Završila je prva sezona serije The Last of Us - ka

poruka: 35
|
čitano: 32.267
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Završila je prva sezona serije The Last of Us - ka".
16 godina
offline
Završila je prva sezona serije The Last of Us - ka

Prokleta Abby! 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Završila je prva sezona serije The Last of Us - ka

Imam podijeljeno mišljenje. Serija mi super krene, oduševljenje max. Onda maknu obješenog Joela kojeg spasi Billy, dio potrage za akumulatorom, Billi se ubije, totalno razočarenje, Davidova epizoda kao u igri najbolji dio serije, kraj mi nekako zbrzan, nema tunela straha, borba u bolnici meh. Nekako mi fale gljivoliki, slabo su zastupljeni. Jedan jedini bloater :/

 

Bella iznenadujuče dobra kao Elie, Pedro očekivano dobar.

 

I sad iduća sezona trudnica na osvetničkom pohodu. Nadam se da neće toga biti kao u igri, radnju je očito pisao netko tko nema djece niti poznaje što je spontani pobačaj. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.3.2023 8:44 (Gajotres).
 
4 0 hvala 0
15 godina
online
Završila je prva sezona serije The Last of Us - ka

Nisam igrao igru, volim post-apokaliptične priče

 

Serija je meh... iako mi se sviđa to što se više bazira na postranične radnje u svakoj epizodi posebno nego na glavnu radnju, te postranične radnje su također meh. Wokerstvo im nije nužno trebalo iako bi prošlo u trećoj epizodi jer ono kao prepper je prepper upravo jer je gay pa se osjeća nesigurno i zato je prepper ali ona druga s curama je bila potpuno nepotrebna. Na kraju, ni John Wick ne bi pozavidio na ubojitim vještinama glavnom glumca što je također meh, kao i to da su zombiji više tu kao nekakva eto povremena nepogoda nego stvarni problem. cijeli svijet u priči zato ne drži baš vodu jer bi se u stvarnosti preživjeli ljudi vrlo brzo oformili nazad uz tako blagu prijetnju.

Neka ukupna ocjena 4/10, taman za zaspat

 
14 1 hvala 1
14 godina
offline
Završila je prva sezona serije The Last of Us - ka

Serija je izvrsna, čak i bolja od igre što je bilo jako teško izvesti...naravno meni, ne očekujem da će se ljudi složiti :D

 

Likovi su izvrsno napisani, nema crno bijelih likova, praktički svi likovi su sivoj zoni i za sve likove možeš nači neko opravdanje zašto tako postupaju.

Super da nisu od ove serije napravili još jednu TWD seriju sa hordama i likovima koji nose pun ruksak municije i po epizodi skinu stotinjak gljivolikih.

 

 

Čeka se druga sezona, pogotovo jer nisam igrao drugu igru, ali budem kad ju portaju na PC...ali serija će prije toga (miožda ipak iznenade i izbace istovremeno)

 

Moj PC  
0 5 hvala 0
13 godina
offline
Re: Završila je prva sezona serije The Last of Us
Nista posebno 7.1/10 maksimalno...
Sve nesto nabacano a nista ...
9 godina
offline
Završila je prva sezona serije The Last of Us - ka

na kraju sve skupa ok serija, ali ništa posebno meni, na imdbu previsoka ocjena, od mene jedna solidna 7,5/10

Moj PC  
0 0 hvala 0
Završila je prva sezona serije The Last of Us - ka

Nije mi žao da sam je pogledao, i drago mi je da je završilo. Drugu sezonu najvjerojatnije neću gledati, naprosto nemam neki interes za daljnjom radnjom.

 

 

 

btw. igru nisam nikad igrao tako da ne znam koliko prati radnju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Završila je prva sezona serije The Last of Us - ka

uz velike napore i dobru volju, dogurao do sedme i nekih 20-ak min.

naprosto ne ide dalje... tromo mrcvarenje.

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
6 1 hvala 0
6 godina
offline
Završila je prva sezona serije The Last of Us - ka

dosadno da dosadnije nemože biti

 
8 1 hvala 0
15 godina
offline
Završila je prva sezona serije The Last of Us - ka

Pohvalio bih da su poneke scene doslovno kopija iz igre. Neke!

 

Dramski dio je predugačak za TV i onda shvatim da ti nedostaju sekvence kad igraš igru. Fali onaj adrenalin dok igraš i onda kad gledam TV - ide presporo. Kaže mi frend da se ovi stalno šanciraju. Tako je i u igri, samo svakih 5-10min imaš borbu i ostalu mehaniku igre koja razbije tu dramu. 

 

Sve u svemu, nije loše za pogledati. Možda bi bilo uspješnije da sam pogledao tamo negdje 2026. pa bi možda odgledao sve. Ovako mislim da neću stajati od uzbuđenja za drugu sezonu. S obzirom da bi mogli čekati i 2 godine, možda i zaboravim na seriju.

In vino veritas
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Završila je prva sezona serije The Last of Us - ka

meni je serija super. ima mi taj vibe iz igre. malo su mi spore bile epizode za bill i frankom i riley u trgovackom centru. ali jedino mi je zao da malo cesce ne vidimo zarazene. znam da ne moze bit ko u igrici ali mi je malo bezveze da smo bloatera vidjeli samo jednom u prvoj sezoni

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Završila je prva sezona serije The Last of Us
Izgubili su dosta gledatelja s forsiranjem LGBT zastupljenosti u seriji. Gadi mi se to forsiranje, na kraju serija/film postanu nerealni zbog takvih sranja
 
16 4 hvala 1
15 godina
offline
Re: Završila je prva sezona serije The Last of Us
dd.inc kaže...
Izgubili su dosta gledatelja s forsiranjem LGBT zastupljenosti u seriji. Gadi mi se to forsiranje, na kraju serija/film postanu nerealni zbog takvih sranja

 Je, istina je, takve scene mogu jako uznemiriti latentne pedere, a takvih je puno. Nama heteroseksualnima to je sve jedno. Ne zanima nas. 

14 godina
offline
Završila je prva sezona serije The Last of Us - ka

Serija je kedna od nagledanijih u povijesti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Završila je prva sezona serije The Last of Us
nije loše, ali je presporo, u paraleli sam gledao drugu seriju i ništa nisam propustio...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Završila je prva sezona serije The Last of Us
dd.inc kaže...
Izgubili su dosta gledatelja s forsiranjem LGBT zastupljenosti u seriji. Gadi mi se to forsiranje, na kraju serija/film postanu nerealni zbog takvih sranja

 Ja sam prozvan homofobom kad sam ovo spomenuo :D :D :D :D :D odnosno da mi se ne sviđa EP03

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.3.2023 12:45 (Gajotres).
14 godina
offline
Završila je prva sezona serije The Last of Us - ka

Kome smeta nek ne gleda drugu szonu, ima i drugih serija 

Moj PC  
2 2 hvala 0
2 godine
online
Re: Završila je prva sezona serije The Last of Us
rjakopec kaže...
Je, istina je, takve scene mogu jako uznemiriti latentne pedere, a takvih je puno. Nama heteroseksualnima to je sve jedno. Ne zanima nas. 

 

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano na miševima.
15 godina
offline
Završila je prva sezona serije The Last of Us - ka

Gledljivo ali me ne vuče da gledam i dalje. Vjerojatno ču gledati i drugo sezonu onako na poluautomatski po inerciji ali što se mene tiče mogu i završiti seriju sa ovom prvom sezonom, nebi mi nedostajala.

 

7/10 onako blagonaklono jer je produkcija na nivou iako mi dosta drugih stvari ne štima.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Završila je prva sezona serije The Last of Us - ka

Nije gledljivo, 1/10

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.3.2023 16:15 (john142).
 
2 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Završila je prva sezona serije The Last of Us
rjakopec kaže...

 Je, istina je, takve scene mogu jako uznemiriti latentne pedere, a takvih je puno. Nama heteroseksualnima to je sve jedno. Ne zanima nas. 

 

Kaze onaj ciji je avatar u najmanju ruku bipsic.

6 godina
offline
Re: Završila je prva sezona serije The Last of Us
jacob33 kaže...
rjakopec kaže...

 Je, istina je, takve scene mogu jako uznemiriti latentne pedere, a takvih je puno. Nama heteroseksualnima to je sve jedno. Ne zanima nas. 

 

Kaze onaj ciji je avatar u najmanju ruku bipsic.

 Jesi ljubomoran?

 

 

Uglavnom meni je serija odlična, razumjem zašto Marvel/DC dječici nije dobra jer se previše priča i premalo ubija.... ali gle čuda jedna od najgledanijih serija ikad tako da sva sreća da neslušaju Rvacke stručnjake.

Ove Woke piz....e oko kojih jedni plaču nema smisla ni spominjat jer su za mene na istom nivou kao oni klečavci na trgu, više pažnje im pridodaješ osječjaju se važniji a u biti su ograničeni debili.

14 godina
offline
Završila je prva sezona serije The Last of Us - ka

Nek ne gledaju dalje, ima drugih serija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Završila je prva sezona serije The Last of Us - ka

nasilje je u redu, čak i pretjerano nasilje poput kanibalizma, mrcvarenja, razbijanja lubanje, masovnog pokolja, izostanak čak i najosnovnijih moralnih načela i povratak u srednji vijek to je čak isto OK ... ali ne, uzjebali se radi 2 gay osobe što ... su zajedno jele ručak i sadile jagode... eee gasi TV, negledljivo, piši HBO da si uznemiren i povrijeđenih osjećaja...

Moj PC  
2 13 hvala 0
11 godina
offline
Re: Završila je prva sezona serije The Last of Us
neutrino kaže...

Bitno da su Annu Torv odmah riješili.

 

Pa meni je to jedna od pozitivnijih stvari u seriji. I dan danas me uhvati tesko susramlje kad se sjetim njene interpretacije Leonarda Nimoya u Fringe.

 
1 3 hvala 0
3 godine
offline
Završila je prva sezona serije The Last of Us - ka

Toliko je dobra da sam zaboravio vec 3 epizode pogledati, nakon kanibala sam odustao jer nezelim u nekoj od sljedecih epizoda docekati Harry Pottera
4/10!

Moj PC  
2 2 hvala 0
13 godina
offline
Završila je prva sezona serije The Last of Us - ka

Ma da gledat pederluk kak se jebu i curice zvale terajte se u 3 pm .... 😂

Mozda 2 sezona bude bolja, mozda....

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Završila je prva sezona serije The Last of Us
Dao bih joj 10/10 samo zbog forumskih TD-ova, ali stid me lagati da sam je gledao.
Imam averziju prema filmovima/serijama u kojima znam što će se dogoditi.
 
0 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Završila je prva sezona serije The Last of Us
BlueMax kaže...

Imam averziju prema filmovima/serijama u kojima znam što će se dogoditi.

Znao si samo (kao i svi mi) da će ove sezone "mala" stići na odredište, i to je sve što si mogao predvidjeti..khmm.khmm

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano na miševima.
13 godina
offline
Završila je prva sezona serije The Last of Us - ka

nakon tolikog hypea, serija ništa posebno, još je najviše tog woke preseravanja a premalo zombija...5/10 max za seriju, 9/10 za glavne glumce..

Mandalorian, Breaking bad, Better call Saul, Obi-wan, Andor, House of dragon su sve miljama ispred...

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.3.2023 10:56 (tvargek).
Moj PC  
5 1 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice