Xiaomi nekim korisnicima 'dijeli' YouTube Premium,

poruka: 13
|
čitano: 7.204
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi nekim korisnicima 'dijeli' YouTube Premium,".
15 godina
offline
Xiaomi nekim korisnicima 'dijeli' YouTube Premium,

Trebali ste pitati iz za Bosnu i Hercegovinu, više od pola foruma je iz BiH :-D

Samo kažem :-D

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi nekim korisnicima 'dijeli' YouTube Prem
Envy kaže...

Trebali ste pitati iz za Bosnu i Hercegovinu, više od pola foruma je iz BiH :-D

Samo kažem :-D

Bome, vrijeme je da se prebaci na ba domenu.

15 godina
offline
Re: Xiaomi nekim korisnicima 'dijeli' YouTube Prem
Envy kaže...

Trebali ste pitati iz za Bosnu i Hercegovinu, više od pola foruma je iz BiH :-D

Samo kažem :-D

 

love2ml86 kaže...

Bome, vrijeme je da se prebaci na ba domenu.

 pa da. ne zovu zagreb uzalud bosanđeles 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Xiaomi nekim korisnicima 'dijeli' YouTube Premium,

Samo je pitanje vremena kad će se Ameri namjeriti i na Xiaomi... i onda odu Google servisi... 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi nekim korisnicima 'dijeli' YouTube Prem
PICART kaže...

Samo je pitanje vremena kad će se Ameri namjeriti i na Xiaomi... i onda odu Google servisi... 

Ne brini, neće se namjerit. Postoji razlog zašto se baš Huawei našao na njihovoj meti.

13 godina
offline
Re: Xiaomi nekim korisnicima 'dijeli' YouTube Prem
I da se namjere na xiaomi za pol sata imas tutorial na youtubu kako dobit google servise kao i kod huawei mobitela
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi nekim korisnicima 'dijeli' YouTube Prem
domac5 kaže...
I da se namjere na xiaomi za pol sata imas tutorial na youtubu kako dobit google servise kao i kod huawei mobitela

Kod Xiaomija bi bilo još lakše. Huawei ima zaključan bootloader i ne žele ga otključat, pa se za instalaciju Google servisa na isti mora koristiti ugrađen backdoor i sumnjiva, potencijalno maliciozna aplikacija od nekog nepoznatog kineskog developera. Kod Huaweija valja imat na umu da zbog toga ne prolazi Google SafetyNet test, pa Google Pay uopće ne funkcionira. Valja imati na umu i to da te Google aplikacije na Huaweiju mogu prestati raditi u bilo kojem trenutku jer su iste instalirane na neslužbeni način.

 

Tko god kupuje novi mobitel i spomene mi Huawei, samo ga preusmjerim na Samsung, Xiaomi ili Motorolu (ako želi čisti Android). Onima koji žele skuplje uređaje, Sony.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.2.2022 17:04 (Marko :D).
3 godine
odjavljen
offline
Re: Xiaomi nekim korisnicima 'dijeli' YouTube Prem
love2ml86 kaže...
Envy kaže...

Trebali ste pitati iz za Bosnu i Hercegovinu, više od pola foruma je iz BiH :-D

Samo kažem :-D

Bome, vrijeme je da se prebaci na ba domenu.

 I redakciju treba da prebace, velika usteda.

15 godina
offline
Re: Xiaomi nekim korisnicima 'dijeli' YouTube Prem
Ma vi bosancerosi ste dojadili i Bogu i svijetu...
Biti bosanac je dijagnoza. :)
Yippee ki-yay, motherfucker! :)
13 godina
offline
Re: Xiaomi nekim korisnicima 'dijeli' YouTube Prem
Marko :D kaže...
domac5 kaže...
I da se namjere na xiaomi za pol sata imas tutorial na youtubu kako dobit google servise kao i kod huawei mobitela

Kod Xiaomija bi bilo još lakše. Huawei ima zaključan bootloader i ne žele ga otključat, pa se za instalaciju Google servisa na isti mora koristiti ugrađen backdoor i sumnjiva, potencijalno maliciozna aplikacija od nekog nepoznatog kineskog developera. Kod Huaweija valja imat na umu da zbog toga ne prolazi Google SafetyNet test, pa Google Pay uopće ne funkcionira. Valja imati na umu i to da te Google aplikacije na Huaweiju mogu prestati raditi u bilo kojem trenutku jer su iste instalirane na neslužbeni način.

 

Tko god kupuje novi mobitel i spomene mi Huawei, samo ga preusmjerim na Samsung, Xiaomi ili Motorolu (ako želi čisti Android). Onima koji žele skuplje uređaje, Sony.

 To s kineskom aplikacijom je jedna od metoda.. Mogu se staviti i obicni google servisi uz pomoc laptopa, google pay svejedno ne radi i koristim curve pay koji svoju svrhu odraduje jednako dobro..

Naravno ko kupuje novi mobitel nema smisla jebati se s time a jednako platiti. Mi koji kupujemo polovnjake dobijemo ispod 2000 kn flagship iz prosle godine jer eto huawei je, nema google servise.. A nijedna kamera ovih iz srednje klase ne moze nadmasit onu iz flagshipa, a sucelje leti.. Uz malo truda preko yt sredis si google servise i normalno koristis mob

 

A kaj se tice ovog yt premium, kaj postoji osoba koja ne koristi youtube vanced? 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.2.2022 20:36 (domac5).
11 godina
offline
Re: Xiaomi nekim korisnicima 'dijeli' YouTube Prem
Kaki vanced kad imam premium za 8 kn mjesecno
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi nekim korisnicima 'dijeli' YouTube Prem
domac5 kaže...
A kaj se tice ovog yt premium, kaj postoji osoba koja ne koristi youtube vanced? 

 Da ga imam za TV bih ga koristio. Ovako mi je indijski Premium najjednostavnija opcija. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Xiaomi nekim korisnicima 'dijeli' YouTube Prem
GSP kaže...
Kaki vanced kad imam premium za 8 kn mjesecno

 Kad bi obicni bar imao swipe kontrole za glasnocu i svjetlinu kao vanced.. Imao sam i sam indijski ali sam se vratio na vanced

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice