Zephyrus S GX701 je 17-inčna beštija za igranje u

poruka: 6
|
čitano: 2.090
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zephyrus S GX701 je 17-inčna beštija za igranje u ".
16 godina
offline
Zephyrus S GX701 je 17-inčna beštija za igranje u

Svidja mi se. Relativno mala masa, praktican scroll gumb za zvucnike i ostale sitnice, bas super!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Zephyrus S GX701 je 17-inčna beštija za igranje u

Po meni savrsenstvo.. jos tipkalo naprijed pomjereno sto je sasvim logicno i napokon pocinju malo vise implementirati taj koncept.. jedino steta jer ce pocetna cijena ovog biti garan 2500€ s obzirom da manji GX531 pocinje na 2000€..

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Zephyrus S GX701 je 17-inčna beštija za igranj
Hm, ergonomija tipkovnice mi se čini dosta nepraktična. Trebalo bi svakako probati prije donošenja suda
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Zephyrus S GX701 je 17-inčna beštija za igranje u

Cijena kod nas će sigurno premašiti 30k kuna 

LOL: Crobrother
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zephyrus S GX701 je 17-inčna beštija za igranj

Ja bas smatram suprotno. Istini za volju 90% laptopa se 90% vremena koristi iskljucivo na stolu/stolicu slicno kao klasicni desk dok puno rijedje u "lap"-u jel... Kao fiksna stanica na desku cini mi se da je lokacija puno ergonomicnija za samo pisanje, malo udaljenija od ekrana, hladnija na dodir i sto mene osobno jako zivcira eliminirano nehoticno diranje touchpada ukoliko nije disable-an :)

15 godina
offline
Zephyrus S GX701 je 17-inčna beštija za igranje u

je. a đepenci su izmislili kanistar od 200 litara koji stanje u džep. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice