XPG napravio koncept igraćeg miša sa SSD-om od 1 T

poruka: 6
|
čitano: 2.889
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "XPG napravio koncept igraćeg miša sa SSD-om od 1 T".
15 godina
neaktivan
offline
XPG napravio koncept igraćeg miša sa SSD-om od 1 T

Hvala, ali ne hvala, dovoljno mi je kad razbijem skupocijeni miš u žaru borbe, ne želim da mi s njim ode i SSD...

scientia est potentia
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: XPG napravio koncept igraćeg miša sa SSD-om od
Može i terabajtni dildo.
expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
1 0 hvala 0
XPG napravio koncept igraćeg miša sa SSD-om od 1 T

zašto samo disk? Može i čitavi Raspberry Pi u miša staviti pa imaš praktički sve. Još samo da iz lijevog džepa izvučeš rollable tipkovnicu a iz desnog foldable smartphone koji bi služio kao ekran, rukavice bez prstiju na ruke i to je to.

 

 

Lp

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XPG napravio koncept igraćeg miša sa SSD-om od
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

zašto samo disk? Može i čitavi Raspberry Pi u miša staviti pa imaš praktički sve. Još samo da iz lijevog džepa izvučeš rollable tipkovnicu a iz desnog foldable smartphone koji bi služio kao ekran, rukavice bez prstiju na ruke i to je to.

 

 

Lp

 ali pi nije baš igrači stroj.

5 godina
offline
Re: XPG napravio koncept igraćeg miša sa SSD-om od
ranko091 kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

zašto samo disk? Može i čitavi Raspberry Pi u miša staviti pa imaš praktički sve. Još samo da iz lijevog džepa izvučeš rollable tipkovnicu a iz desnog foldable smartphone koji bi služio kao ekran, rukavice bez prstiju na ruke i to je to.

 

 

Lp

 ali pi nije baš igrači stroj.

 Pa nije ni ssd u misu....

15 godina
offline
Re: XPG napravio koncept igraćeg miša sa SSD-om od
Posmatrač kaže...

 Pa nije ni ssd u misu....

 pa i nije. ali daleko je i od klasike od 100-200mb/s. a za igrat igre dostojne pi-a je dovoljan i usb 2.0 stick.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice