Završio je .debug, tehnološki spektakl godine

poruka: 4
|
čitano: 4.164
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Završio je .debug, tehnološki spektakl godine".
10 godina
offline
Završio je .debug, tehnološki spektakl godine

 

Hvala Bugovcima na svemu. Ovo je bilo odlično i maestralno. BUG kao instituacija je avangrada.

Organizraju događaju u nepovoljnim uvjetima, gdje svaki tjedan druga pjesma iz kriznog C-19 štaba. Al' Bugovci su hrtabra ekipa. Srčana, odlučna, beskompromisna.

 

Predavanja vrhunska, ne znaš kojeg je bolje od boljega. Za svakog ima vrlo kvalitenog sadržaja. Nje lijep nekoga posebno isticati, al' ono...

Ivan Voras, najbolja pojava, najbolji outfit. Vrhunski kompjuteraš, dokazani poduzetnik, pisao je vrlo dobre tekstove za BUG/Mreža, ...jednostavo kralj.

 

Mate Rimac je imao vrlo emotivno izlaganje, gdje je gledateljima otvorio dušu, kako je sve visilo o koncu, al' na kraju je ipak uspio zatvoriti financijski plan, te krenuti dalje.

 

Tomislav Car je po tko zna koji put dokazao da je jednostavno car u najboljem mogućem pogledu.

 

Bilo mi je vrlo drago vidjeti nenadmašnoga Olega Maštruka ponovo u voditeljskoj ulozi.

 

Za mene koji sam ovo pratio on-line, bila je velika časti i ponos na taj način biti dio .debug-a 2021.

 

Evo skupne slike bugovaca kao organizatora. Zapamtite ove ljude:


 

 

Jednog dana ovo će biti fotka za analogiju hrvatske informatike, regionalne, a bogami i svjetske informatike.

Ljudine!!!

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.6.2021 19:55 (PzKpfw).
Moj PC  
4 9 hvala 2
14 godina
offline
Završio je .debug, tehnološki spektakl godine

Jes ti dobro svezo cipele.... 

 

i u onoj temi o komentiranju auta si bio kao vojnik sjeverne koreje kolko si ih branio..... 

VenAtoR#2231
Moj PC  
6 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Završio je .debug, tehnološki spektakl godine
jocommb kaže...

Jes ti dobro svezo cipele.... 

 

i u onoj temi o komentiranju auta si bio kao vojnik sjeverne koreje kolko si ih branio..... 

 Tom panzeru je pervitin žešće naškodio.

15 godina
offline
Re: Završio je .debug, tehnološki spektakl godine
Panzer je jedna od kvalitetnijih trolcina na bug forumu
 
6 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice