Xiaomi Mi 9 i Mi Mix 4 sa Snapdragon 855 SoC-om i

poruka: 13
|
čitano: 3.468
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi Mi 9 i Mi Mix 4 sa Snapdragon 855 SoC-om i ".
16 godina
offline
Xiaomi Mi 9 i Mi Mix 4 sa Snapdragon 855 SoC-om i

Još nije na tržište došao ni Mi Mix 3, a oni najavljuju Mi Mix 4???? Proizvodnja novih modela je tako brza da aktualni model ne uspije doć na tržište uopće... Koji je smisao toga?

Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi Mi 9 i Mi Mix 4 sa Snapdragon 855 SoC-o
Smisao je da drže publiku "napetom" da o tome čitamo i nabrijavamo se, i onda na kraju da uzmu novce.
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Mi 9 i Mi Mix 4 sa Snapdragon 855 SoC-om i

Nije mi ova vijest neka ekskluziva budući da je Mi 5 došao s SD 820, Mi 6 sa SD 835, Mi 8 s SD 845...

A Mixevi izlaze nekih pola godine kasnije s istim procesorom kao Mi serija.

 

Ne sumnjam da će to biti vrhunski mobiteli za relativno pristojnu cijenu - u usporedbi s konkurencijom.

Ja ću ih ipak preskočiti jer te zvijeri od procesora brže troše bateriju, a ne znam čemu tolika snaga osim za gaming.

Snapdragoni serija 6xx i 7xx su i više nego dovoljni za fluidan rad, po meni.

Moj PC  
5 1 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 9 i Mi Mix 4 sa Snapdragon 855 SoC-om i

Samo da nema notch..

Samsung Galaxy S9
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi 9 i Mi Mix 4 sa Snapdragon 855 SoC-o
Glavas_ZG kaže...
Smisao je da drže publiku "napetom" da o tome čitamo i nabrijavamo se, i onda na kraju da uzmu novce.

Nekad je to i imalo smisla jer je iz generacije u generaciju bilo konkretnih i znacajnih napredaka, ovo danas je totalna dosada...

14 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi 9 i Mi Mix 4 sa Snapdragon 855 SoC-o
Kresaux kaže...

 

Ne sumnjam da će to biti vrhunski mobiteli za relativno pristojnu cijenu - u usporedbi s konkurencijom.

Ja ću ih ipak preskočiti jer te zvijeri od procesora brže troše bateriju, a ne znam čemu tolika snaga osim za gaming.

Snapdragoni serija 6xx i 7xx su i više nego dovoljni za fluidan rad, po meni.

I ja sam mislio, ali S835 je meni stvarno znacajno responzivniji i brzi u radu od S660... Ipak je to kompromis...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 9 i Mi Mix 4 sa Snapdragon 855 SoC-o
ansha kaže...

I ja sam mislio, ali S835 je meni stvarno znacajno responzivniji i brzi u radu od S660... Ipak je to kompromis...

More bit da je to zbog UFS 2.0 kojeg sd660 ne podržava...

 

 

14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 9 i Mi Mix 4 sa Snapdragon 855 SoC-o
Kresaux kaže...

Nije mi ova vijest neka ekskluziva budući da je Mi 5 došao s SD 820, Mi 6 sa SD 835, Mi 8 s SD 845...

A Mixevi izlaze nekih pola godine kasnije s istim procesorom kao Mi serija.

 

Ne sumnjam da će to biti vrhunski mobiteli za relativno pristojnu cijenu - u usporedbi s konkurencijom.

Ja ću ih ipak preskočiti jer te zvijeri od procesora brže troše bateriju, a ne znam čemu tolika snaga osim za gaming.

Snapdragoni serija 6xx i 7xx su i više nego dovoljni za fluidan rad, po meni.

Zašto veća snaga?

Radi

.

Software još zaostaje ali hardware je već tu, velika većina poslova može se obavljati na taj način.

 

Osim toga vjerujem da će konzole u jednom trenutku izvjesiti bijelu zastavicu.

Tako da ima primjene bez brige budi, samo neka oni rade brže procove, naći će se primjena...

16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 9 i Mi Mix 4 sa Snapdragon 855 SoC-o
lllnuclearlll kaže...

Još nije na tržište došao ni Mi Mix 3, a oni najavljuju Mi Mix 4???? Proizvodnja novih modela je tako brza da aktualni model ne uspije doć na tržište uopće... Koji je smisao toga?

Smisao je da izgubljen kupac ili ovca misli da mu nekaj ipak treba, dakle potrošit lovu bezveze reda radi po mogučnosti na karticu.

 

Realno ne treba ti ništa više od navedenog Šajome, dakle SoC takvih performansi ili pogotovo kvaliteta fotki i to je to.

 

 

https://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/kamere-smartfonima-rasprava/255401.aspx?page=60&jumpto=5811578&sort=asc&view=flat

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 9 i Mi Mix 4 sa Snapdragon 855 SoC-o
rambox kaže...
lllnuclearlll kaže...

Još nije na tržište došao ni Mi Mix 3, a oni najavljuju Mi Mix 4???? Proizvodnja novih modela je tako brza da aktualni model ne uspije doć na tržište uopće... Koji je smisao toga?

Smisao je da izgubljen kupac ili ovca misli da mu nekaj ipak treba, dakle potrošit lovu bezveze reda radi po mogučnosti na karticu.

 

Realno ne treba ti ništa više od navedenog Šajome, dakle SoC takvih performansi ili pogotovo kvaliteta fotki i to je to.

 

 

https://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/kamere-smartfonima-rasprava/255401.aspx?page=60&jumpto=5811578&sort=asc&view=flat

 

 

 Ima frend Note 5, kupio ga na moju preporuku. Odlična kamera u idealnim uvjetima, ali u lošijim je katastrofa kad se usporedi s jačim modelima... SD636 je OK, ali ništa posebno... Osjeti se razlika kad se uzme jedan S9 u ruke. Zaslon također.

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.12.2018 17:35 (lllnuclearlll).
14 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi 9 i Mi Mix 4 sa Snapdragon 855 SoC-o
lllnuclearlll kaže...

 Ima frend Note 5, kupio ga na moju preporuku. Odlična kamera u idealnim uvjetima, ali u lošijim je katastrofa kad se usporedi s jačim modelima... SD636 je OK, ali ništa posebno... Osjeti se razlika kad se uzme jedan S9 u ruke. Zaslon također.

Tu je najveca razlika izmedju solidnih best-buy mobitela i flagshipa - kamera u losijim uvjetima. I razlika je ogromna....

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 9 i Mi Mix 4 sa Snapdragon 855 SoC-o
Kresaux kaže...

Nije mi ova vijest neka ekskluziva budući da je Mi 5 došao s SD 820, Mi 6 sa SD 835, Mi 8 s SD 845...

A Mixevi izlaze nekih pola godine kasnije s istim procesorom kao Mi serija.

 

Ne sumnjam da će to biti vrhunski mobiteli za relativno pristojnu cijenu - u usporedbi s konkurencijom.

Ja ću ih ipak preskočiti jer te zvijeri od procesora brže troše bateriju, a ne znam čemu tolika snaga osim za gaming.

Snapdragoni serija 6xx i 7xx su i više nego dovoljni za fluidan rad, po meni.

 Ne bih baš rekao da brže troše bateriju. Pogotovo ako prelaze na bolji proizvodni proces (7nm). Onda obično troše manje, uz bolje performanse od prethodnika...

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 9 i Mi Mix 4 sa Snapdragon 855 SoC-o
lllnuclearlll kaže...

Još nije na tržište došao ni Mi Mix 3, a oni najavljuju Mi Mix 4???? Proizvodnja novih modela je tako brza da aktualni model ne uspije doć na tržište uopće... Koji je smisao toga?

U odnosu na njihove proizvodne kapacitete, možda je tu ipak dovoljno brzo, recimo?! 

Uvjeren sam da su Xiaomi gadgeti vrhunski, pogotovu iz MIX linije, ali ako njih usreći prodaja X broja komada umjesto XX, jebi ga, to je ipak samo njihova računica, bez nas kao eventualne nepoznanice u jednadžbi! 

ATJ Lučko
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice