Yr - aplikacija za vremensku prognozu servisa norv

poruka: 8
|
čitano: 5.360
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Yr - aplikacija za vremensku prognozu servisa norv".
15 godina
offline
Yr - aplikacija za vremensku prognozu servisa norv

i yr sve učestalije promaši ceo fudbal (čak i u istom danu) no vodeći niškoristi su i dalje (nadmoćno) dhmz uhljebi (kad prognoziraju vrijeme, kao da prognoziraju potres. "statistički promatrano, u posljednjih nekoliko desetljeća, otkako je mjerenja, ljeta su u prosjeku toplija od zima za čitavih petnaestak stupnjeva" ili poezija grofa vakule: "eci, peci, pec, savarakatini, promjenjivo oblačno sa gdjegod sunčanim razdobljima"). otkad se pojavio naš neverin, sve ostalo je z-dravo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2021 8:46 (Ajar).
Moj PC  
1 2 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Yr - aplikacija za vremensku prognozu servisa norv

Možda nije skroz precizna, ali je najmanje loša od ovih drugih sličnih aplikacija.

Od prikazanih 10 dana , prvih 5 dobro predvidi.

Moj PC  
4 0 hvala 1
7 godina
offline
Yr - aplikacija za vremensku prognozu servisa norv

Weather Underground je po meni najprecizniji za HR. Koristim taj izvor zadnjih 10 godina.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Yr - aplikacija za vremensku prognozu servisa
Windy, to mi je broj jedan, a za Zagreb i okolicu Kad će kiša!
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Yr - aplikacija za vremensku prognozu servisa norv

Foreca.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Yr - aplikacija za vremensku prognozu servisa
Windy je odličan! Radar i satelit su mu najjača stvar.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Yr - aplikacija za vremensku prognozu servisa norv

pecam 35 km od kuće, idem čamcem i svaki dan pratim prognozu. nema točne za duže od 24 sata a često i to fulaju, osim u periodima stabilnog vremena. 

ako idete u divljinu, nema bolje od kombinacije Real time lighting map za praćenje oluja i Windy-a, s čime eliminiraš sva iznenađenja.

 

uz rtlm sam se znao premjestiti desetak km i bez problema izbjeći neveru. 

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Yr - aplikacija za vremensku prognozu servisa norv

Ja već godinama koristim jedan html u koji sam nabacao nekoliko različitih meteo radara za Hrvatsku i Europu

Odnedavno sam to stavio na github da tome mogu pristupiti i s mobitela, jer sam bio ograničen samo na laptop, tako da eto sad tome može pristupiti bilo tko od bilo kud

Pa evo čisto ako to želi: https://jurakovic.github.io/meteo/

 

Atomska bubamara
 
1 0 hvala 5
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice