Xiaomi Amazfit Bip - pametni sat s autonomijom do

poruka: 8
|
čitano: 4.912
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi Amazfit Bip - pametni sat s autonomijom do ".
15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit Bip - pametni sat s autonomijom
Već neko vrijeme se može nabaviti u nekoliko dućana u ZG.
Amazfit Pace je ljepši al ni ovaj ne izgleda loše.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit Bip - pametni sat s autonomijom
Gdje se može nabaviti kod nas amazfit 2s?
13 godina
offline
Xiaomi Amazfit Bip - pametni sat s autonomijom do

Meni je bitno da pokazuje točno vrijeme i da zavibrira kad zvoni mobitel ili kad sam se udaljio od mobitela... A to bi po ovome trebalo biti unutar 4 mjeseca, zadovoljan bi bio i s mjesec dana

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit Bip - pametni sat s autonomijom
Hrco kaže...
Već neko vrijeme se može nabaviti u nekoliko dućana u ZG.
Amazfit Pace je ljepši al ni ovaj ne izgleda loše.

 Nije stvar ljepote koliko je stvar praktičnosti i autonomije, očekivani prelazak na ovo je za nekog tko takvo nešto nije imao nikad ili je imao Xiaomi MI Band 2 / 3

 

 facepalm...nisam vidio da je tema stara 1 godinu 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 19:45 (Ziga).
11 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit Bip - pametni sat s autonomijom
Ziga kaže...

 Nije stvar ljepote koliko je stvar praktičnosti i autonomije, očekivani prelazak na ovo je za nekog tko takvo nešto nije imao nikad ili je imao Xiaomi MI Band 2 / 3

 

 facepalm...nisam vidio da je tema stara 1 godinu 

 Ma nema veze kolko je staro, treba komentirati.

Bas gledam kako su nesto sje*ali da band 3 sa onom aplikacijom Mi Fit. Ne mogu vise maknut kineski ako sam spojen na tu aplikaciju i morao sam ju obrisati i instalirati Mi Bandage da si postavim na engleski ali sad mi nigdje vise ne pamti to sve.

 

Evo ovaj Bip mi je jedan od mogucih izbors za novi sat, trenutna cijena oko 500kn (novi Mi Band 3 je oko 200-250) te mislim da nudi ipak malo vise, zapravo, to sto platis toliko vise i dobijes. Nisam jos odlucio, gledam sve do stratosa koje su opcije, naravno, najviše me zanima koja ima najdulje trajanje baterije, zato gledam recenzije pa cu jos vidjeti, malo se raspitati u amazfit temi.

Kovačić
16 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit Bip - pametni sat s autonomijom

Prvo se moraš odlučiti što želiš od sata (i naravno koliko si spreman platiti).

Traje li baterija dva ili četiri tjedna ti je manje bitno od funkcija koje podržava (ako ti treba baš nešto točno određeno).

Npr. ja nikad ne bi dao svoju staru Fenix trojku za Bip, dok je moja žena zamijenila Apple watch s Bipom i preporodila se u toj mjeri da više uopće ne gleda Apple satove (iako je imala i jedinicu i dvojku i planirala nabaviti trojku LTE).

Gledam te!
11 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit Bip - pametni sat s autonomijom

A gledam opcenito sto sve satovi nude i za koju lovu, ali volio bih svakako da ima sve ono sto ima band 3 (kojeg imam trenutno), odnosno malo vise od toga. Arc i cor nemaju bas nesto vise od band 3, a duplo skuplji takod a gledam od bipa bipa preko pacea do stratosa (obicnog stratosa).

Kovačić
16 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit Bip - pametni sat s autonomijom
Veliki Brat kaže...

Prvo se moraš odlučiti što želiš od sata (i naravno koliko si spreman platiti).

Traje li baterija dva ili četiri tjedna ti je manje bitno od funkcija koje podržava (ako ti treba baš nešto točno određeno).

Npr. ja nikad ne bi dao svoju staru Fenix trojku za Bip, dok je moja žena zamijenila Apple watch s Bipom i preporodila se u toj mjeri da više uopće ne gleda Apple satove (iako je imala i jedinicu i dvojku i planirala nabaviti trojku LTE).

 Ja imam Fenix 3HR, brutala sat

 

zamjerka: nema stress test (samo uz HRM traku), nema REM mjerenje i nema opciju fitnessa u treninzima

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice