonovima...zbilja imate žeščih problema.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2019 18:27 (torrente).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 na 800 milijuna uređaja u svijetu
torrente kaže...

 Koji si ti psiho....aktivira account ugašen 2014 samo da bi ovo napisao.  Pa kako možeš očekivat da itko s tobom o ičem raspravlja?  Znači pored svih clonova sad aktiviraš account na kojem je do jučer pisalo neaktivan od 2014...(vidljivo na sličici).

Večeras će pojavit i imaginarni sin sa naftne bušotine u Norveškoj ...buahahahaaha

torrente ja nisam zečina! ozbiljno nisam, falio si! acc nije ugašen već je neaktivan (bio), izgubio sam pass nakon dugo vremena nekorištenja ali iskopao sam ga iz starog roboforma, tako da eto...

Za žrtvenike i ognjišta, s Božjom pomoći
16 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 na 800 milijuna uređaja u svijetu
(s)izgoreo kaže...

torrente ja nisam zečina! ozbiljno nisam, falio si! acc nije ugašen već je neaktivan (bio), izgubio sam pass nakon dugo vremena nekorištenja ali iskopao sam ga iz starog roboforma, tako da eto...

 lol-čina

i toliko je to tebe jučer progonilo da nisi spavao i u totalnom delirijumu probudiš uspavani acc nakon 5g?

već sam putem whatsapp poslao link mom frendu šrinku, mlad je i specijalizant je,ali izvuć će neku dijagnozu...kad proanalizira javim ti.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 na 800 milijuna uređaja u svijetu
torrente kaže...

 lol-čina

i toliko je to tebe jučer progonilo da nisi spavao i u totalnom delirijumu probudiš uspavani acc nakon 5g?

već sam putem whatsapp poslao link mom frendu šrinku, mlad je i specijalizant je,ali izvuć će neku dijagnozu...kad proanalizira javim ti.

 nisi normalan majke mi, nisam zečina, ne pišem pod tim nikom... vidio sam maloprije čitajući po temi da me spominješ pa da ti riješim nedoumicu... i da, još uvijek ne volim ms, da ne bi nešto pomislio.... alo, ja nisam zečina!

Za žrtvenike i ognjišta, s Božjom pomoći
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2019 18:48 ((s)izgoreo).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 na 800 milijuna uređaja u svijetu
(s)izgoreo kaže...

 nisi normalan majke mi, nisam zečina, ne pišem pod tim nikom... vidio sam maloprije čitajući po temi da me spominješ pa da ti riješim nedoumicu... i da, još uvijek ne volim ms, da ne bi nešto pomislio.... alo, ja nisam zečina!

 ok. nećemo više...ovo nisu istine što čovjek radi od sebe.  biće bolje..biće dobro... duboko udisati i duuuugo izdisati...👍😘

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
15 godina
offline
Re: Windows 10 na 800 milijuna uređaja u svijetu
bunker kaže...

 

@ajar

 

Ako se već predstavljaš kao dio struke, popravljaš, održavaš, tvrdiš da ti ljudi donose ovo i ono, pa daj bar glumi profesionalca. Tvoje navijanje za win7, os koji više nema podršku proizvodjača, se debelo kosi sa svim pravilima i dignitetom struke kojoj tvrdiš da kao pripadaš. Da ima neka komora, expresno bi te trebalo izbaciti iz takvog udruzenja radi takvih nestručnih stavova. Jel bio golf2 izvrstan u svoje doba ? Jel golf2 izvrstan zato kaj bez frke guta ložu ? Usprkos toga ga zubak nema u ponudi niti ga igdje hvali iako je ta dvojka svojevremeno imala kaj za reći...  

 popravljam i održavam, da (sad dođe "ali") ali: moje službene struke su mr. sc. ek., nastavnik/profesor (IT i ekonomskih predmeta), grafičar (od dtp-a nadalje) i napokon - prevoditelj i sudski toomuch. tvoje navijanje za w10 je ... samo tvoje i još nekolicine ms-ovih jihadista. nemate apsolutno nikakav argument sebi u prilog (kao ni bilo koja religija*). kakva podrška? za koji q? sve kaj mi treba radi kak treba i radit će (u w7) i bez ms-a. nikakav sigurnosni sustav u uporabi mi nema veze s ms-om (niti je imao). ne nalazim nikakve bugove. dakle, o čemu ti? w10 se boota unedogled. ni na jednom forumu nemaju odgovor na to (imaju obećanja "da će se pozabaviti"; sve indijci!), w7 u sekundi. w10 je neintuitivan, sjeban, nasilan i glup. i ružan (ali to je subjektivno). nije mi ms ni mama ni tata (a nisam ni ja) da znaju što je najbolje za mene, a za njihove "preporuke" me zabole. jednoga dana, ako w10 postane stabilan os i sve ono što je sad w7 (pa i uključiv izgled, da) mogao bih razmisliti o prelasku na. dotad - k'o ih ... 

 

*sori, no meni su tvoji i torrenteovi (ima vas još par) panegirici w10 jednaki nagovaranju vjernika da odbacim ateizam "jer ću se jedino tako spasiti od pakla". ajde!? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Windows 10 na 800 milijuna uređaja u svijetu

In adr njuz, MS dodao delimičnu podršku za DX12 na Windows 7. Za sada radi samo sa DX12 verzijom WoW-a, no biće dodata i za druge naslove. AnandTech

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Windows 10 na 800 milijuna uređaja u svijetu

nemam nikakve zamjerke na Win10 radi i funkcionalan je kao sto su bili odlicni XP i Win7

waaagh
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows 10 na 800 milijuna uređaja u svijetu

molim forumaša zečinu da mi da user i pass svog acca kako bih mogao udovoljiti torrenteu i njegovoj nepogrešivosti, nastavit ću u istom tonu s pljuvanjem po msu, majke mi i sve...

bog te, pa ti se nisi promijeno ni mm... tvrdoglavo piliš li ga piliš, jebo te i zec i ms i ja

Za žrtvenike i ognjišta, s Božjom pomoći
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Windows 10 na 800 milijuna uređaja u svijetu

 

@ajar

 

Hoćeš reći da si i ekonomista, i nastavnik i grafičar i prevoditelj/tumač ( ili kak si već naveo... ) ? Super. Ja jedva stignem pratiti win i lin stalne izmjene i novosti da bih bio kolko tolko spreman na sve kaj donose svaki novi ciklus.

 

A kako ti to onda koristiš pc ako su tebi dostatne mogućnosti čiji razvoj je stao 2015 ? Kad odgovoriš onda ću ti navesti kaj više sve nemreš na win7 a možeš na win10. Svaka čast ako tebi sve to netreba, no takvi su rijetki i nisu bitni za statistiku koja odredjuje trendove i razvoj tehnologije. Krenućemo od popisa hardvera za kojeg nema drajvera osim za desetku...

 

I tak ti veliš da se win10 dugo bota... A jbm miša, onda dzabe nama ostalima fastboot  na uefi pločama koji glumi hibernaciju baš da bi znatno skratio load time...

Možda ti to neznaš podesiti ako se tebi win7 brze botne nego win10....ili koristiš stari hardver bez uefi mogućnosti.... Nevidim treću opciju...

 

😀

 

 
0 2 hvala 0
8 godina
offline
Re: Windows 10 na 800 milijuna uređaja u svijetu
bunker kaže...

 @zechina

 

Gubiš se, lutaš, i nekako sve veće besmislice izbacuješ.

 

Sad to prenesi sam na sebe:

bunker kaže...

Zar je zadaća operativnog sistema da dodje unaprijed nakrkan svim mogućim aplikacijama koje bi nekome od 1,5 milijardi usera moglo jednom zatrebati ??

 

Bing Food and Drink, Bubble Witch Saga, Bing Sports, Zune Music, Disney Magic Kingdoms, Spotify subscription... nadopiši sam.

Da, ovo je potpuno glupo i nepotrebno. Samo je besmisleno da onda vičeš "drš'te lopova" naokolo.


Radije bih da su konačno normalan Notepad stavili, da možeš txt na njemu napraviti za SVE ostale digitalne platforme uopće: od Raspberry Pi, PlayStation/Classic, Mac -OSX, iOS, Android, ChromeOS, bilo koji Linux... (ja mogu čitati tvoj .txt na Linux/Mac/Chrome Notepadu, ali ti ne možeš moj .txt na Win10 Notepadu, capisci?)
FYI: DOS, Symbian i Palm OS više ne postoje pa je "CR+LF only" - atavizam u 21. st.

(Ovo sa Notepadom ti je samo mali primjer, naravno, "aplikacije koja bi ti mogla jednom zatrebati")

 

bunker kaže...

Zabrinjavajuće je kod tebe što si pun kritika i savjeta za taj win10, čak tvrdiš da ga i nekoristiš, a svejedno imaš neobjašnjivu potrebu da ga napljuješ. 

 

Ja sam svoje Win10 Pro legalno platio i smeta me što mi je (i dalje, do daljnjeg) jednostavnije koristiti Linux. Što je tu tako čudno?

 

 

bunker kaže...

Bez ljutnje, ali ti ga neznaš niti instalirati ( pravilno ) niti podesiti ( pravilno ) i normalno da bu tvoji strojevi problematični kao i strojevi onih kojima bi ti pruzao te usluge.

 
Bez ljutnje, ali ti i ja nismo zajedno  ovce pasli. I ti i j
a znamo da "kolješ (Win7) po kućama" u fušu, a dokle god Win10 rade probleme, bit će i za tebe posla egzistencijalno, jer možeš prodavati "pravilno podešavanje Windows 10".

 

Btw, opet skačeš sam sebi u usta: zagovaraš politku prisilne automatike postavki Windowsa za svaku budalu, a onda inzistiraš na "pravilnom podešavanju Windowsa samo za znalce".
Jasno je iz aviona na čemu tezgariš.

8 godina
offline
Re: Windows 10 na 800 milijuna uređaja u svijetu
bunker kaže...

A kako ti to onda koristiš pc ako su tebi dostatne mogućnosti čiji razvoj je stao 2015 ? Kad odgovoriš onda ću ti navesti kaj više sve nemreš na win7 a možeš na win10.Krenućemo od popisa hardvera za kojeg nema drajvera osim za desetku...

 

 

 
I tu si stao.

Daj molim te objasni neukom puku koja je to komparativna prednost, osim nedostajućih drajvera i Candy Crush da prosječan korisnik MORA preći na  Win10???

Koliko znam, tvoj MS Paint koji je "jedini ultimativni alat za prosječnog korisnika" radi na Win7, dapače dolazi predinstaliran, dok ga na Win10 moraš - skinuti iz Storea.

 

bunker kaže...

I tak ti veliš da se win10 dugo bota... A jbm miša, onda dzabe nama ostalima fastboot  na uefi pločama koji glumi hibernaciju baš da bi znatno skratio load time...

Možda ti to neznaš podesiti ako se tebi win7 brze botne nego win10....ili koristiš stari hardver bez uefi mogućnosti.... Nevidim treću opciju...

 
Kakve veze ima (U)EFI sa fastbootom, a kamo li sa Win 7 vs Win 10???
I dalje imam negdje prastari laptop sa XP, sa hibernacijom (da, to je tajna "fast boota"), ali nema toliko sys update check netom poslije boota kao Win10.
fast boot može / ne mora biti podržan od motherboarda, hibernacija je pak vezana uz OS, unazad bar cca 10g.
UEFI nema veze s time, osim što novije ploče to bolje rade (a novi standard je UEFI).

"Znalac."

edit: ako si mislio reći da je Win10 bolje optimiziran za (u suradnji sa mb) "fast startup" (btw PR Win8-Win10 buzzword), Win 7 "specijalni" fast-boot - ne treba.
Stavi novu ploču / novi HW i SSD na jedan i drugi pa provjeri.  Pravi problem je u tome što fast startup ne uradi  pravi reboot sistema, pa hoćeš-nećeš ili ti to mora "update" uraditi, ili ćeš imati čudno ponašanje sistema (do pravog restarta). Kako bilo, Win10 je i dalje, za razliku od Linuxa, osuđen na restart za svaki drek, a to na Win10 duže traje nego li na Win 7.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2019 14:17 (Zechina).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice