Wolfenstein II: The New Colossus - Slatko, ali i m

poruka: 13
|
čitano: 5.373
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Wolfenstein II: The New Colossus - Slatko, ali i m".
13 godina
neaktivan
offline
Wolfenstein II: The New Colossus - Slatko, ali i m

Dobra igra ali prekratka.

Svoje spasenje dugujem samo svom preziru prema opasnosti i svojoj iskušanoj tehnici strateškog povlačenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Wolfenstein II: The New Colossus - Slatko, ali i m

Nije mi jasno zašto je kratkotrajnost prikazana kao nešto loše. Tko uz faks/posao+obitelj ima vremena igrati duge igre osim čudaka kojima zbog toga ispaštaju ostali aspekti života?

 
3 16 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Wolfenstein II: The New Colossus - Slatko, ali
ks95hr kaže...

Nije mi jasno zašto je kratkotrajnost prikazana kao nešto loše. Tko uz faks/posao+obitelj ima vremena igrati duge igre osim čudaka kojima zbog toga ispaštaju ostali aspekti života?

 ti onda ocigledno nisi nikad preso neku sp kampanju u cca 8sati, dakle to ti je kao da si prdno...a ono najbolje tek treba docilp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
15 godina
offline
Re: Wolfenstein II: The New Colossus - Slatko, ali
ks95hr kaže...

Nije mi jasno zašto je kratkotrajnost prikazana kao nešto loše. Tko uz faks/posao+obitelj ima vremena igrati duge igre osim čudaka kojima zbog toga ispaštaju ostali aspekti života?

 Totalno promašeno razmišljanje.

 

Ako nemaš vremena, onda nemoj igrati.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
8 godina
odjavljen
offline
Wolfenstein II: The New Colossus - Slatko, ali i m

meni ne odgovara taj cjeli ''alternativna realnost setting'', napucavanje je dobro ...

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Wolfenstein II: The New Colossus - Slatko, ali i m

"U vrijeme kada desničarske struje uzimaju sve više maha", je, desničari su išli po Hamburgu i razbijali kad je bio skup G-20 tamo, također desničari upadaju na sastanke lokalnih rathausova u Leipzigu, to što svijet polagano klizi prema lijevom fašizmu treba ignorirati :) značenje riječi antifa nekad i danas kao da se u putu nisu sreli. Oni prije 70ak su bili stvarni borci protiv fašista, ovi današnji antife samo žele jednoumlje lijevog spektra mišljenja i naravno, svako propitkivanje koje odstupa od "liberalnog" mišljenja treba najstrože kazniti. 

 

Što se igre tiče, zašto bi kratkoća FPS-a bila mana? Taman toliko dugo možeš igrati da ne osjetiš zamor i dovoljno kratko da ostane u pozitivnom sjećanju, a ne da se grindanjem/skoro kao fizički posao probijaš kroz igru. 

Why so serious?
 
8 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Wolfenstein II: The New Colossus - Slatko, ali
ks95hr kaže...

Nije mi jasno zašto je kratkotrajnost prikazana kao nešto loše. Tko uz faks/posao+obitelj ima vremena igrati duge igre osim čudaka kojima zbog toga ispaštaju ostali aspekti života?

 Kakve veze ima dužina/ veličina igre igre s njenim korištenjem. Igraš koliko možeš. Netko igra jedanput tjedno.

Ja imam vremena dnevno igrati pola sata ali kad kupim igru volim kad je što duža, kvalitetna s puno nivoa itd.

 

kad sam bio mlađi proveo sam cijele noći na multićima a sad više ne ali volim ponekad odigrati nešto i ne trpi mi zbog toga niti jedan aspekt života niti sam čudak zbog toga.

 

@Boxer ti je na pristojan način napisao da nisi ni trebao komentirati na ovoj temi s takvim stavom.

Da, JA lično i osobno !
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.11.2017 2:29 (Anđeo bez falinge).
8 godina
offline
Wolfenstein II: The New Colossus - Slatko, ali i m

Bolje da je takva kakva je nego da su je napunili nekim bezveznim fillerima koji bi unistili pacing igre.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Wolfenstein II: The New Colossus - Slatko, ali i m

Mali ispravak. Nacional-socijalisti su, kao što im i samo ime govori, ekstremni ljevičari, a ne desničari (jaka država, oduzimanje privatnog vlasništva, kult radništva, kult ličnosti, jedna partija).

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.11.2017 10:03 (Rootsman).
 
5 3 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Wolfenstein II: The New Colossus - Slatko, ali i m

s obzirom da ne volim napucavanje nacista(isfuralo me) prešao sam je i nije loše iako mislio da će flopati, priča je dobra, atmosfera, prava hardcore pucačina

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Wolfenstein II: The New Colossus - Slatko, ali
Rootsman kaže...

Mali ispravak. Nacional-socijalisti su, kao što im i samo ime govori, ekstremni ljevičari, a ne desničari (jaka država, oduzimanje privatnog vlasništva, kult radništva, kult ličnosti, jedna partija).

 Mali ispravak. Nacisti su, kao što ime govori, ekstremni nacionalisti, desničari (vlastiti narod kao superiorna rasa, za probleme su okrivili židove i ljevičare-komuniste, kult čvrstog okrutnog vođe, zagovaranje jačanja i širenja germanske rase na štetu ostalih).  Socijalizam zagovara solidarnost među narodima, religijama i rasama, dok nacizam stavlja jedan narod na prvo mjesto (a fašizam stavlja državu na prvo mjesto). Desničarski element, u odnosu na socijalistički, u nacizmu je toliko izražen da ga skoro svi svrstavaju desno, a ne lijevo. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Wolfenstein II: The New Colossus - Slatko, ali
Mad-Max-X kaže...
Rootsman kaže...

Mali ispravak. Nacional-socijalisti su, kao što im i samo ime govori, ekstremni ljevičari, a ne desničari (jaka država, oduzimanje privatnog vlasništva, kult radništva, kult ličnosti, jedna partija).

 Mali ispravak. Nacisti su, kao što ime govori, ekstremni nacionalisti, desničari (vlastiti narod kao superiorna rasa, za probleme su okrivili židove i ljevičare-komuniste, kult čvrstog okrutnog vođe, zagovaranje jačanja i širenja germanske rase na štetu ostalih).  Socijalizam zagovara solidarnost među narodima, religijama i rasama, dok nacizam stavlja jedan narod na prvo mjesto (a fašizam stavlja državu na prvo mjesto). Desničarski element, u odnosu na socijalistički, u nacizmu je toliko izražen da ga skoro svi svrstavaju desno, a ne lijevo. 

 Zašto bi ljevičari bili isključeni od toga da budu nacisti? Internacionala je kao društveno superiorno uređenje vidjela komunizam, sad je to propalo, pa se u zapadu uvodi na mala vrata "socijalizam" i priča kako "pravi, istinski socijalizam još nije nigdje na svijetu zaživio." S druge strane, socijalizam u Venezueli i Sjevernoj Koreji zadnjih godina izgleda baš obećavajuće.  Recimo, u komunističkoj Poljskoj je svaki petak bio "black friday", a ne kao danas, jednom godišnje. Koliko su oni samo bili napredni Socijalizam/komunizam u Sjevernoj Koreji ima kult čvrstog okrutnog vođe (kojem su rođenjem dane božanske moći). U Kini kao nekom mješancu kapitalizma i komunizma, katolicima kineska država nudi novac kako bi slike Isusa zamijenili onima trenutnog kineskog predsjednika. Imali smo i mi solidarnost, bratstvo i jedinstvo 90tih i bravarov kult ličnosti pa znamo kako je to završilo... 

Why so serious?
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.11.2017 0:15 (Cesc).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Wolfenstein II: The New Colossus - Slatko, ali
hanteed kaže...

s obzirom da ne volim napucavanje nacista(isfuralo me) prešao sam je i nije loše iako mislio da će flopati, priča je dobra, atmosfera, prava hardcore pucačina

 Meni je nekako mlaka igra... Ne znam. Blašković je, ko neka ocavala gospođa, mekan, leveli tek tako da jesu (nisu mi baš neki upečatljivi), mrzim onaj dio šetanja po bazi, enigme i te ostale ko sidemisije. Uglavnom, šteta, lošije od prvog dijela i to dosta.

 

EDIT:

Tek sad sam pročitao recu...

  Za ozbač?! Likovi pod minus a leveli pod plust? Barem su likove dobro napravili za razliku od ocvale gospođe Blašković. A leveli su bezveze, blago rečeno... Sve nešto urbano, bez nekih super krajobraza i prepoznatljivosti a i jedini dio na kojem si mogao malo zastati da uživaš u prizoru - ne moš jer je kratak (kad izlaziš iz Roswell baze)

steam: skank666 origin:IhrvojeI
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.11.2017 8:11 (skank666).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice