Windows Defender mijenja ime te stiže i na macOS

poruka: 13
|
čitano: 4.470
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows Defender mijenja ime te stiže i na macOS".
15 godina
offline
Windows Defender mijenja ime te stiže i na macOS

u mojoj ulici windows defender nazivamo "rolete". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows Defender mijenja ime te stiže i na macOS

-stvari dolaze na svoje.. a uskoro će i verzija za linux da ne mora kroz wine ili novi dx..kako se već naziva kriptični wine za dx tj gaming..

-kad neće brdo muhamedu, .. eto MSa njima :) dok samo iz obzira prema taknoćudnim osjećajćićima juzera prilagođavaju naziv tj izbacuju windows.. kao ono što ih bode u oči, dok istovremeno koriste sve s mrskog MSovog svemira.

 

-btw, ne vidim što sad ajara muči.. defender ili win ili w10.. onak, čilaut, nije defender krivac za loše vrijeme ili klimatske promjene. Koristi rolete ako želiš. Moraš?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.3.2019 10:44 (ihush).
 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Defender mijenja ime te stiže i na mac
Virus se siri i na druge platforme. E neces u moju butigu razbojnice
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows Defender mijenja ime te stiže i na mac
Ajar kaže...

* * * "rolete". 

Ja ovo ne kontam.. objasni! 

15 godina
offline
Re: Windows Defender mijenja ime te stiže i na mac
Envy kaže...
Ajar kaže...

* * * "rolete". 

Ja ovo ne kontam.. objasni! 

 brane prozore od vjetra, kiše, tuče, svjetla, vrabaca ... postoje još i obrtnici za njihov popravak, tzv. "windows defenderisti" 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.3.2019 12:08 (Ajar).
16 godina
offline
Windows Defender mijenja ime te stiže i na macOS

Nemoj nikada objašnjavati foru Ajar... Tko shvati, shvati. :-D

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
 
10 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Windows Defender mijenja ime te stiže i na mac
Ajar kaže...

 brane prozore od vjetra, kiše, tuče, svjetla, vrabaca ... postoje još i obrtnici za njihov popravak, tzv. "windows defenderisti" 

sad od kad je promijenio ime možete ga zvati Memphis a može i Envy...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.3.2019 14:48 (Louis Pluto).
15 godina
offline
Re: Windows Defender mijenja ime te stiže i na mac
Korny1603987 kaže...

Nemoj nikada objašnjavati foru Ajar... Tko shvati, shvati. :-D

 neću nikad više, časna sestra i cijepljenog mi računala! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Re: Windows Defender mijenja ime te stiže i na mac
ihush kaže...

-stvari dolaze na svoje.. a uskoro će i verzija za linux da ne mora kroz wine ili novi dx..kako se već naziva kriptični wine za dx tj gaming..

-kad neće brdo muhamedu, .. eto MSa njima :) dok samo iz obzira prema taknoćudnim osjećajćićima juzera prilagođavaju naziv tj izbacuju windows.. kao ono što ih bode u oči, dok istovremeno koriste sve s mrskog MSovog svemira.

 

-btw, ne vidim što sad ajara muči.. defender ili win ili w10.. onak, čilaut, nije defender krivac za loše vrijeme ili klimatske promjene. Koristi rolete ako želiš. Moraš?

Muči ga gadan problem, navodno je ljubavnici rekel da Windows Defender dobro štiti njezine prozore od razbijanja.I kaj se dogodilo moš i sam procjenit, ljubavnica sad mora birat oče li uzet staklara ili zidara novih prozora.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
15 godina
offline
Windows Defender mijenja ime te stiže i na macOS

Mene zanima druga stvar: Da li će se naći bar jedan korisnik macOS-a, koji će ovo instalirati na svoj stroj? Ili će sve završiti na reklami?

Sinoć sam lega jutros...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows Defender mijenja ime te stiže i na mac
Ajar kaže...
* * *

 brane prozore od vjetra, kiše, tuče, svjetla, vrabaca ... postoje još i obrtnici za njihov popravak, tzv. "windows defenderisti" 

A toooo.... 

Korny1603987 kaže...

Nemoj nikada objašnjavati foru Ajar... Tko shvati, shvati. :-D

Ma nije da se fora ne može skontati, riječ je čisto o drugačijem nazivu. Naime u BiH se to izgovara "Roletne" a u HR ili odakle je već Ajar "Rolete", pa sam bio malo zbunjen.

 

BTW: na temu o AV. Od kada je izašao ovaj MS-ov proizvod (kupljen naravno pa prepakovan), o AV više nemam brige. Uhh kada se samo sjetim crackanje NOD32-ce a da ne govorim kemijanje za Server inačicu.

 

Decenija i kusur bez virusa. Za mene tema zaboravljena kao Dial-Up veza.

16 godina
offline
Re: Windows Defender mijenja ime te stiže i na mac
Nisi naletio na pravi virus.
16 godina
offline
Windows Defender mijenja ime te stiže i na macOS

NOD32 i Kaspersky - to su bili najbolji programi. Lagani za CPU i memoriju, dobro prepoznavanje virusa, brzi.

 

Ali instalacijom W10 sam zaključio da je third party virus nepotreban. Možda se vratim jednom.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice