YouTube Premium značajno poskupljuje na nekim trži

poruka: 34
|
čitano: 9.369
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube Premium značajno poskupljuje na nekim trži".
16 godina
offline
YouTube Premium značajno poskupljuje na nekim trži

Dok sam živ i dok je interneta će se naći drugi putevi, možda ne strogo legalni, možda sivi, ali reklame me neće dohvatiti niti na youtubeu, niti na stranici bug.hr.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: YouTube Premium značajno poskupljuje na nekim
hahhaajaads kaže...
nixass kaže...
hahhaajaads kaže...
Mar kaže...

Ko to plaća kad imate vanced, YouTube Pro i sl?

A onaj tko slusa pjesme i koristi yt music ? Ima kakva app za to a da je free ?

 

Naravno, bez reklama, da mogu slusat sta hocu kad je zaslon iskljucen, da ne trosi puno mb kad nisam na wajfaju (opcija bez videa, trosi malo vise od 100mb/h, da je opcija sa videom to bi bilo pun kufer vise) i naravno da ima auto opciju (kad pustim tipa rock, da mi pusta random popuparne rock pjesme), i uz to sve dobijem standard youtube bez reklama.

postoji i Vanced YouTube Music.

 Nice, nisam nit znao da ima vanced yt music, koja bi bila opcija za desktop ? Ima pun kufer nekakvih ali to je sve meni komplicirano za skinut (git, node i nekakve pm) i ne znam dal imaju reklame

 Za desktop ne znam iskreno.

Nisam ni ja znao za yt music donedavno a bio je izlistan u vanced manageru kojeg imam već poprilično dugo.

 

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
10 godina
offline
Re: YouTube Premium značajno poskupljuje na nekim
nixass kaže...
hahhaajaads kaže...
nixass kaže...
hahhaajaads kaže...
Mar kaže...

Ko to plaća kad imate vanced, YouTube Pro i sl?

A onaj tko slusa pjesme i koristi yt music ? Ima kakva app za to a da je free ?

 

Naravno, bez reklama, da mogu slusat sta hocu kad je zaslon iskljucen, da ne trosi puno mb kad nisam na wajfaju (opcija bez videa, trosi malo vise od 100mb/h, da je opcija sa videom to bi bilo pun kufer vise) i naravno da ima auto opciju (kad pustim tipa rock, da mi pusta random popuparne rock pjesme), i uz to sve dobijem standard youtube bez reklama.

postoji i Vanced YouTube Music.

 Nice, nisam nit znao da ima vanced yt music, koja bi bila opcija za desktop ? Ima pun kufer nekakvih ali to je sve meni komplicirano za skinut (git, node i nekakve pm) i ne znam dal imaju reklame

 Za desktop ne znam iskreno.

Nisam ni ja znao za yt music donedavno a bio je izlistan u vanced manageru kojeg imam već poprilično dugo.

 

Sad bas pogledao i ja manager, i ne kuzim kak ga nisam vidio kad sam skidao vanced na novi mob prije nekih god dana  Za desktop budem pregrmio, eventualno budem probao skinut ovih par app koje se preporucuju (a sve neka komplikacija za skinut)... btw hvala 

 

Edit: testirao odma na drugom mobu Revanced, skinuo obican yt i music i super rade  

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2022 18:35 (hahhaajaads).
13 godina
offline
Re: YouTube Premium značajno poskupljuje na nekim
Otkazao sam. Premalo ga koristim mjesečno da bi vrijedilo više od 7kn koliko sam plaćao. Isprobao sam smarttubenext kojeg je netko preporučio i na FireTV radi odlično. Ako prestane raditi, onda ću opet nešto kemijati.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice