YouTube Music glazbeni je servis s praktički neogr

poruka: 18
|
čitano: 35.435
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube Music glazbeni je servis s praktički neogr".
16 godina
offline
YouTube Music glazbeni je servis s praktički neogr

Ja imam YouTube family plan, 110kn mjesečno na 6 ljudi, 18,33kn mjesečno po osobi. Uključeno: YouTube bez reklama i da može u pozadini, zaključan ekran ili kak god, YouTube kids, YouTube premium sadržaj (serije i dokumentarci neki njihovi) i Google play music/YouTube music pretplata uključena.. za 18kn mjesecno se isplati

 
7 0 hvala 2
3 godine
protjeran
offline
Re: YouTube Music glazbeni je servis s praktički n
Ovo nisam znao da moze raditi u pozadini👍
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: YouTube Music glazbeni je servis s praktički n
Aki kaže...

Ja imam YouTube family plan, 110kn mjesečno na 6 ljudi, 18,33kn mjesečno po osobi. Uključeno: YouTube bez reklama i da može u pozadini, zaključan ekran ili kak god, YouTube kids, YouTube premium sadržaj (serije i dokumentarci neki njihovi) i Google play music/YouTube music pretplata uključena.. za 18kn mjesecno se isplati

 Također, samo sam otišao u Indiju (VPN) i isto to sve plaćam 18 kuna mjesećno, ali za svih... 

 

 

Što se tiće same usluge, zadovoljan sam i ono što ja slušam bez beda nađem. Što se tiće kvalitete zvuka, nisam zahtjevan korisnik tako da meni to sve OK zvuči na mojim slušalicama (soundcore liberty air).

Sve Vas Volim
3 godine
neaktivan
offline
YouTube Music glazbeni je servis s praktički neogr

Također imam youtube ali za 12kn za jednu osobu i super sam zadovoljan. Nadem sve sto mi treba za male pare. Radi u pozadini, nema reklama (i na obicnom youtubeu)....

Zero Waste * Minimalizam * Veganizam
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
YouTube Music glazbeni je servis s praktički neogr

Nema reklama ni na yt vanced-u, a može raditi i pozadini, s ugašenim ekranom... free  

Moj PC  
10 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: YouTube Music glazbeni je servis s praktički n
dax-lax kaže...

Nema reklama ni na yt vanced-u, a može raditi i pozadini, s ugašenim ekranom... free  

točno, a to sve može i browser u desktop mode s adblockerom :)

 

doslovno ništa ilegalno, ništa instalacije nekog apk odnedakle, nikakva kemijanja, sve dopušteno i legalno

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.7.2020 13:51 (digitall).
13 godina
offline
Re: YouTube Music glazbeni je servis s praktički n
dax-lax kaže...

Nema reklama ni na yt vanced-u, a može raditi i pozadini, s ugašenim ekranom... free  

 Ili jednostavno staviš modani Youtube Music i sve ti je otključano kao da si premium user, a za đabe

14 godina
offline
Re: YouTube Music glazbeni je servis s praktički n
Mislim da će mnogi s vremenom odustati od stvaranja na Youtube.
Nema reklama, nema zarade, ne isplati se gubiti vrijeme i volju na održavanje kanala.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: YouTube Music glazbeni je servis s praktički n
David87 kaže...
dax-lax kaže...

Nema reklama ni na yt vanced-u, a može raditi i pozadini, s ugašenim ekranom... free  

 Ili jednostavno staviš modani Youtube Music i sve ti je otključano kao da si premium user, a za đabe

 

Gdje ima za skinut i treba li root.

Pretpostavljam da treba.

Ja otkako sam navikao na vanced i za surfanje brave ne mohu zamisliti telefon bez toga.

13 godina
offline
Re: YouTube Music glazbeni je servis s praktički n
Silent horror1992 kaže...
David87 kaže...
dax-lax kaže...

Nema reklama ni na yt vanced-u, a može raditi i pozadini, s ugašenim ekranom... free  

 Ili jednostavno staviš modani Youtube Music i sve ti je otključano kao da si premium user, a za đabe

 

Gdje ima za skinut i treba li root.

Pretpostavljam da treba.

Ja otkako sam navikao na vanced i za surfanje brave ne mohu zamisliti telefon bez toga.

 Imaš PP

15 godina
offline
Re: YouTube Music glazbeni je servis s praktički n
Oldy kaže...
Mislim da će mnogi s vremenom odustati od stvaranja na Youtube.
Nema reklama, nema zarade, ne isplati se gubiti vrijeme i volju na održavanje kanala.

 Youtube je najjača platforma za distribuciju videa. Želiš biti dostupan velikom broju ljudi, a nitko nema više korisnika od Youtube.

I youtube isplaćuje nešto za gledanost i reklame, ali Youtuberi već odaaavnoo znaju kako se puno bolje unovčiti.

Sponzorirani reviewovi. Product placement. Merchendise shop. Patreon. I tako dalje.

Neće odustati od stvaranja na Youtube i nije istina da kad nema reklama, nema zarade. Nema za Youtube, ali ne mogu ni oni maknuti sadržaj koji je njima neprofitabilan jer moraju biti najveći da bi imali korisnike zasadržaj koji je profitabilan.

14 godina
offline
Re: YouTube Music glazbeni je servis s praktički n
Nisu svi na youtube veliki da bi imali sponzore. Ne samo na youtube nego općenito na netu.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube Music glazbeni je servis s praktički n
Bag76 kaže...
Ovo nisam znao da moze raditi u pozadini👍

 Moze i bez ikakvog placanja radit u pozadini, i dok je zakljucan ekran.

Samo u browseru kliknes desktop prikaz umjesto mobilnog.

Reklame blokiras obicnim ad blokerom. Neki browseri kao brave, vivaldi, opera imaju svoj bloker. Drugi kao firefox dopustaju exstenziju.

Ovo sve se odnosi na android i to sa obicnim browserom, bez vanced ili new pipe.

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
3 godine
protjeran
offline
Re: YouTube Music glazbeni je servis s praktički n
texas.bug kaže...
Bag76 kaže...
Ovo nisam znao da moze raditi u pozadini👍

 Moze i bez ikakvog placanja radit u pozadini, i dok je zakljucan ekran.

Samo u browseru kliknes desktop prikaz umjesto mobilnog.

Reklame blokiras obicnim ad blokerom. Neki browseri kao brave, vivaldi, opera imaju svoj bloker. Drugi kao firefox dopustaju exstenziju.

Ovo sve se odnosi na android i to sa obicnim browserom, bez vanced ili new pipe.

Kako?

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.7.2020 21:49 (Bag76).
10 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube Music glazbeni je servis s praktički n
Bag76 kaže...
texas.bug kaže...
Bag76 kaže...
Ovo nisam znao da moze raditi u pozadini👍

 Moze i bez ikakvog placanja radit u pozadini, i dok je zakljucan ekran.

Samo u browseru kliknes desktop prikaz umjesto mobilnog.

Reklame blokiras obicnim ad blokerom. Neki browseri kao brave, vivaldi, opera imaju svoj bloker. Drugi kao firefox dopustaju exstenziju.

Ovo sve se odnosi na android i to sa obicnim browserom, bez vanced ili new pipe.

Kako?

 

 Preglednik prebaci u desktop mode, pokreni youtube, i mozes slusati zvuk i kad je ekran ugasen/zakljucan. Isto kao sto mozes npr. slusat mp3 kad je ekran ugasen/zakljucan. 

Mozes izaci iz browsera, uci u drugu aplikaciju, zakljucat ekran, zvuk ce se i dalje reproducirati. 

Sve to sa obicnim browserom, firefox, brave, vivaldi,opera... S tim da u firefox trebas dodati blokator reklama, a ovi ostali imaju svoj. 

 

Ako zelis vise mogucnosti onda aplikacije kao vanced ili new pipe. Trosak nije niti 1 lipu.

 

 

 

 

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
4 godine
offline
Re: YouTube Music glazbeni je servis s praktički n

Nema neke alternative tome tako da nece tako skoro ni brzo. Izmedu ostalog niko nema kapaciteta da to moze podnijet kao google

14 godina
offline
YouTube Music glazbeni je servis s praktički neogr

Stalna borba između prebacivanja svega u Cloud i potrošnje prometa te spremanja svega na Micro SD te dostupnost u bilo kom trenutku. Danas se na MicroSD od 256 GB može nabacit velika kolekcija glazbe, a opet sa druge strane lijepo je sve imati i na nekom serveru dostupno sa svakog uređaja. Pošto ja slušam uglavnom 20tak izvođača, imam njihovu cijelu diskografiju na mobu, te sve uploadano na OneDrive. Oni koji vole slušati tisuće raznih pjesama malo će teže naći kompromis.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: YouTube Music glazbeni je servis s praktički n
uss kaže...

Stalna borba između prebacivanja svega u Cloud i potrošnje prometa te spremanja svega na Micro SD te dostupnost u bilo kom trenutku. 

Lijepo ti piše u članku da možeš skinuti pjesme i slušati ih offline. Piše i da aplikacija sama za tebe može skidati pjesme dok spavaš.

PSN - darklydexter
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice