Xiaomi Redmi Note 7 sa Snapdragon 660 SoC-om na Ge

poruka: 9
|
čitano: 3.807
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi Redmi Note 7 sa Snapdragon 660 SoC-om na Ge".
7 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 7 sa Snapdragon 660 SoC-om na Ge

Ala ih štancaju...

 

Samo me zanima hoće li kameru poboljšati. Sve ostalo je manje više isto.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 7 sa Snapdragon 660 SoC-om na Ge

Sumnjam da će se ovo baš nešto ludo prodavati. Hoće ako cijena bude mizerija, a kamera dobra kao i baterija. No, marketinški bi bilo bolje da su stavili SD710 i malo bolje kamere od prošlih uz iste cijene. Smatram da ih ovako jedino cijena može spasiti za zadržavanje iste prodaje, jer dizajn nije razigran kao kod Huawei-a i dostupnost je tradicionalno loša za neke velike brojke...

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 7 sa Snapdragon 660 SoC-om n

Marketinški nebitno. Premali je postotak kupaca koji mare ili znaju razliku u procesorima.

12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 7 sa Snapdragon 660 SoC-om na Ge

Ne slažem se s tobom, jer većina nas koji kupujemo kineske mobitele jako dobro znamo kakve tehničke značajke ima...

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 7 sa Snapdragon 660 SoC-om n
bNeo kaže...

Sumnjam da će se ovo baš nešto ludo prodavati. Hoće ako cijena bude mizerija, a kamera dobra kao i baterija. No, marketinški bi bilo bolje da su stavili SD710 i malo bolje kamere od prošlih uz iste cijene. Smatram da ih ovako jedino cijena može spasiti za zadržavanje iste prodaje, jer dizajn nije razigran kao kod Huawei-a i dostupnost je tradicionalno loša za neke velike brojke...

 Ak misliš da bude koštalo skoro kao stariXiaomi Redmi Note 5 model,malo morgen pa nije Šajomi lud da ispunjava sve želje kupaca.Realno ionak ti ne treba ništa bolje od žutanjaka, dakle SoC ili kamere foto+video itd.

 

Samo pogledaj kaj dobiš od Samsunga za istu lovu kao kod žutanjka.Kad to sve izvažeš, pa ljudi trebaju bit itekak zadovoljni da Šajomeki nude takve odlične mob pakete za malo love.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/kamere-smartfonima-rasprava/255401.aspx?page=60&jumpto=5811578&sort=asc&view=flat

 

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/otkrivene-gotovo-sve-znacajke-xiaomi-9-smartpho/265470.aspx?page=0&jumpto=5827477&sort=asc&view=flat

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
6 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 7 sa Snapdragon 660 SoC-om n
bNeo kaže...

Ne slažem se s tobom, jer većina nas koji kupujemo kineske mobitele jako dobro znamo kakve tehničke značajke ima...

 sd710 pali fejzbuk za koliko sekundi brže od sd 660? :D

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 7 sa Snapdragon 660 SoC-om n
"Ne slažem se s tobom, jer većina nas koji kupujemo kineske mobitele jako dobro znamo kakve tehničke značajke ima"

Ja znam, ali me zaboli za verziju SDa, zanima me samo baterija, kamera i donekle ekran.
6 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 7 sa Snapdragon 660 SoC-om n
bNeo kaže...

Ne slažem se s tobom, jer većina nas koji kupujemo kineske mobitele jako dobro znamo kakve tehničke značajke ima...

 

Ja bi baš rekao da ne znaju jer nebi oni toliko dugo gurali u telefone SD625 da se ne prodaje. 

Može biti da krivo gledamo na to i da jednostavno nije  u nama koji kupujemo izvana nego im to prolazi na domaćem tržištu i po storeovima pa mogu uvaliti slabiji CPU...

 

Ako se malo povedu za Mi Mix linijom što se tiče dizajna moglo bi biti pun pogodak, ako bude nešto ala Redmi Note 6 ne znam ni dal će uopće biti vrijedno prelaska s Redmi Note 5.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 7 sa Snapdragon 660 SoC-om n
Bit će još gore, imat će notch
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice