Xiaomi Mi 8 Explorer dobio 960fps mod

poruka: 4
|
čitano: 1.905
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi Mi 8 Explorer dobio 960fps mod".
14 godina
offline
Xiaomi Mi 8 Explorer dobio 960fps mod

Zanimljiva ideja, prozirni poklopac ili naljepnica na kucistu :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.12.2018 8:40 (bus).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8 Explorer dobio 960fps mod
bus kaže...

Zanimljiva ideja, prozirni poklopac ili naljepnica na kucistu :)

 poklopac je stvarno proziran , ali vidljive komponente nisu prave nego je iznad pravih komponenti komad plastike koji imitira komponente. da nema toga komada plastike i da su vidljive prave komponente povrh kojih su heatsinkovi to bi izgledalo dosta neprivlačno. meni se sviđa taj dizajn, i čak mi je ovo jedan od najljepših mobitela.  -na ovoj slici se može vidjeti kako unutrašnjost uistinu izgleda:

15 godina
offline
Xiaomi Mi 8 Explorer dobio 960fps mod

Ma telefon je bomba živa, i ova fora naljepnice ispod stakla su mi extra. Samo dobavljivost mu je katastrofalna a cijena se u nebo popela valjda jer je u limitiranoj seriji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Xiaomi Mi 8 Explorer dobio 960fps mod

Mi 8 ima 5 verzija, od toga su dvije sa prozirnom stražnjom stranom: Mi 8 Pro i Mi 8 Explorer. Ako sam dobro shavtio Pro je zapravo globalna verzija Explorera i nema pravi 3D Face ID nego nešto jednostavniju verziju face unlocka i jeftiniji je. Xiaomi je nedavno otvorio trgovinu u Londonu i mislim da je tamo dostupan za kupnju, može se naravno naručiti i online u nekom od shopova. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice