Znanstvenici će na Generalnoj konferenciji za uteg

poruka: 43
|
čitano: 9.260
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Znanstvenici će na Generalnoj konferenciji za uteg".
6 godina
protjeran
offline
Re: Znanstvenici će na Generalnoj konferenciji za
=XFX=PlayHard kaže...

 

Ja mislim da je najbolje da ti odes CERN i objasnis svim tim znanstvenicima kako je ta masa elektrona i pravilna definicija mase mlacenje prazne slame i da njihov sudarac cestica ne treba tu preciznost, nes ti kilogram gore dolje, u rvatskoj je to sve isto, stas ti rvatu govorit o kili, pa valjda mi ebemu znamo sta je kilo he-he, smije se, rokce

Sutra će na placu izbiti revolucija. Mase će doći i tvrditi kumicama da ih godinama varaju na vagi. Jer ne znaju da je kilogram redefiniran.

 

Očekujem tvoje ukazivanje i obraćanje plebsu u svezi i glede te teme.

 

A možda su za sve krivi ONI? http://nymag.com/intelligencer/2018/11/oumuamua-cigar-shaped-ufo-might-have-been-an-alien-probe.html

 

 

 

 

14 godina
offline
Re: Znanstvenici će na Generalnoj konferenciji za
ridealong kaže...
=XFX=PlayHard kaže...

 

Ja mislim da je najbolje da ti odes CERN i objasnis svim tim znanstvenicima kako je ta masa elektrona i pravilna definicija mase mlacenje prazne slame i da njihov sudarac cestica ne treba tu preciznost, nes ti kilogram gore dolje, u rvatskoj je to sve isto, stas ti rvatu govorit o kili, pa valjda mi ebemu znamo sta je kilo he-he, smije se, rokce

Sutra će na placu izbiti revolucija. Mase će doći i tvrditi kumicama da ih godinama varaju na vagi. Jer ne znaju da je kilogram redefiniran.

 

Očekujem tvoje ukazivanje i obraćanje plebsu u svezi i glede te teme.

 

A možda su za sve krivi ONI? http://nymag.com/intelligencer/2018/11/oumuamua-cigar-shaped-ufo-might-have-been-an-alien-probe.html

 

 

 

 

 

Pita Amtinu malu jeri voli zivotinje? Kaze mala da voli

Kae: "Ja san ti prava svinja kad se napijem he-he" smije se, rokce, mala ga gleda jeri normalan

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.11.2018 21:43 (=XFX=PlayHard).
6 godina
protjeran
offline
Re: Znanstvenici će na Generalnoj konferenciji za
=XFX=PlayHard kaže...

 

Pita Amtinu malu jeri voli zivotinje? Kaze mala da voli

Kae: "Ja san ti prava svinja kad se napijem he-he" smije se, rokce, mala ga gleda jeri normalan

 

Štef i Jura navečer uz plot i gledaju u nebo:

 

- Jura, kaj ti misliš kolko košta jedna atomska bomba?

 

- Atomska bomba!? Pa, jeno milijon kun!

 

- Ma kaj milijon, košta ona i pet!

 

- Pet!? Ja bi rekel da košta i 100 milijonof!

 

- Stoo? Kad bi dragi Bog dal da nam takva jena V DVORIŠTE OPADNE!

15 godina
neaktivan
offline
Znanstvenici će na Generalnoj konferenciji za uteg

Kilogram je dosta davno redefinirao veliki mislilac Milas: 1kg mozga=2DM

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
5 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Znanstvenici će na Generalnoj konferenciji za
markoBT kaže...
memulica kaže...

Prevedeno na 'rvacki narodni jezik:

 

RUČNO CIJEPANJE DLAKE NAČETVERO PO DUŽINI

 

 

 

 

 

PS

Nakon ovog 'revolucionarnog' otkrića, kruh će biti teži i naravno skuplji.

 

Nije to cijepanje dlake na četvero. To je cijepanje dlake na 1,50916018 x 1033 djelova.

 

A zašto je to potrebno ti itako ne bi razumio, pa neka ostane na tomu.

 

 

Dlaka o kojoj pričam je h·10-34

 

Svako malo je cepaju, ali ove godine su rekli da neće više i da je to to. Časna pionirska

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.11.2018 0:56 (memulica).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Znanstvenici će na Generalnoj konferenciji za
Antiseptik kaže...
I sve bi bilo u redu da osnovna jedinica nije GRAM! ;-)

 

Gram je 0.8

15 godina
offline
Znanstvenici će na Generalnoj konferenciji za uteg

neke od nas (khm ...) zajebavaju kad ispravljamo pravopisne te nalikujuće pogreške, a kilogram-naziji haraju nekažnjeno. jebla ih sedamnaesta decimala da ih, ter ih. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Znanstvenici će na Generalnoj konferenciji za
Ajar kaže...

neke od nas (khm ...) zajebavaju kad ispravljamo pravopisne te nalikujuće pogreške, a kilogram-naziji haraju nekažnjeno. jebla ih sedamnaesta decimala da ih, ter ih. 

Svi ljudi govore (rjeđe i pišu), a smo neki se bave fizikom, a vrlo rjetki kvantnom mehanikom. A puno više je budala među svim ljudima nego među samo nekim.

 

A budale se uvjek bune kad se nešto ispravlja. Jer budale misle da sve znaju i da ništa ne treba ispravljat.

42
15 godina
neaktivan
offline
Re: Znanstvenici će na Generalnoj konferenciji za
markoBT kaže...

A budale se uvjek bune kad se nešto ispravlja. Jer budale misle da sve znaju i da ništa ne treba ispravljat.

 'Ako ja nešto znam (cijelu postavu Barcelone ili razliku između TDI i CDI motora), to je jako bitno i budala je tko to ne zna, no ako ne znam gdje ide č, a gdje ć, to nije bitno, jer me ionako svi razumiju.'

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
6 godina
protjeran
offline
Re: Znanstvenici će na Generalnoj konferenciji za
Ajar kaže...

neke od nas (khm ...) zajebavaju kad ispravljamo pravopisne te nalikujuće pogreške, a kilogram-naziji haraju nekažnjeno. jebla ih sedamnaesta decimala da ih, ter ih. 

 Agresivniji su od grammar nacija.

6 godina
protjeran
offline
Re: Znanstvenici će na Generalnoj konferenciji za
markoBT kaže...
 A puno više je budala među svim ljudima nego među samo nekim.

 

 

 Ti sigurno nisi kvantni fizičar.

15 godina
offline
Re: Znanstvenici će na Generalnoj konferenciji za
Vrlo zanimljiva i prakticna infirmacija. Slijedece je redefiniranje litre. Rakije.
 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Znanstvenici će na Generalnoj konferenciji za

Gle, ako već mijenjaju, neka zamijene i naziv. Jer, osnovna jedinica je, što i samo ime sugerira, ipak gram.

Možda im je prije 100-200-300 godina gram bio premalo za traženu toćnost, ali danas to više nije problem.

 

Ili, neka promijene ime za kilogram ... pa istu masu nazovu gram (shodno teme tona bi postala Kilogram) 

Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.11.2018 12:30 (Antiseptik).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice