Xbox PC Game Pass Preview od danas dostupan u Hrva

poruka: 16
|
čitano: 11.457
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xbox PC Game Pass Preview od danas dostupan u Hrva".
9 godina
offline
Xbox PC Game Pass Preview od danas dostupan u Hrva

ajde konačno. Jedino mi nije jasno kako nemaju točno određen datum kada će sve pustiti u pogon kako spada

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xbox PC Game Pass Preview od danas dostupan u Hrva

Hoće li i cijena biti nešto niža za naše područje ili je uzalud to očekivati?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xbox PC Game Pass Preview od danas dostupan u
Hexfire kaže...

Hoće li i cijena biti nešto niža za naše područje ili je uzalud to očekivati?

 

ja se molim da ne bude viša

16 godina
moderator
offline
Re: Xbox PC Game Pass Preview od danas dostupan u
Cansee kaže...

ajde konačno. Jedino mi nije jasno kako nemaju točno određen datum kada će sve pustiti u pogon kako spada

 Vrag odnia prišu, di si navalio...

 

Ajde sada barem znamo da znaju - da postojimo.

...
8 godina
offline
Re: Xbox PC Game Pass Preview od danas dostupan u

Kladim se da će biti viša cijena kad nam drape naše poreze još na to.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.2.2023 12:10 (DuxCro).
13 godina
offline
Re: Xbox PC Game Pass Preview od danas dostupan u
DuxCro kaže...

Kladim se da će biti viša cijena kad nam drape naše poreze još na to.

 Nisam ekonomski stručnjak, ali jučer sam uzeo 3 godine game pass Ultimate za 100 eura preko Turske. Da kupujem key za RH, po trenutnim cijenama bi to bilo oko 500 eura. Ne znam baš koliko je to realno.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Xbox PC Game Pass Preview od danas dostupan u Hrva

Sad vise xbox ekipa nece morat iz Turske i od kud sve ne kupovat pass 🥂

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox PC Game Pass Preview od danas dostupan u
MEGATAMA kaže...

Sad vise xbox ekipa nece morat iz Turske i od kud sve ne kupovat pass 🥂

 Ne znam baš da će to puno utjecati 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Xbox PC Game Pass Preview od danas dostupan u
Hexfire kaže...
DuxCro kaže...

Kladim se da će biti viša cijena kad nam drape naše poreze još na to.

 Nisam ekonomski stručnjak, ali jučer sam uzeo 3 godine game pass Ultimate za 100 eura preko Turske. Da kupujem key za RH, po trenutnim cijenama bi to bilo oko 500 eura. Ne znam baš koliko je to realno.

 ovo je baš dobar deal, brate za 100 eura hrpetina igara i još mnoge izlaze odmah. Jesu rekli šta za Starfield, hoće biti odmah dostupno?

8 godina
offline
Re: Xbox PC Game Pass Preview od danas dostupan u
Starfield Day 1 na Gamepassu. Iako me više veseli još uvijek nenajavljeni Gears 6 na UE5. E to će biti ludnica.
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.2.2023 12:46 (DuxCro).
13 godina
offline
Re: Xbox PC Game Pass Preview od danas dostupan u
Cansee kaže...
Hexfire kaže...
DuxCro kaže...

Kladim se da će biti viša cijena kad nam drape naše poreze još na to.

 Nisam ekonomski stručnjak, ali jučer sam uzeo 3 godine game pass Ultimate za 100 eura preko Turske. Da kupujem key za RH, po trenutnim cijenama bi to bilo oko 500 eura. Ne znam baš koliko je to realno.

 ovo je baš dobar deal, brate za 100 eura hrpetina igara i još mnoge izlaze odmah. Jesu rekli šta za Starfield, hoće biti odmah dostupno?

 Sve igre koje su pod okriljem Microsofta dolaze day one na Gamepass. Znači Starfield, slijedeći Fallout, Elder Scrolls, Forze, Haloi itd. A i općenito puno igara dođe day one koje baš i ne očekuješ. STALKER, Wo Long Dinasty, Lies of Pi... Ako prođe Activision deal, doći će day one i slijedeći Call of Duty i Diablo IV recimo. Dokle će to tako biti ne znam, ali zasad je game pass nenadmašni deal. Igram na PC-u i konzoli, brat igra na svom PC-u preko mojeg gamepassa. Nove igre, stare igre, svi mogući žanrovi. Kad bi takva cijena bila kod nas redovna, kome bi se uopće dalo zezati sa piratiziranjem.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Xbox PC Game Pass Preview od danas dostupan u Hrva

Dali je itko pokušao uzeti?Ja sam probao ali mi daje onu najskuplju verziju od 22 eura da uzmen,ostalih nema ili..?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox PC Game Pass Preview od danas dostupan u Hrva

Najveći dobitak je što ćemo napokon moći igrati Cloud igre preko konzole (i na mobitelu i PC-u bez petljanja sa VPN-om).

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox PC Game Pass Preview od danas dostupan u
Super za PC igrace ali pusiona za Xboxase jer Live i dalje nije dostupan u HR. Steta da u 2023. i dalje moramo fejkati regije.

Nadam se da ovo znaci i potencijalno prosirenje Livea u buducnosti.

Edit: sramotno je da je zadnje prosirenje Livea bilo 2014. godine.
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.2.2023 17:23 (greysaint0).
 
1 0 hvala 0
Xbox PC Game Pass Preview od danas dostupan u Hrva

nabavio sam si jedan laptop s rtx 3060 6gb 105w, nadam se da će biti dovoljno dobar za povremenu igru slijedeće 2 godine, koliko planiram držati laptopić.

volim smirenije igre bez nasilja poput cities skylines ili civilizationa, ili kakva dobra "lucas arts like" avantura, valjda ću naći nešto. Vidim da je novi monkey island izašao, to se mora probati!

 

 

btw. oftopic je ali evo upravo na laptopu radim u 140hz ili slično (pod "rad" mislim surfanje netom) i ne mogu vjerovati da ovo kažem ali ... više se ne bih nikad vratio na 60 hz. Baš nikad, evo razlika je ogromna. Ništa, HDMI 2.1 kabel slijedeća investicija (pod "investicija" mislim besmisleno razbacivanje teško zarađenih novaca), nema druge...

Moj PC  
0 0 hvala 0
Xbox PC Game Pass Preview od danas dostupan u Hrva

za one koji imaju isti problem kao i ja, gdje sam izludio što nikako nisam mogao se pretplatiti...

 

 

1. zaboravite na onaj gamepass s web stranice jer automatski postavlja da je regija UNITED STATES, pa validacija kartice ne prolazi.

2. instalirajte xbox insider program

3. otvorite ga te u njemu pronađite taj blesavi pc gamepass preview

4. "uzmite ga"

5. otvorite XBOX app, te ćete u njemu vidjeti novu stavku za gamepass

6. kod pretplate na gamepass meni je regija bila United Kingdom (postavljeno već od prije, nemam pojma kako da ovo izmjenim, probavao satima)

7. nema validacije kartice i regije koja je United Kingdom, pa možete nakon plaćanja završiti vašu avanturu s onim ????? PROFIT!

Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice