Znanstvenici pojasnili što je udarilo u Mjesec tij

poruka: 35
|
čitano: 8.030
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Znanstvenici pojasnili što je udarilo u Mjesec tij".
13 godina
offline
Re: Znanstvenici pojasnili što je udarilo u Mjesec
"Koliko me pamćenje služi iz auto škole, kad prilaziš raskrižju i nemaš nikakav znak ispred sebe onda si na glavnoj cesti. "

... i onda te onaj desni satre.

Nije cudno kakve se sve debilane desavaju u prometu kad pol ljudi ne zna prometna pravila.
16 godina
online
Re: Znanstvenici pojasnili što je udarilo u Mjesec
Diablo86 kaže...
Old Iggy kaže...

Kao i na svakom drugom raskrižju.

Kružni tok je obično raskrižje bez posebnih "pravila", ne postoji nikakva "prednost kružnog toka". Ne moraš imati znak u kružnom toku, moraš gledati koje znakove imaju ovi s tvoje desne strane.

 A kako da gledam unutar kružnog?

Isto kao i na svakom drugom raskrižju. Nije mi jasno zašto se stvara razlika.

Perica kaže...
Old Iggy kaže...

Kao i na svakom drugom raskrižju.

Kružni tok je obično raskrižje bez posebnih "pravila", ne postoji nikakva "prednost kružnog toka". Ne moraš imati znak u kružnom toku, moraš gledati koje znakove imaju ovi s tvoje desne strane.

 Koliko me pamćenje služi iz auto škole, kad prilaziš raskrižju i nemaš nikakav znak ispred sebe onda si na glavnoj cesti. Ne znam na koji način ču vidjeti koji su znakovi na drugim prilaznim cestama sa lijeve i desne strane.

Krivo te pamćenje služi, ponovno prouči pravila. Posebno ono o pravilu desne strane.

Kako ćeš znati? Pogledaš. Zato trokut i stop imaju drugačiji oblik od ostalih znakova kako bi ih se prepoznalo i sa stražnje strane.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 9:14 (Old Iggy).
14 godina
offline
Re: Znanstvenici pojasnili što je udarilo u Mjesec

. Zato trokut i stop imaju drugačiji oblik od ostalih znakova kako bi ih se prepoznalo i sa stražnje strane.

 WTF? Ti staješ na svakom raskrižju i zaviruješ iza kuća i ostalih prepreka da znaš da li si na glavnoj cesti?

16 godina
online
Re: Znanstvenici pojasnili što je udarilo u Mjesec
Diablo86 kaže...

. Zato trokut i stop imaju drugačiji oblik od ostalih znakova kako bi ih se prepoznalo i sa stražnje strane.

 WTF? Ti staješ na svakom raskrižju i zaviruješ iza kuća i ostalih prepreka da znaš da li si na glavnoj cesti?

Ako ne znaš i/ili ne vidiš što te čeka, naravno da moraš stati / usporiti i provjeriti.

I tako na svakom raskrižju, svaki put.

9 godina
neaktivan
offline
Znanstvenici pojasnili što je udarilo u Mjesec tij

Nije ni cudo sto sam svaki dan putem na posao u ZG skoro poginuo.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice