Zbog problema zaustavljena nadogradnja Galaxyja S8

poruka: 20
|
čitano: 6.230
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zbog problema zaustavljena nadogradnja Galaxyja S8".
14 godina
neaktivan
offline
Zbog problema zaustavljena nadogradnja Galaxyja S8

Glupost. Zna se da je pravi razlog izlazak S9 pa tek onda ide Oreo za S8 jer će tad iznenada otkrit problem. Klasika

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Zbog problema zaustavljena nadogradnja Galaxyja S8

a mozda i nije glupost ja na nokiji 6 dobil gresku no command kad sam nadograđival na oreo tek iz drugog pokusaja je proslo sve ok u redu ...

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zbog problema zaustavljena nadogradnja Galaxyja S8

6 mjeseci su imali beta verziju i sad kao ovo. Razlog je S9, jer će vjerovatno osim klasike s kamerama i procesora to biti isti mobitel kao i S8, nešto kao što Apple radi s iPhoneom, isti uređaji iz godine u godinu samo malo procesor i kameru pojačaju i to je kao novi mob.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.2.2018 18:18 (PlayMaker10).
 
10 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Zbog problema zaustavljena nadogradnja Galaxyj
Eto koliko Samsung cijeni svoje kupce!

Mislim da cu ipak na mate 10pro!

Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
6 1 hvala 0
9 godina
offline
Zbog problema zaustavljena nadogradnja Galaxyja S8

zanimljivo koliko povlacenja tog 8.0

izmedu ostalih oneplus sa skoro cistim os-om, a1 sa potpuno cistim os-om...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zbog problema zaustavljena nadogradnja Galaxyj
digitall kaže...

zanimljivo koliko povlacenja tog 8.0

izmedu ostalih oneplus sa skoro cistim os-om, a1 sa potpuno cistim os-om...

 HTC isto tako

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
7 godina
neaktivan
offline
Re: Zbog problema zaustavljena nadogradnja Galaxyj
A kad će onda s7 dobiti?
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Zbog problema zaustavljena nadogradnja Galaxyj
mind_challenge kaže...
digitall kaže...

zanimljivo koliko povlacenja tog 8.0

izmedu ostalih oneplus sa skoro cistim os-om, a1 sa potpuno cistim os-om...

 HTC isto tako

ne sjecam se da je ikad bilo toliko povlacenja jedne nadogradnje.. a 8.0 u odnosu na 7.0 je vjerojatno najmanja nadogradnja do sada

16 godina
offline
Zbog problema zaustavljena nadogradnja Galaxyja S8

Sto se mene tice moj S7e ne mora ni da dobije nadogradnju, meni je Nougat sasvim dovoljan. Nisam nesto toliko upucen u novosti koje donosi Oreo ali nesto ne vidim da se spominju neke grandiozne promjene i novosti.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zbog problema zaustavljena nadogradnja Galaxyj
veseli007 kaže...
Eto koliko Samsung cijeni svoje kupce!

Mislim da cu ipak na mate 10pro!

 Ja sam taj korak napravio sa S7, preporucam :)

7 godina
offline
Re: Zbog problema zaustavljena nadogradnja Galaxyj
digitall kaže...

ne sjecam se da je ikad bilo toliko povlacenja jedne nadogradnje.. a 8.0 u odnosu na 7.0 je vjerojatno najmanja nadogradnja do sada

 

Vjerovatno se proizvođači boje gnjeva korisnika koji bi uslijedio kad bi skužili da im ne daju treble.

Zato toliko i odgađaju prelazak na Oreo.

 

 

Kruha i igala...
15 godina
offline
Re: Zbog problema zaustavljena nadogradnja Galaxyj
fer-de-lance kaže...
digitall kaže...

ne sjecam se da je ikad bilo toliko povlacenja jedne nadogradnje.. a 8.0 u odnosu na 7.0 je vjerojatno najmanja nadogradnja do sada

 

Vjerovatno se proizvođači boje gnjeva korisnika koji bi uslijedio kad bi skužili da im ne daju treble.

Zato toliko i odgađaju prelazak na Oreo.

 

 

 Prosjecan korisnik pojma nema sto je Treble i nije nikad cuo za njega.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
12 godina
offline
Zbog problema zaustavljena nadogradnja Galaxyja S8

Prosječnog korisnika boli ona stvar za nadogradnju. 

To su takve minimalne promjene naspram prethodnog androida da nije vrijedno ni spomena.

Ja imam na Pixelu 2 XL Android 8.1 i ne vidim u kakvoj sam ja to prednosti naspram vas ostalih na 7.0

 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zbog problema zaustavljena nadogradnja Galaxyj
Radi se o sigurnosnim nadogradnjama. Mnogima je stara i po 6 mjeseci.
9 godina
offline
Re: Zbog problema zaustavljena nadogradnja Galaxyj
PlayMaker10 kaže...
Radi se o sigurnosnim nadogradnjama. Mnogima je stara i po 6 mjeseci.

 sigurnosne nadogradnje dobiva i stari s7e gotovo svaki mjesec za taj mjesec.. a na 7.0 je..

7 godina
protjeran
offline
Re: Zbog problema zaustavljena nadogradnja Galaxyj

Za sad je obecanja o nadogradnjama jedino ispunila Nokia. Nestrpljivima je dala Beta kanal,

i poslije testiranja pustila pune verzije, kao i sigurnosne nadogradnje.

 

Ipak se moze redovito Android nadograditi, ako firma stoji iza svojih uredjaja.

 

Najgore su mi lazi koji proizvodjaci obecaju, tipa "Android 7.1 nadogradiv na 8.0",

i onda ta nadogradnja nikad ne dodje, jer "ipak nije podrzan uredjaj i nema drivera".

 

Drivera sigurno ima, i za Qualcomm i Mediatek chipove, ali je netko lijen napraviti

nadogradnju, testirati je i pustiti je. Naravno da to kosta resursa i novaca,

ali onda ne treba lagati. Napisati uz uredjaj "Android 7.1" i to je to, svaka

nadogradnja koja dodje je iznenadjenje, a koja ne dodje se ni ne ocekiva.

10 godina
offline
Re: Zbog problema zaustavljena nadogradnja Galaxyj
@R36
Ali baš. Što se mene tiče može i lollipop biti, samo nek dobro radi. Ne znam više koji .urac .rkaju na taj Oreo??
12 godina
offline
Re: Zbog problema zaustavljena nadogradnja Galaxyj
PlayMaker10 kaže...
Radi se o sigurnosnim nadogradnjama. Mnogima je stara i po 6 mjeseci.

Te sigurnosne nadogradnje su isto "pod upitnikom". Da li ti oni kažu što su to "popravili". Ne znam šta mi se mora dogodit na mobu da me ta "sigurnosna nadogradnja" spasi.

 

Nisam nikad čuo da je netko na bilo kojem forumu (a na dosta sam ih) rekao da mu se sjebao mob (kako god) jer nisu pustili najnoviju sigurnosnu zakrpu.

Kolega ako skidaš aplikacije koje nisu odobrene od strane Google-a normalno da možeš očekivat da će ti se dogodit nešto prije ili kasnije. Isti k... s Windovsima - ako posječuješ svakakve stranice koje ne drže do moralnih vrijednosti ili skidaš svakakve toorente normalno da možeš očekivat viruse i sl..

 

Dok se god ti držiš kod moba pravila koje su oni psotavili nećeš imat poroblema.

 

A i šta kažu ostale kolege - svaki mj se dobiva ta sigurnosna zakrpa.

 

 

Chico12 kaže...
@R36
Ali baš. Što se mene tiče može i lollipop biti, samo nek dobro radi. Ne znam više koji .urac .rkaju na taj Oreo??

 Slažem se...zato i kažem - to je onaj placebo efekt - osječaj da eto imaš nešto najnovije i naprednije...a ono patka.

14 godina
neaktivan
offline
Zbog problema zaustavljena nadogradnja Galaxyja S8

Iskreno meni je isto svejedno, S8 mi radi stabilno, baterija je solidna, sigurnosne zakrpe me zanimaju jer nisam osoba koju će "napast" a i da napadnu može vidjet slike prirode i slično. Problem je što mi se ne sviđa ta njihova politika. Imam iPhone koji dobiva zakrpe svako toliko, a kad dobiješ toliko zakrpa znači da nije dobro napravljen OS. Supprt je jako bitan kod svega ne samo mobitela, jer ako ti 6 mjeseci nije dosta da napraviš nešto da radi onda znači da si jednostavno loš. Kako je netko spomenuo Oreo je možda i najmanja nadogradnja u svakom smislu.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Zbog problema zaustavljena nadogradnja Galaxyja S8

I sam koristim oreo 8.1 na svome mobitelu (custom rom) , ali mi svejedno nije jasno to da svakih 1 godinu moraju izdavat novi os dok jos niti 1% korisnika nije uopce preslo na oreo. Radije bi da izdaju svakih 1.5-2 godine, ali eto svake godine minimalne nadogradnje os-a, minimalne nadogradnje mobitela, tako valjda trziste funkcionira na "kapaljku" :)

Iako da se razumijemo oreo mi je fluidniji od nougata!

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice