Xiaomi Mi Pad 4 Plus je veći Mi Pad 4 s 10,1-inčni

poruka: 6
|
čitano: 2.607
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi Mi Pad 4 Plus je veći Mi Pad 4 s 10,1-inčni".
12 godina
offline
Xiaomi Mi Pad 4 Plus je veći Mi Pad 4 s 10,1-inčni

Konacno 10 inca....

Samsung Galaxy S9
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi Pad 4 Plus je veći Mi Pad 4 s 10,1-inčni

E sada još da izbace nekakvu Mi Pad 4 Pro verziju sa 12+ inčnim ekranom i malo većom rezolucijom to bi bio pun pogodak.

 

S obzirom da tablet koristim gotovo isključivo za čitanje knjiga i stripova, a ovaj moj kinez od 10 inča sa full HD IPS ekranom služi već nekoliko godina bez problema još nemam potrebu da pređem na ovaj tablet, ali kada bi izbacili nešto veličine najvećeg iPada Pro, a prihvatljive cijene (oko 350-400 eura) to bi kupio bez razmišljanja.

 

Znam da postoje kineski tableti od 12 i više inča, ali ni jedan mi ne uliva povjerenje kao što bi to bio slučaj sa Xiaomijem čijim sam telefonima i više nego zadovoljan.

 
2 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Xiaomi Mi Pad 4 Plus je veći Mi Pad 4 s 10,1-i
Widowmaker kaže...

E sada još da izbace nekakvu Mi Pad 4 Pro verziju sa 12+ inčnim ekranom i malo većom rezolucijom to bi bio pun pogodak.

 

S obzirom da tablet koristim gotovo isključivo za čitanje knjiga i stripova, a ovaj moj kinez od 10 inča sa full HD IPS ekranom služi već nekoliko godina bez problema još nemam potrebu da pređem na ovaj tablet, ali kada bi izbacili nešto veličine najvećeg iPada Pro, a prihvatljive cijene (oko 350-400 eura) to bi kupio bez razmišljanja.

 

Znam da postoje kineski tableti od 12 i više inča, ali ni jedan mi ne uliva povjerenje kao što bi to bio slučaj sa Xiaomijem čijim sam telefonima i više nego zadovoljan.

 i ja bi rado 12"+ xiaomi, ima dosta kineskih brendova poput chuwi,teclast i voyo koji imaju velike tablete ali me brine pouzdanost tih uređaja.

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Pad 4 Plus je veći Mi Pad 4 s 10,1-i
Imao sam chuwi,totalno smeče.
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.10.2018 11:36 (zzz).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Pad 4 Plus je veći Mi Pad 4 s 10,1-i

Bio bi zahvalan na info gdje kupiti bez da mi zveknu carinu i pdv 

 

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Pad 4 Plus je veći Mi Pad 4 s 10,1-i
Araragi kaže...

Bio bi zahvalan na info gdje kupiti bez da mi zveknu carinu i pdv 

 

 https://www.honorbuy.com/

Odaberi eu sskladište.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice