Xiaomi i službeno postaje proizvođač automobila

poruka: 11
|
čitano: 4.956
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi i službeno postaje proizvođač automobila".
15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi i službeno postaje proizvođač automobila

Pozdravljam svaki Kineski ulazak na tržište.

scientia est potentia
 
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi i službeno postaje proizvođač automobil
Ako bude kao s ostalim proizvodima - super, od zadnjih deset mobača koje sam kupio sebi i svojima devet je šaomi. Sad mjerkam njigove usisavače, a bogme i auto bi uzeo ako bude isti odnos kvalitete i cijene
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi i službeno postaje proizvođač automobila

 Jedino što oni nisu kao huawei, da se drže strikno mobitela i onda ih amer zahebe. Ovi uzimaju sve moguće grane tehnologije i samo naprijed se razvijaju. Jedino sami sebe mogu uništit. Huawei im je samo škola i podsjetnik da ne završe ko i oni.

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi i službeno postaje proizvođač automobil
Bojim se samo da ne bude cijenovno gotovo isti kao i ostali elektroauti. Jer onda ne budu konkurentni.
A kada konstruiraju auto za sigurnost ne gine mu velika cijena (zato jeftini kinezi ne prolaze crash testove i ne smiju se prodavati u USA, EU i Japanu).
Takoder se nadam da ce software dat nekome na zapadu radit, jer bugovi su prihvatljivi na mobitelu, kad je jeftiniji od ostali precijenjenih (ali isto tako bugovitih) proizvodaca, ali kod auta sve mora radit iz prve i stalno.
To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi i službeno postaje proizvođač automobil
gkelekov kaže...
Bojim se samo da ne bude cijenovno gotovo isti kao i ostali elektroauti. Jer onda ne budu konkurentni.
A kada konstruiraju auto za sigurnost ne gine mu velika cijena (zato jeftini kinezi ne prolaze crash testove i ne smiju se prodavati u USA, EU i Japanu).
Takoder se nadam da ce software dat nekome na zapadu radit, jer bugovi su prihvatljivi na mobitelu, kad je jeftiniji od ostali precijenjenih (ali isto tako bugovitih) proizvodaca, ali kod auta sve mora radit iz prve i stalno.

Neće biti, ali nas čeka invazija kineskih e-auta. NIO je već krenuo u EU preko Finske, sad će u Njemačku i ostale države.

 

Biti će zanimljivo vidjeti hoće li Xiaomi i za EV imati politiku max 5% margin. 

 

China's Xiaomi caps hardware profit margin at 5% indefinitely

https://asia.nikkei.com/Business/Companies/China-s-Xiaomi-caps-hardware-profit-margin-at-5-indefinitely

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.9.2021 12:11 (mzopg).
3 godine
protjeran
offline
Re: Xiaomi i službeno postaje proizvođač automobil
rokonja kaže...

 Jedino što oni nisu kao huawei, da se drže strikno mobitela i onda ih amer zahebe. Ovi uzimaju sve moguće grane tehnologije i samo naprijed se razvijaju. Jedino sami sebe mogu uništit. Huawei im je samo škola i podsjetnik da ne završe ko i oni.

 Ajd se prvo malo informiraj s cime se sve huawei bavi umjesto da lupas.

Radi se kompaniji koja je 10x veca od xiaomija.

6 godina
offline
Re: Xiaomi i službeno postaje proizvođač automobil
Mislim da kolega nije govorio o vrijednosti kompanije već o raznovrsnosti proizvoda u ponudi. Prvo skočiti pa reći hop?
3 godine
protjeran
offline
Re: Xiaomi i službeno postaje proizvođač automobil

Kolega nema pojma sta prica kad kaze da se huawei drzi striktno mobitela, a izgleda ni ti.

6 godina
offline
Re: Xiaomi i službeno postaje proizvođač automobil
uniball kaže...

Kolega nema pojma sta prica kad kaze da se huawei drzi striktno mobitela, a izgleda ni ti.

Čitati s razumjevanjem, Huawei se prvenstveno bavi komunikacijama što podrazumjeva i mobitele.

13 godina
offline
Re: Xiaomi i službeno postaje proizvođač automobil
picajzla0707 kaže...
Ako bude kao s ostalim proizvodima - super, od zadnjih deset mobača koje sam kupio sebi i svojima devet je šaomi. Sad mjerkam njigove usisavače, a bogme i auto bi uzeo ako bude isti odnos kvalitete i cijene

Od Xiaomija za sada imam samo Haylou TWS slušalice i 20.000 mAh power bank s kojima sam prezadovoljan. Sviđa mi se Poco X3 Pro, pa možda istim zamijenim trenutni mob ako me uskoro prestane služit, ili ako bude neka dobra akcija (što bude prije). I naravno, bacio sam pogled na njihove robotske usisavače; dobro bi došao budući da imam psa, pa je pod non stop pun dlaka. 😁

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.9.2021 21:27 (Marko :D).
2 godine
neaktivan
offline
Xiaomi i službeno postaje proizvođač automobila

Eto xiaomi rajmek money not problem... 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice