Windowsi 10 uskoro će "pametnije" birati vrijeme z

poruka: 25
|
čitano: 7.815
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windowsi 10 uskoro će "pametnije" birati vrijeme z".
15 godina
offline
Windowsi 10 uskoro će "pametnije" birati vrijeme z

već vidim da ću morat sve windows servere stavit na blacklistu. i svakih 6 mjeseci ih pustit malo da rade pa opet blokirat.

 

i još najgore što imam neki bug sa novim r3 2200g i zadnjim windowsima 10, da se nakon svakog updejta bilo čega zablokira.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Windowsi 10 uskoro će "pametnije" birati vrije
Pa "active hours" je tu vec dugo?!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windowsi 10 uskoro će "pametnije" birati vrije
Brk kaže...
Pa "active hours" je tu vec dugo?!

 Jel'da da nisi procitao clanak do kraja?

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
10 godina
offline
Windowsi 10 uskoro će "pametnije" birati vrijeme z

Ma Win su više, nego odličan OS.

Korisnici se već navikli, pa je teško svima udovoljiti. 

 

Al' treba se pouzdati u AI. Nitko ne može zaustaviti napredak.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
2 7 hvala 0
14 godina
offline
Windowsi 10 uskoro će "pametnije" birati vrijeme z

Koliko glup ili pametan moraš biti da se ovoga nisu sjetili čim je Desetka izišla?! Iskusio sam tu frustraciju. Ne bih čak ništa ni rekao da je update prošao dobro na dvama računalima, ali nije. Izgubio radno vrijeme, a na kraju i mućak. Da mi se OS nije oporavio i vratio na stare postavke, ozbiljno bih počeo razmišljati o MacOS-u.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Windowsi 10 uskoro će "pametnije" birati vrijeme z

kak sad to?! kolko se ja kužim u psihometalurgiju, w10 je tu da korisniku zapovijeda kad će, što će i kako će, a ne obratno (kao 7, primjerice) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Windowsi 10 uskoro će "pametnije" birati vrijeme z

Vjerujem da znate kako je Apple na iOS iritantan kada ne instalirate nadogradnju na vrijeme. To je tako, ima korisnika koji nikada ne bi instalirali nadogradnju pa Microsoft mora malo "upiliti" da se to napravi. Napravili su veliko postignuće, a to je da gotovo 80% korisnika napravi upladate u niti 3 mjeseca. Kako bi to izgledalo da se korisnicima daje da sami to naprave ručno. Ne bi prelazili ni 20%. Uopće ne razumijem novinara koji se tome čudi. Jedino griješe u jednoj stvari. Sami preuzimaju ažuriranje. Trebali bi najprije korisniku slati poruke da sam preuzme ažuriranje, a tek onda ako ne ide, preuzimati sami. Ali eto što je tu je. 

 
2 5 hvala 0
8 godina
offline
Re: Windowsi 10 uskoro će "pametnije" birati vrije
MarkoRi:

Starom sustavu autonadogradnji ništa nije falilo. Sustav je sam pokupio nadogradnje i kod prvog sljedećeg restarta ih aplicirao. To su mogli poboljšati s upitom korisniku da preskoči nadogradnju do sljedećeg restarta. Nije problem XP bio u neprovođenju nadogradnji već u inherentnoj nesigurnosti - korisnik je radio iz administratorkog računa. Na poslu smo imali milijun problema dok nismo promijenili ovlasti - nakon toga nirvana (relativno govoreći)
Ja rekoh
13 godina
offline
Re: Windowsi 10 uskoro će "pametnije" birati vrije
ranko091 kaže...

već vidim da ću morat sve windows servere stavit na blacklistu. i svakih 6 mjeseci ih pustit malo da rade pa opet blokirat.

Još telemetrije? Jedva čekam. 

 

14 godina
offline
Windowsi 10 uskoro će "pametnije" birati vrijeme z

Ja se nikako ne mogu pomiriti s tim da Microsoft forsira instaliranje updatea i da ne postoji mogucnost da se update iskljuci. 

Koliko se puta zna dogoditi da neki update nije dobar i da se javi hrpa gresaka nakon azuriranja, sam proces zauzima dosta radne memorije i smanjuje dostupnu brzinu interneta. 

Po meni da nije toga, Windows 10 bi bio jedan jako jako dobar OS. Sama pomisao da netko non stop ima punu kontrolu nad tim sto ce se meni instalirati i u koje vrijeme mi je odbojna. I jos pored toga ako slucajno dodjes negdje gdje je sporiji internet, tek onda krecu problemi. 

Mislim da cu definitivno skinuti neku od starijih verzija Windowsa 10 gdje se update mogao potpuno iskljuciti, ili preci na dobar stari Windows 7. 

 
13 0 hvala 1
9 godina
offline
Windowsi 10 uskoro će "pametnije" birati vrijeme z

Što se tiče ovog restartanja usred rada, to mi se dogodilo jednom, ali sve je bilo spremljeno. Kad se Windows 10 restartao i instalirao update jednostavno sam podesio aktivne sate od 8.00 do 1.00 ujutro i nikad više nisam bio u ovoj situaciji. Smatram da je dobro to što se  sigurnosne zakrpe i bugfixevi instaliraju automatski (za ostale vrste updatea imam podvojena mišljenja). Prema mom iskustvu, većina "običnih" korisnika ni ne zna što je to update, a ako zna misli da mu to ne treba. Malo živciranja s restartanjem ipak je bolje od korištenja nesigurnih računala za online banking i druge osjetljive stvari.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.7.2018 11:24 (meme3).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Windowsi 10 uskoro će "pametnije" birati vrije

To da ces ti azuriranjima dobiti neku bolju sigurnost u odnosu na onoga koji ju nije dobio su price za malu djecu.

Onaj tko hoce uci u racunalo i doci do tvojih osobnih podataka, taj ce to i napraviti! 

Ne postoji taj sustav koji se ne moze hakirati, a pogotovo nece vrsnog hakera sprijeciti nekakva Microsoftova azuriranja.

9 godina
offline
Re: Windowsi 10 uskoro će "pametnije" birati vrije

Logično da će računalo sa svim sigurnosnim zakrpama biti sigurnije od onog na kojem ni jedan sigurnosni propust nije ispravljen. Ako ne instaliraš sigurnosne zakrpe, puno je vjerojatnije da ćeš pokupiti neki malware koji iskorištava određene sigurnosne propuste u operacijskom sustavu.

15 godina
offline
Re: Windowsi 10 uskoro će "pametnije" birati vrije
meme3 kaže...

Logično da će računalo sa svim sigurnosnim zakrpama biti sigurnije od onog na kojem ni jedan sigurnosni propust nije ispravljen. Ako ne instaliraš sigurnosne zakrpe, puno je vjerojatnije da ćeš pokupiti neki malware koji iskorištava određene sigurnosne propuste u operacijskom sustavu.

 ma ljudi su najgori malware na računalu. ne postoji taj sistem koji ljudi neznaju sjebat. :D

11 godina
offline
Re: Windowsi 10 uskoro će "pametnije" birati vrije
PzKpfw kaže...

Ma Win su više, nego odličan OS.

Korisnici se već navikli, pa je teško svima udovoljiti. 

 

Al' treba se pouzdati u AI. Nitko ne može zaustaviti napredak.

Ima li na ovom jebenom svijetu nešto što tebi nije odlično?

 

Baš ti zavidim. 

42
10 godina
offline
Re: Windowsi 10 uskoro će "pametnije" birati vrije

@markoBT

 

Dont't worry, be happy!

 

 

Prijatelju dragi, kaj mogu kad uživam u životu. Baš je dobro se zvati mojim imenom.

 

Za ljude, stvari i pojave koje mi i nisu baš tako odlične, ne obraćam pozornost.

Šteta mojeg vremena, energije i novca.

 

Samo pozitiva!

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windowsi 10 uskoro će "pametnije" birati vrije
markoBT kaže...
PzKpfw kaže...

Ma Win su više, nego odličan OS.

Korisnici se već navikli, pa je teško svima udovoljiti. 

 

Al' treba se pouzdati u AI. Nitko ne može zaustaviti napredak.

Ima li na ovom jebenom svijetu nešto što tebi nije odlično?

 

Baš ti zavidim. 

 Mene kolega podsjeća na Aleca Baldwina, kad je glumio Phoebinog dečka u Prijateljima. Idu oni na 35.godišnjicu braka roditelja od Monice i Rossa, kaže lik: ovo je najbolje proslava godišnjice ikad. Ode po piće: ovo je najbolje piće ikad. Poslije fešte ide sa Phoebe u njen stan: To je najbolje osvijetljen hodnik ikad 

Why so serious?
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.7.2018 13:58 (Cesc).
16 godina
offline
Windowsi 10 uskoro će "pametnije" birati vrijeme z

Mikrošuft vrhuška ili budaletine na kvadrat,što dalje to sve više od sebe rade bedake s pohvalom.Umjesto da prekopiraju dobro staro klasično rješenje sa Windows 7, ali ne zelenaša treba pokopat ko da ne postoji pa izmišljat blesavu toplu vodu.

 

 

 

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Windowsi 10 uskoro će "pametnije" birati vrije
=XFX=PlayHard kaže...

To da ces ti azuriranjima dobiti neku bolju sigurnost u odnosu na onoga koji ju nije dobio su price za malu djecu.

Onaj tko hoce uci u racunalo i doci do tvojih osobnih podataka, taj ce to i napraviti! 

Ne postoji taj sustav koji se ne moze hakirati, a pogotovo nece vrsnog hakera sprijeciti nekakva Microsoftova azuriranja.

Smisao updatea nije spriječiti vrsnog hakera da ti uđe u računalo. Smisao je spriječiti nevrsnog haker da ti uđe u računalo.

 

Vrsni se i tako neće zajebavat sa tvojim računalom. Njega interesiraju neka druga računala.

42
11 godina
offline
Re: Windowsi 10 uskoro će "pametnije" birati vrije
PzKpfw kaže...

@markoBT

 

Dont't worry, be happy!

 

 

Prijatelju dragi, kaj mogu kad uživam u životu. Baš je dobro se zvati mojim imenom.

 

Za ljude, stvari i pojave koje mi i nisu baš tako odlične, ne obraćam pozornost.

Šteta mojeg vremena, energije i novca.

 

Samo pozitiva!

Apsolutno!

42
5 godina
neaktivan
offline
Windowsi 10 uskoro će "pametnije" birati vrijeme z

Muahahahahaaa!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windowsi 10 uskoro će "pametnije" birati vrije
AKosir1990 kaže...

Muahahahahaaa!

 Muahahahahaaaa! :)

15 godina
offline
Re: Windowsi 10 uskoro će "pametnije" birati vrije
BDS kaže...
AKosir1990 kaže...

Muahahahahaaa!

 Muahahahahaaaa! :)

 Bwahahahahahahhahaha 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.7.2018 16:48 (syncmaster245b).
16 godina
offline
Windowsi 10 uskoro će "pametnije" birati vrijeme z

@syncmaster245b

 

eh sada, ti si Neo...to se ne računa

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Windowsi 10 uskoro će "pametnije" birati vrije
syncmaster245b kaže...
BDS kaže...
AKosir1990 kaže...

Muahahahahaaa!

 Muahahahahaaaa! :)

 Bwahahahahahahhahaha 

 

njah njah njah!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice